فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش سوم: مار و گل نیلوفر – اختصاصی راستمرد

فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون - اختصاصی راستمرد

مجموعه ۴ قسمتی  دنیاهای درون دنیاهای بیرون  مستندی جذاب و فوق العاده آگاهی بخش در زمینه خودشناسی، جهان شناسی، آگاهی و معنویت میباشد که توسط دانیل اشمیت، تهیه کننده و کارگردان فیلم سامادهی ، تهیه شده است. این مجموعه به ترتیب در راستمرد ارائه خواهد شد.

بخش اول- آکاشا

بخش دوم- مارپیچ

این فیلم (محصول ۲۰۱۲) مستند معنوی جذاب و آموزنده درباره نماد پردازی های باستانی کندالینی با مار و نمادپردازی رسیدن به کمال با گل نیلوفر میباشد.

در این مستند به چشم سوم و نمادپردازی های آن در مکاتب و ادیان مختلف پرداخته شده و آنرا بعنوان پلی ارتباطی میان جهان مادی و غیر مادی معرفی میکند. همینطور همانند بخش های قبلی به ادامه مبحث انرژی و نیروی حیاتی کندالینی در انسان پرداخته شده است.

این فیلم ۳۰ دقیقه ای توسط تیم راستمرد ترجمه و تنظیم شده و بصورت رایگان به شما علاقمندان حقیقت تقدیم میشود.

تبلیغ فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر

مشاهده مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر

برای دانلود مستقیم فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – مار و گل نیلوفر اینجا را کلیک کنید. (حجم: ۲۲۰ مگابایت)

بخش چهارم این مستند، فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – فراسوی تفکر را از اینجا مشاهده کنید.

* ۵۰ فیلم معنوی پیشنهادی راستمرد را از اینجا دنبال کنید.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

14 نظر در مورد “فیلم دنیاهای درون دنیاهای بیرون – بخش سوم: مار و گل نیلوفر – اختصاصی راستمرد

  • سلام دوست عزیز
   پیشنهادمی کنم حتما این مقاله رو مطالعه کنید:
   https://rastmard.com/29640
   درمورد سوالی که مطرح کرده بودین، ۱. تصاویری که با چشم سوم دیده می‌شود در واقع فقط اطلاعاتی است از ذهن ناخودآگاه (فردی یا جمعی). هر چند اگر کسی خودش بخواهد میتواند چشم سوم را روی دنیای بیرون متمرکز کند، اما در غیر این صورت تمامی این تصاویر، دنیای درون فرد را نشان می‌دهد. درواقع ارتباط شما با ذهن ناخودآگاهتان به صورت بصری برقرار می‌شود.

   ۲. هر زمان که خود شخص اراده کنه دیدن تصاویر شروع می‌شود و هر زمان که خودشخص اراده کند قطع می‌شود . به نوعی این دید کاملا ارادی‌است.

دیدگاهتان را بنویسید