tabligh-shoma
amuzeshgah

۵ آئین تبتی برای بالابردن انرژی و شروع یک روز خوب (دوبله فارسی) – ۳۰ امتیاز

بسته جامع خودهیپنوتیزم بسته های جامع رفع اضطراب، افسردگی؛ دفع انرژی منفی، آموزش کامل تای چی، هوروسکوپ و...

این آئین ها مجموع پنچ حرکت ورزشی از نوع یوگا می باشند که بدن را سرشار از انرژی کرده، ماهیچه ها را قوی نموده و ذهن، احساسات و بدن شما را متعادل می کنند. انجام این تمرین بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب توصیه می شود. کل حرکات در ده دقیقه قابل انجام هستند و برای شادابی و شروع یک روز پرانرژی توصیه می شوند.

5-tibetan-rites

می توانید هر حرکت را حداقل ۵ مرتبه در روزهای اول انجام دهید و طی روزهای بعدی به تدریج تا ۲۱ مرتبه برسانید.

لینک دانلود:

بیداری کندالینی

برای مشاهده لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل صالحتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل shamsتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل maribernadetتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Telmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Mohsenتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل محمدظاهرتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل katyتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hamide@shتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل محسنتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل azitaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hadi
هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل Roni.Shiny

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

25 نظر در مورد “۵ آئین تبتی برای بالابردن انرژی و شروع یک روز خوب (دوبله فارسی) – ۳۰ امتیاز

 1. سلام . منم چند دقیقه پیش که میخواستم فیلم رو دانلود کنم ۳۰ امتیاز ازم کم شد ولی لینک دانلود نیومد و موقع راست کلیک روی ویدئو هم گزینه save video as نمیاد کلا . قبلا فیلمهای سایت رو به راحتی دانلود کرده بودم.

  • درود. فیلم تست شد، درست هست.
   شاید مرورگر یا دستگاهی که ازش استفاده میکنید نمی تونه کلیپ رو پلی کنه توصیه میکنم از یه دستگاه دیگه امتحان کنید.
   همین طور بعد از پلی کردن ویدئو با کلیک بروی save video as می تونید کلیپ رو در گوشی یا کامپیوتر خودتون ذخیره کنید.
   اگه باز با این توصیه ها مشکلتون حل نشد. لطفا از صفحه مطلب و خطایی که دریافت میکنید یه اسکرین شات بگیرید تا بتونیم بیشتر راهنمایی تون کنیم.

پاسخ دهید