موسیقی کروموزوم انسان

این ویدئوی بینظیر، شامل تصاویری زیبا از کهکشانها و طبیعت، همراه با موسیقی کروموزوم انسان میباشد. این موسیقی که خالق آن خداست،برگرفته از ۶۰۰۰۰ جفت اصلی از ژنوم انسان میباشد و توسط استوارت میچل به صورت موسیقی در آورده شده است.

ببینید و لذت ببرید!!!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

10 نظر در مورد “موسیقی کروموزوم انسان

  1. با سپاس. این کلیپ حیرت انگیزاست. به همه دوستان دیدن و شنیدن انرا (با هدفون) توصیه می کنم. چندین بار ان را با تصویر دیدم و سپس با چشمان بسته به این نوا گوش کردم حالتی غیر قابل وصف یافتم. یک مراقبه ناب, گویی که دیگر در زمین و زمان نیستی. ناپدید میشوی, فقط اگاهی که نیستی…

دیدگاهتان را بنویسید