فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش چهارم: فراسوی تفکر – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه ۴ قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه شده و مستند فراسوی تفکر آخرین قسمت این مجموعه است.

بخش اول- آکاشا

بخش دوم- مارپیچ

بیداری کندالینی

بخش سوم- مار و گل نیلوفر

این فیلم (محصول ۲۰۱۵) مستند معنوی جذاب و آموزنده درباره فشار و محدویت هایی که تفکر زیاد برای انسان امروزی به ارمغان آورده میباشد. این مستند راه خوشبختی، شناخت خود و پرورش توانایی های اصیل درونی را رهایی از تفکر افراطی و بازی های ذهن میداند.

طبق باور بسیاری از عرفا و سالکان، برای رسیدن به روشنیدگی و درک هستی، یک ذهن آرام تمام چیزیست که به آن نیاز داریم. پس از آن باقی توانایی ها و درک ها خودشان در ما بیدار میشوند.

این فیلم ۳۰ دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر اینجا را کلیک کنید. (حجم: ۲۲۰ مگابایت)

* ۵۰ فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

11 نظر در مورد “فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش چهارم: فراسوی تفکر – اختصاصی راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید