فایل صوتی رایگان مراقبه ذهن – تجسم خلاق

مراقبه ذهن

مراقبه ذهن هدیه ای دیگر از راستمرد تقدیم به شما دوستان راستمردی

ذهن ما میتواند تبدیل به بزرگترین دشمن ما شود و با انواع بازی ها و تنش ها، ما را از زندگی آرام و رضایت بخش دور کند. مراقبه ذهن برای تسلط بر ذهن و درگیریهای ذهنی، کنترل افکار منفی، غلبه بر ترس ها، استرس ها و نگرانی ها، و آرامش بیشتر شما عزیزان تهیه شده ست.

تنها کافیست خود را ریلکس کنید و به این مراقبه گوش کنید.

هزینه فایل: اشتراک با حداقل ده نفر از دوستان دیگر

راستمرد، اولین مرجع تخصصی تهیه انواع فایلهای صوتی مراقبه و خودهیپنوتیزم

لینک دانلود فایل

فایل صوتی مراقبه ذهن

از اینجا گوش کنید

 

سایر مراقبه ها و فایل های صوتی خود هیپنوتیزم راستمرد را از اینجا تهیه کنید. 

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

19 نظر در مورد “فایل صوتی رایگان مراقبه ذهن – تجسم خلاق

 1. سلام من واقعا ذهنم خیلی خیلی شلوغه یعنی مثل پسربچه ۷ ساله از این ور به اون ور میپره و واقعا نمیتونم نگهش دارم حتی شبا انقد زیادخواب میبینم صبح به حدی ذهنم خستس که سر درد دارم واصلا خواب هام یادم نیس ولی میدونم که خواب دیدم چون نصف شب درحالت خواب و بیدارمیفهمم دارم خواب میبینم و اذیت میشم انگار این فایل های صوتی میتونه کمکم کنه؟چندتاشوگوش کردم ولی انقدرغرق نشدم توش که یادم بره مثلا کجام ولی چون قدرت تخیل و رویا پردازی خوبی دارم میتونم مثل یه فیلم خودمو تصورکنم تواون صحنه ها اما نه به عنوان خودم به عنوان یه فرد ناظر مثل شخص سوم

  • سلام همراه گرامی
   باتوجه به اینکه انواع فایل های صوتی مراقبه ای وجود داره بهتربود نوع فایل صوتی مدنظرتون رو مشخص می کردید.
   مثلا اگر شما فایل صوتی گوش بدین که تجسم خلاق باشه بایدهمزمان باهاش تصورکنید.
   درهنگام گوش دادن به فایل های سابلیمینال هم نبایدکاری که به تمرکز احتیاج داره انجام .مثلا رانندگی کردن یا مطالعه هنگام گوش دادن به سابلیمینال نبایدباشه.

 2. سلام . سوالی داشتم، خواهر من ۱۴ سالشه . ذهن نا آرامی داره و همیشه نا آرام و عصبی هست. من خودم مثل او بودم و با گوش دادن به فایل های شما واقعا خیلی خوب شده ام. چون نتیجه داشتم از فایل های شما بهش فایل هایی که به خودم کمک کرده بودند را دادم گوش کند، الان حدود یک ماه است به فایل ها گوش می‌دهد و واقعا حالش خیلی خیلی بهتر شده. خیلی آرام شده و دیگر عصبی نمی شود. امروز جایی خواندم که این فایل ها برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود! حال دیگر نگذارم فایل ها را گوش کند؟ ممکن است برایش خطری داشته باشد؟ باید چه کرد؟؟؟ لطفا لطفا جوابم را بدهید خواهش میکنم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.