فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش سوم: مار و گل نیلوفر – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه ۴ قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه خواهد شد.

بخش اول- آکاشا

بخش دوم- مارپیچ

افزایش سطح انرژی

این فیلم (محصول ۲۰۱۲) مستند معنوی جذاب و آموزنده درباره نماد پردازی های باستانی کندالینی با مار و نمادپردازی رسیدن به کمال با گل نیلوفر میباشد.

در این مستند به چشم سوم و نمادپردازی های آن در مکاتب و ادیان مختلف پرداخته شده و آنرا بعنوان پلی ارتباطی میان جهان مادی و غیر مادی معرفی میکند. همینطور همانند بخش های قبلی به ادامه مبحث انرژی و نیروی حیاتی کندالینی در انسان پرداخته شده است.

این فیلم ۳۰ دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر اینجا را کلیک کنید. (حجم: ۲۲۰ مگابایت)

بخش چهارم این مستند، فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر را از اینجا مشاهده کنید.

* ۵۰ فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

11 نظر در مورد “فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش سوم: مار و گل نیلوفر – اختصاصی راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید