فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش چهارم: فراسوی تفکر – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه ۴ قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه شده و مستند فراسوی تفکر آخرین قسمت این مجموعه است.

بخش اول- آکاشا

بخش دوم- مارپیچ

بخش سوم- مار و گل نیلوفر

این فیلم (محصول ۲۰۱۵) مستند معنوی جذاب و آموزنده درباره فشار و محدویت هایی که تفکر زیاد برای انسان امروزی به ارمغان آورده میباشد. این مستند راه خوشبختی، شناخت خود و پرورش توانایی های اصیل درونی را رهایی از تفکر افراطی و بازی های ذهن میداند.

طبق باور بسیاری از عرفا و سالکان، برای رسیدن به روشنیدگی و درک هستی، یک ذهن آرام تمام چیزیست که به آن نیاز داریم. پس از آن باقی توانایی ها و درک ها خودشان در ما بیدار میشوند.

این فیلم ۳۰ دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر اینجا را کلیک کنید. (حجم: ۲۲۰ مگابایت)

* ۵۰ فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

24 نظر در مورد “فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش چهارم: فراسوی تفکر – اختصاصی راستمرد

  1. سلام بسیارمعنوی والهام بخش بود اولین بار که فیلم ها را دانلود کردم ودیدم دخترم از این موضوع خبر نداشت به من گفت خواب دیدم چهار کتاب از آسمان بر منزل ما فرود آمده است واز مپرسید چه معنایی دارد بسیار شگفت زده شدم وفیلم ها را به اونشان دادم از شما به خاطر به رایگان قرار دادن این چهار فیلم سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید