tabligh-shoma
amuzeshgah

توانایی ها و نشانه های رزم آوران نور

lightworkers-gifts

رزم آوران نور راه را برای سایرین هموار می کنند، آنها حامل مشعل روشنایی هستند و تعادل نور و تاریکی را در زمین حفظ می کنند. آنها بخاطر کمک به این سیاره برای بالا بردن ارتعاش و سطح  آگاهی انسان ها آمده اند. آنها درون روحشان نوری دارند که قادر است به دنیا روشنایی بخشد. بسیاری از رزم آوران نور شفاگر هستند اما اینکه چه چیزی را شفا دهند بسته به خودشان است. برخی از مبارزین نور نقش آموزگار یا درمانگر انرژی را می پذیرند، بعضی دیگر راههای ظریف تری را برای کار خود بر می گزینند. هنگامی که بعضی از آنها بروی زمین می آیند، هدف و ماموریت خود را فراموش می کنند و نورشان رو به افول می گذارد. در چنین زمانی ست که مبارزین نور به سفر شناخت خویشتن می روند و سعی در بهبود خود می کنند. هنگامی که نور آنها رو به خاموشی ست، رزم آوران نور، مبارزین تاریکی خوانده می شوند و در تاریکی ها سعی می کنند راهی برای برافروختن دوباره نور خود بیابند. هرچند که این سخت ترین مرحله ست، اما پس از عبور از آن دوباره قدرتمند میشوند و مسیرشان را از سر می گیرند. در بسیاری از داستان های قهرمانی شاهد چنین مرحله ای هستیم که قهرمان از راهش ناامید شده و از جامعه کناره می گیرد اما همیشه چیزی یا کسی بعنوان راهنما از راه می رسد و او را دوباره به راهش هدایت می کند.

توانایی ها و اهداف رزم آوران نور چیست؟

رزم آوران نور اهداف متفاوتی را دنبال می کنند اما هدف عمده آنها کمک به مردم برای غلبه بر تاریکی شان و یافتن نور وجودشان است. مسئولیت بیشتر مبارزین نور، متعادل کردن انرژی ترس با کمک انرژی عشق است. مبارزین نور قدرت خلق چیزها را تنها با استفاده از قدرت ذهن خود دارند. آنها دارای این توانایی ویژه اند که می توانند به آدم ها احساس آرامش و امنیت داده و آنان را شفا ببخشند.  

بیداری کندالینی

types-of-lightworkers

رزم آوران نور بسیار شهودی و دارای توانایی های روحی بسیار هستند. آنها به خوبی می توانند انرژی ها را احساس کنند. ممکن است هنگامی که در زندگی شرایط دشواری دارید یا در حال بیداری روحی هستید، آنان را ملاقات کنید زیرا که وظیفه آنها کمک به مردم در جهت یافتن هدف اصیل زندگی شان می باشد. اگر احساس می کنید که شما نیز مبارز روشنایی هستید، در اینجا لیستی از ده توانایی و نشانه مبارزین نور را آورده ایم تا با مطالعه آنها به اطمینان برسید:

۱- احساس می کنید که یک ندای درونی شما را به کمک و شفای دیگران فرا می خواند.

۲- شما فردی حساس به انرژی هستید.

۳- شما دارای قدرت های روحی هستید.

۴- به حیوانات و محیط زیست بسیار اهمیت میدهید.

۵- به سمت هنرهای شفابخش جذب می شوید حتی ممکن است تا بحال چندی از آنها را آموخته باشید.

۶- به خوبی ترس های خود و اطرافیان را می شناسید.

۷- یک مرحله بیداری روحی بسیار دشوار را از سر گذرانده اید.

۸- در عین حالی که عاشق وقت گذرانی با دیگران هستید، به تنهایی به منظور شارژ مجدد خود نیازمندید.

۹- شما به خوبی افکارتان و قدرت خلق کردن خود را می شناسید.

۱۰- شما اغلب عدد ۳۱۳ یا اعداد مشابه متشکل از ۱و۳ را می بینید و این فراخوانی برای یک مبارز نور است.

رزم آوران نور از جهانی برتر صرفا برای کمک به زمین و ساکنان آن به اینجا آمده اند و با تحمل رنج و سختی بسیار سعی بر آن دارند که این دنیا را به جای بهتری برای زندگی مبدل سازند. پس باید قدر آنها را دانست و به مسیرشان احترام گذاشت. همچنین اگر احساس می کنید که خود یکی از مبارزین روشنایی هستید، بایستی هدایایتان را بپذیرید و مسیری را برای زندگی انتخاب کنید که به شما کمک کند این توانایی ها را شکوفا کنید و به هم نوعانتان یاری رسانید.

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. روناک همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست.

18 نظر در مورد “توانایی ها و نشانه های رزم آوران نور

  • بهترین راه از نظر بنده مرتبط شدن به لایت ورکرهای دیگه و نیرو گرفتن از همفکری است.
   همین طور تغییر محل کار و زندگی یا اگه امکانش نیست کنار گذاشتن زمانی هرچند اندک برای پرداختن به درون برای تقویت این نور
   و گام نهایی هم استفاده هر چه بیشتر از این نیروی خدادادی برای کمک به دیگران هست. واقعا کمک معجزه میکنه

  • سلام دوست عزیز
   طبق تجربه یکی از اتفاقات که مسیر زندگی رخ میده این هست که نوساناتی برای هریک از ما در حال وقوع هست مثل حرکات سینوسی، ریتم خاصی بر این مبارزان نور حاکم هست، ضرب آهنگی که اوج و فرود خاص خودش رو داره و یک شخص رِند میدونه کی و کجا در کدوم وضعیت هست، مهمترین نکته این هست که در مرکزیترین نقطه وجودمون به منشاء هستی و نور پایبند و متصل بمونیم اینکه شدت نور کم یا زیاد بشه طبیعی هست چون نوسانهایی در وجود ما نسبت به شرایط کیهان و سیارات و زمین ایجاد میشه

  • خیر، فقط تجربه و زمان میتونه ثابت کنه. ولی مهم نیست که تا چند درصد این احتمال وجود داره، مهم اینه که هر کس تا اندازه ای که میتونه در گسترش آگاهی و عشق به هم نوعانش و زمین کمک کنه. یک رزم آور نور میتونه در هر سطح و اندازه ای به نورپراکنی و مبارزه با تاریکی بپردازه.

  • اگه کتاب اعداد فرشتگان رو بگیرید کمکتون میکنه(علاوه بر خود ۱۰۲ معنای اعداد ۰ و ۱ و ۲ رو هم مطالعه کنید).
   تا جایی هم که من می دونم اما ۱۰۲ عدد مهربانی هست و اینکه میگه هدف زندگیتون رو فراموش نکنید و ایمان داشته باشید، در نهایت همه چیز به نفع شما خواهد بود. پس باید با اعتماد به کائنات و شهامت از میان ترسهاتون عبور کنید و در این راه فرشته نگهبانتون هم راهتمای شماست.

 1. خیلی ممنون از انتشار معرفت نور و شفا. دیدگاه تازه و خوبی ارایه کردین در این مقاله ، پیشتر با کوییلو و کتابش به شناخت رزم آوران نور رسیدم ، بعد ها با معرفت گنوسی ، مانوی و حکمت اشراقی که پرورش مبارزان نور رو از زوایای مختلف فلسفی و عرفانی نشون میدن .ویژگیهای خوبی رو هم اشاره کردین.

  • حتی اگر کسی توهم رزم آور نور بودن رو هم داشته باشه باز خوبه و هیچ نقطه تاریکی درش نیست، نه از پیشرفت باز میداره و نه از انسانیت، بلکه تشویق کننده تمامی خصایل و ارزش هایی هست که باید یک انسان داشته باشه…

پاسخ دهید