راهنمای تقویت شهود
|

راستمرد چطور؟- راهنمای کاربردی تقویت شهود- فیلم و جزوه

راهنمای کاربردی تقویت شهود

شهود به این معناست که چیزی را بدون اینکه توضیحی منطقی برای چگونگی دانستن آن داشته باشیم، می دانیم. نوعی حس درونی، دریافت درونی بی واسطه و بدون کمک گرفتن از حواس پنجگانه که اغلب اوقات درست از آب در می آید! برخی از آن به عنوان حس ششم نیز یاد می کنند. شهود می تواند در زمینه های گوناگونی مانند پیش بینی حوادث آینده، تشخیص ماهیت طرف مقابل، آگاهی از انرژی های محیطی که در آن هستیم و همچنین کمک به تصمیم گیری های بزرگ زندگی ما کارایی داشته باشد.

زمانی که در موقعیت حساسی در زندگی قرار می گیریم و بین چند گزینه پیش رو نمی دانیم کدامیک را انتخاب کنیم، استفاده از راهنمایی شهود و استاد درونی می تواند راهگشا باشد. تشخیص شهود از ذهنیات، توهمات و آنچه دوست داریم باور کنیم کار مشکلی ست ولی با تمرین و پرورش آن به ویژه از روش های پیشنهادی زیر که به شکلی مفید و کاربردی ذکر شده اند، می توانیم آنرا تقویت کرده و به دریافت راهنمایی هایش مطمئن تر باشیم.

پیش نمایش فیلم تقویت شهود

لینک دانلود جزوه و فیلم کامل:

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

 خرید مستقیم :

۲۰.۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


دوره ها و محصولات مکمل:

چانلینگ ارتباط گیری با درون

نوشته‌های مشابه

56 دیدگاه

 1. سلام
  من اين محصول رو گرفتم و به جرأت ميتونم بگم كه واقعا شهود و حس دروني منو
  خيلي تقويت كرد به طوري كه اواخر هر چيزي كه از شهودم دريافت مي كنم درست هست
  ممنونم از آقاي كاظم پور به خاطر سايت كاربردي و زيباي راستمرد.

  1. سلام همراه گرامی
   این دومحصول دریک سطح هستند،توضیح درموردمحصول تقویت شهودبه روش شرلوک هلمز:کارآگاه افسانه ای شرلوک هولمز همواره محبوب نسلهای متعدد انسان ها بوده که با قدرت خارق العاده خود می توانست معماهای بسیار پیچیده را حل کند. هر چند شرلوک هولمز برای تحقیقات کارآگاهی خود از منطق و استدلال استفاده می کرد اما کلید اصلی او قدرت شهودش بود. شما هم مثل شرلوک هولمز می توانید از قدرت شهود خود در زندگی برای شناخت بهتر افراد و موقعیت ها استفاده کنید. در این راهنمای پربار و عملی نحوه تقویت حواس فیزیکی و حتی حس ششم خود و رازهای قوه استنتاج وشهودخارق العاده شرلوک هلمز را خواهید آموخت و با تمرین هایی که می کنید هرروزبیش از پیش این قدرت را درخود پرورش خواهید داد.
   به وسیله ی راهنمای کاربردی تقویت شهودهم می تونین قوه ی شهودتون روتقویت کنید.

  1. سلام همراه گرامی
   به‌بخش‌پشتیبانی‌درتلگرام پیام بدید.ایدی این بخش درتلگرام Rast_ham@
   یابه این نشانی ایمیل بزنید.
   rastmard@yahoo.com
   اطلاعات پرداختتون همراه بانام محصول رو براشون ارسال کنید.لینک دانلوددیگری دراختیارتون قرارمیدهند.

 2. سلام،ممنون از سایت راستمرد بابت مطالب خوبش.
  من میخوام یه انتقادی بکنم و اونم اینکه لطفاااا و خواهشا توی توضیح راهنما ها بنویسین که آیا ارایه ای از خودتونه یا صرفا ترجمه است.من خودم انگلیسیم خوبه و اگه میدونستم امتیازم رو برای فایل های دیگه ای ذخیره میکردم…

دیدگاهتان را بنویسید