پادکست: بهترین فیلم ها برای دیدن کدامند؟!

پادکست راستمردی: بهترین فیلم ها برای دیدن کدامند؟!

کدام فیلم مناسب است

این روزها تعداد فیلم و سریال به قدری زیاد شده که انتخاب را برای مخاطب خیلی پیچیده و سخت کرده ست. باتوجه به تاثیرگذاری عمیق تصاویر و داستانها روی ذهن خودآگاه و به ویژه ناخودآگاه ما، انتخاب آگاهانه فیلم ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. میخواهید بدانید بهترین فیلم ها برای دیدن کدامند؟ این پادکست را گوش کنید.

برای گوش دادن به پادکست کلیک کنید.

دانلود پادکست بهترین فیلم ها برای دیدن کدامند؟

با اشتراک آگاهی، تاریکی را به نور بدل کنید!


معرفی ۵۰ فیلم برتر معنوی از راستمرد

فیلم دنیاهای درون- دنیاهای بیرون

فیلم سفر به غرب

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “پادکست: بهترین فیلم ها برای دیدن کدامند؟!

  1. خیلی ممنونم آگاهی مفیدی بود.
    من فیلم هایی که باعث پیشرفتم نشه و باورهامو قویتر و مثبت تر نکنه رو هرگز نگاه نمی کنم.
    از وقتی که در کلاسهای موفقیت شرکت کردم و با این اصول برنامه و قوانین و علم موفقیت آشنا شدم یک سال میشه تلویزیون نگاه نکردم فقط گهگاهی که مستندهای معنوی یا علمی و آموزشی یا فوتبال های خیلی مهم داشته باشه از شبکه های تلویزیونی اینترنتی می بینم.

دیدگاهتان را بنویسید