podcast
telegram

بیدار شدن از خواب در ساعاتی مشخص از شب ، چه پیامهایی دارد؟

خیلی از مردم هر شب ، بدون آنکه به این موضوع توجه زیادی کنند، ساعت مشخصی ازخواب بیدار میشوند؛ ولی…

آیا میدانستید این میتواند نشانه ای از این باشد که بدن شما و یا نیرویی برتر میخواهند با شما ارتباط برقرار کنند؟

بیدار شدن در ساعات مشخصی از شب

در طب سنتی چینی، از کانالهای انرژی برای طب سوزنی و طب فشاری استفاده میشود. کانالهای انرژی به یک سیستم ساعتی وصل میباشند که بر اساس طب باستانی چینی، بخشهای مختلف بدن را انرژی میبخشند.

افزایش سطح انرژی

بنابراین بسته به زمانیکه درشب از خواب بر میخیزید، بدنتان ممکن است احساسات مشخصی را تجربه کند و بخواهد تا درباره ی مشکلات فیزیکی یا عاطفی تان، با شما ارتباط برقرار کند.


بیدار شدن در نیمه شب نباید نادیده گرفته شود.

همچنین برخی بدین باور بوده اند که زمان خواب، زمانیست که ما از قدرت و نیروی بالاتر، پیامهایی دریافت میکنیم و این پیامها میتواند جزئیاتی درباره ی سفر معنوی ما آشکار کند. آیا شما هر شب ، سر ساعتی مشخص از خواب برمیخیزید؟ در ادامه، نشانه های آنرا خواهید خواند.

۱_ مشکل در خوابیدن بین ۹ تا ۱۱ شب میتواند نشانه استرس باشد

این یک ساعت خواب معمول برای اکثر مردم میباشد. اگر شما بین این ساعات مشکل خواب رفتن دارید، میتواند نشانه استرس زیاد و نگرانی باشد. مراقبه میتواند به شما در خوابیدن، کمک کند.

meditation

۲_ بیدارشدن بین اا شب تا ۱صبح میتواند به معنی ناامیدی عاطفی باشد

طب باستانی چینی میگوید که در این زمان ، کیسه صفرا فعال است. بیدارشدن در این ساعات میتواند نشانه ناامیدی عاطفی باشد. مانتراهای مثبت و تمرین کردن خود پذیری و بخشش، میتواند به شما کمک کند.

۳_ بیدارشدن بین ۱ تا ۳ صبح میتواند نشانه عصبانیت باشد

کانالهای انرژی با کبد در ارتباطند. گفته شده که بیداری در این زمان به عصبانیت و انرژی یانگ اضافه مربوط است. برای خوابی آسوده، آب سرد نوشیده و مراقبه کنید.

۴_ بیدار شدن بین ۳ تا ۵ صبح میتواند بمعنی نزدیک شدن نیرویی برتر به شما باشد

این زمان به شش ها و نیز احساس ناراحتی مربوط است. اگر حوالی این ساعات از خواب بیدار میشوید، همچنین میتواند نشانه این باشد که یک نیروی برتر یا راهنمای درون تان میخواهد شما را آگاه و بسوی هدف بالاترتان راهنمایی کند. برای برگشت به خواب، نفسهای آرام را تمرین کرده و دعا بخوانید.


 مقاله مرتبط: آشنایی با راهنمای درون


۵_ بیداری بین ۵ تا ۷ صبح، به انسدادهای عاطفی مربوط است

جریان انرژی در این زمان در روده ی بزرگ میباشد. بیداری در این زمان میتواند همچنین بمعنی انسدادهای عاطفی باشد. اگر دوست داشتید به خواب برگردید، حرکات کششی ماهیچه انجام دهید یا حمام کنید.


مقاله مرتبط: شب ها به کدام جهت بخوابیم؟


بدن بواقع چیز شگفت انگیزی است! اگر یاد بگیریم که آنرا مشاهده کرده و به چیزی که سعی دارد به ما بگوید گوش دهیم، خواهیم توانست که هم در جنبه های فیزیکی و هم معنوی در زندگی مان پیشرفت کنیم.


 منبع: www.elitereaders.com/waking-up-at-night

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

27 نظر در مورد “بیدار شدن از خواب در ساعاتی مشخص از شب ، چه پیامهایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید