فایل صوتی رایگان ” مراقبه ذهن ” – تجسم خلاق

مراقبه ذهن

مراقبه ذهن ، هدیه ای دیگر از راستمرد تقدیم به شما دوستان راستمردی

ذهن ما میتواند تبدیل به بزرگترین دشمن ما شود و با انواع بازی ها و تنش ها، ما را از زندگی آرام و رضایت بخش دور کند. مراقبه ذهن برای تسلط بر ذهن و درگیریهای ذهنی، کنترل افکار منفی، غلبه بر ترس ها، استرس ها و نگرانی ها، و آرامش بیشتر شما عزیزان تهیه شده ست.

تنها کافیست خود را ریلکس کنید و به این مراقبه گوش کنید.

بیداری کندالینی

هزینه فایل: اشتراک با حداقل ده نفر از دوستان دیگر

⚜راستمرد، اولین مرجع تخصصی تهیه انواع فایلهای صوتی مراقبه و خودهیپنوتیزم⚜

لینک دانلود فایل

فایل صوتی مراقبه ذهن

از اینجا گوش کنید

 

سایر مراقبه ها و فایل های صوتی خود هیپنوتیزم راستمرد را از اینجا تهیه کنید. 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

9 نظر در مورد “فایل صوتی رایگان ” مراقبه ذهن ” – تجسم خلاق

  1. سلام . سوالی داشتم، خواهر من ۱۴ سالشه . ذهن نا آرامی داره و همیشه نا آرام و عصبی هست. من خودم مثل او بودم و با گوش دادن به فایل های شما واقعا خیلی خوب شده ام. چون نتیجه داشتم از فایل های شما بهش فایل هایی که به خودم کمک کرده بودند را دادم گوش کند، الان حدود یک ماه است به فایل ها گوش می‌دهد و واقعا حالش خیلی خیلی بهتر شده. خیلی آرام شده و دیگر عصبی نمی شود. امروز جایی خواندم که این فایل ها برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود! حال دیگر نگذارم فایل ها را گوش کند؟ ممکن است برایش خطری داشته باشد؟ باید چه کرد؟؟؟ لطفا لطفا جوابم را بدهید خواهش میکنم از شما

دیدگاهتان را بنویسید