چطور با قطع رشته های انرژی حاصل از روابط ، از ازدست دادن انرژی جلوگیری کنیم

cutting-the-cordsقطع رشته های انرژی

“رشته های انرژی” بر اثر رابطه با افراد به وجود می آیند، در هر رابطه ای چه کوتاه مدت و چه بلند مدت این رشته های انرژی ایجاد می شوند. بریدن رشته های پیوند، به این معنا نیست که بگوییم :”دوستت ندارم یا دیگر برایم اهمیتی نداری.” قطع رشته ضرورتا به برهم زدن روابط یا به افرادی که ترک میکنیم برنمیگردد. به بیانی ساده یعنی قسمت هایی از روابطتان را که برایتان نفع و فایده ای ندارند رها می کنید. به یاد داشته باشید که ترس مخالف عشق است و رشته های اثیری و روابط آتشین (و تمام اتصالاتشان) ساخته ترس هستند.

رشته های مثبت و منفی
رشته ها، برای ارتباط سریع و اشتراک انرژی هستند. رشته های سالم، اشتراکی سودمند از اطلاعات و انرژی را جهت پرورش فرد، می سازند. رشته های ناسالم می توانند تخلیه ای بزرگ از انرژی و یا ابزاری برای کنترل فرد باشند. معمولا این رشته ها با توافقی درونی و مشترک میان افراد بسته شده اند؛ اما راه های بسیاری نیز برای متقاعد کردن، فریب دادن و یا اغوا و اغفال افراد، جهت برقراری این روابط و بستن رشته ها وجود دارد. اغلب این راه ها کارآمد هم هستند اما دوام ریسمان هایی که با این روش ها شکل گرفته اند، کوتاه ترند.

این ریسمان ها را با چه افرادی میبندیم؟
محکم ترین رشته ها، با این افراد بسته می شوند:
عاشق(یا معشوق)، همسر(پیشین و کنونی)، فرزندان، والدین، خواهران و برادران، دوستان صمیمی، شریک جنسی، متجاوزین جنسی.

بیداری کندالینی

رشته های سست تر معمولا با این افراد بسته میشوند:
آموزگاران، رؤسا، همکاران، مراجعین، دوستان، آشنایان و خویشاوندان.

هر رابطه ای که برایتان خاص باشد، پیوندی محکم و رشته ای قوی است. به عنوان مثال ممکن است با رئیستان رشته ای محکم داشته باشید در حالیکه با خواهر یا برادر مورد علاقه تان پیوند سست و کوچکی دارید. گاهی اوقات این ریسمان ها آنقدر ضعیف هستند که هرگز اثری بر شما نمی گذارند.
شما همیشه قادر هستید تشخیص دهید که با چه کسی خطرناک ترین و سمی ترین رابطه را دارید؛ چرا که آنها قطعا حجمی از بار منفی هستند که با رابطه، درون شما جمع شده اند. تفاوتی ندارد که چقدر آن شخص را دوست دارید یا به او احترام می گذارید. سخت ترین قطع پیوند هایی که تا بحال دیده شده اند، قطع پیوند با والدین، شریک عاطفی و عاشقان سابق بوده اند.

شیوه ی قطع پیوند رابطه
می توانید به یک پارک برای پیاده روی بروید… هر چه طبیعی تر، بهتر. مطمئن شوید که لازم است پیوندتان با این فرد را قطع کنید و هرگز او را ملاقات نخواهید کرد و مجبورید که خط فکری او را از زندگیتان کوتاه کنید. ذهنتان را آرام کنید و توجه تان را متمرکز تنفستان نمایید. این حالتی از ورود به یک مراقبه ملایم است.
یکی از خاطراتی که شما را به این شخص متصل میکند، به یاد آورید و بگویید: “از تو بابت این خاطره ممنونم. چرا که این خاطره مرا به اینجایی که اکنون هستم کشاند. اکنون تو را رها می کنم… تو مسیر خودت را برو… من هم مسیر خودم را خواهم رفت.”

به یاد داشته باشید:
افکار قدرتمند هستند. هر چیزی که به آن بیندیشید، چه بخواهید چه نخواهید، شروع به تبدیل به واقعیت میکند. یک ریسمان باریک نقره ای رنگ را تصور کنید که نماد آن رابطه است. طناب را به دست بگیرید و آن را با تمام خاطرات دردناکی که با این فرد داشتید مرور کنید. مدتی به آن بیندیشید و نهایتا تمام خاطرات و خود شخص را رها کنید و ریسمان را با دستانتان پاره کنید. بریدنش به سادگی پاره کردن یک تار عنکبوت خواهد بود.
در نهایت چنین بیاناتی با خودتان داشته باشید:
اکنون آن خاطرات دردناک را، اگرچه هنوز درونم هستند، اما دیگر به یاد نمی آورم و تمامشان را رها میکنم.

از تو بابت کارهایت تشکر میکنم که مرا به جایی که امروز هستم هدایت کرد اما اکنون زمان آن است که بگذارم بروی.

من از تو و سایه ی تو عاری و پاک هستم. تو دیگر به هیچ وجه در آینده اثری بر من نخواهی گذاشت. در آرامش باش.

در حالیکه از تو بابت تمام درد و رنجی که بخاطر من متحمل شدی عذرخواهی میکنم، تو را از بند خودم رها میکنم. آسوده باش. باشد که این لحظه مقدس باشد و این اعمال به صلاح آنهایی که شامل آن هستند باشند.

قطع رشته های انرژی ضخیم تر
بعضی از رشته ها به این راحتی بریده نمی شوند و شما وظیفه سنگینی برای قطع آنها دارید. لازم است به جای دست، از قیچی و یا حتی شمشیر استفاده کنید! بیشتر رشته های انرژی، روابطی هستند که با توافق مشترک بسته شده اند. اما در بعضی موارد این رشته ها به عنوان آفت و انگلی از روابط قبلی هستند. در این موارد، رشته ها معمولا از پشت سرتان با شما پیوند دارند نه از رو به رو و تیره تر و اکثر مواقع نفرت انگیزند. قطع این رشته ها سخت است. اما اگر آن ها را خاطره به خاطره ببُرید، معمولا ساده تر از آن است که تلاش کنید کل مجموعه را به یکباره از بین ببرید. نحوه کار تخیل و تصویر سازی، همواره بنظر جالب و خنده دار است. گاهی فقط کافیست به جای بریدن، تصورتان را تغییر دهید و خاطرات را مانند آبی که تبخیر می شود، از ذهنتان ناپدید کنید. بعد از بریدن این رشته های محکم، بایستی هاله تان را با سپری حفاظتی از جنس نور طلایی بپوشانید تا از هدر رفتن انرژی و نفوذ دوباره این رشته ها محفوظ بمانید.

از کجا بدانیم این کار نتیجه میدهد؟
زمانی که در این طی فرآیند، احساس موهبت، بخشایش و رضایت خاطر و آسودگی از رابطه به شما دست می دهد، بدانید در مسیر خوبی قرار دارید. این نشانه فرآیندی است که واقعا عمل کرده است. البته گاهی ممکن است نتیجه ندهد. مخصوصا اگر کاری تمام نشده با آن شخص داشته باشیم. اما همیشه می توانیم بخشی از بار احساسی را رها کنیم و از ازدست رفتن انرژی حیاتی مان تا حد زیادی جلوگیری کنیم.


شما می توانید جامع ترین بسته جذب عشق موجود در اینترنت را هم اکنون از راستمرد دریافت کنید:

https://rastmard.com/28740

منبع:

spiritualunite.com/cuttingthecordsofattachment

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه El

از نگاه الناز، زندگی یک رویا و وهم عمیق است و راه بیداری و هوشیاری، مسیر درون است. او باور دارد انسان از طبیعت جدا نیست و تمام پاسخ ها در طبیعت و درون انسان است. الناز در گستره علوم معنوی و عرفانی، مردم شناسی، گیاه شناسی، زبانشناسی و مدیریت، مطالعه و تحقیق میکند و در ترجمه و برنامه ریزی مهارت دارد.

18 نظر در مورد “چطور با قطع رشته های انرژی حاصل از روابط ، از ازدست دادن انرژی جلوگیری کنیم

  1. سلام ممنون ازمطالب جالبتون درست میگه من تجربه کردم ازطریق ذهن می‌توانیم تصویر سازی کنیم برای قطع رشته های که به آن وابسته هستیم،البته بایست کمی. تمرین کنیم ،همانگونه که ذهن این جریانات رابطه ناسالم را به وجود آورده،میشود ازهمان ذهن کمک گرفت برای ازبین بردن آن،جالب اینجاس که زمانی که می بینید که ذهن ما چه قدرتی دارد وچه خلاقیت های میتونیم بوجود بیاریم احساس قدرت وامنیت میکنیم ،البته به تجربه من نمی‌شود ازتمام قسمت های ذهن برای خلاقیت استفاده کرد فقط بادریافت آگاهی سالم می‌شود انجام داد،راستمرد تمام‌سعی و کوشش خودرا‌دراین‌ راستا قرارداده. سپاس از راستمرد

  2. سپاسگزارم ازراستمرد..جملاتی که درحین مراقبه اینجا آمده را من باصدای خودم وبا بکراند فایل شفای ذهن راستمرد یک فایل خودهیپنوتیزم زیبا ضبط کردم وبرای ریسمان های ضخیم ترکه بیش ازیک بار لازم به مراقبه هست رو گوش میکنم….. خیلی جواب داد وقتی صدای خودمورو موقع مراقبه و سکوت ذهنی گوش میدم قشنگ ترشح اندورفین رودر مغزم احساس میکنم..از راستمرد برای تمام زحماتی که متحمل میشن تا اطلاع رسانی کنند ممنونم

  3. من هر دفعه که این تمرین رو انجام احساس رهایی شیرینی میکنم … در مورد فردی این تمرین رو انجام دادم بدون اینکه طرف بدونه … همون لحظه اون طرف احساساتش به من از بین رفت و بهم گفت نمیدونم چرا اینطور شدم … و این حالتش بخاطر این بود که رشته های انرژیمو باهاش قطع کردم …تمرین بسیار عالیی هست ..سپاسگذارم

  4. با سلام و تشکر از پست بسیار مفیدتون
    من هم چندین رابطه کارمیک و البته به نوعی خاطره کارمیک با زنجیر بزرگ و طولانی دارم اما نمی دونم چرا نمیخواهم قطعشون کنم با اینکه این توانایی رو دارم با خودم میگم اگر قطع کنم یادم میره و دوباره تکرار مکررات میشه و نمیخواهم تکرار بشن بنظرتون اگر قطع کنم این زنجیرها رو و رها بشم ممکنه باز در زندگیم تکرار بشن؟

    • سلام دوست خوبم. من فکر میکنم زمانی که تصمیم میگیرم پیوند های کارمیک رو بطور کامل با یک فرد قطع کنیم، اول از هر چیزی باید کاملا مطمئن شده باشیم که حضورش نه تنها مفید نیست بلکه هر نوع ارتباطی با اون فرد مایه خسران و انرژی منفی اجتناب ناپذیر در زندگی هست. در اکثر حالات با تقویت قدرت های درونی و محافظت از هاله میتونیم سپری در برابر انرژی های منفی دیگران داشته باشیم، حتی اگر اونها از زندگیمون کنار گذاشته نشده باشن؛ اما اگر به یقین رسیدیم که باید حضور فردی از زندگیمون پاک بشه، زمانی که خود برترمون به ما میگه که این اتفاق باید بیوفته، راه های این کار رو هم به ما نشون میده.

دیدگاهتان را بنویسید