عشق حقیقی و عشق های امروزی -داستان عشق به ماهی

کلیپی بسیار زیبا از داستان یک رابی خردمند درباره عشق به ماهی. در این ویدئو تفاوت عشق و خودخواهی خیلی جالب توضیح داده میشود.

 


شما می توانید هم اکنون کامل ترین بسته جذب عشق موجود در اینترنت را از راستمرد تهیه نمایید:

https://rastmard.com/28740

بیداری کندالینی
هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

12 نظر در مورد “عشق حقیقی و عشق های امروزی -داستان عشق به ماهی

  1. حدود ده روزی میشه که بیماری پانیک اومده سراغم بالغ بر ۵ ۶ بار به اورژانس بیمارستان ها مراجعه کردم و همه یک جمله میگفتن تو هیچ مشکلی نداری، برو مرخصی، به روانزشک مراجعه کردم و بهم گفت باید قرص بخوری و …. دیشب یکی از دوستامو دیدم که در بخش خودشناسی ۵ سالی هست که تجربه داره، با بحث زیاد آخرش به فهموند که بیماری به خاطر دوست نداشتن خود هستش که به این صورت میخوای جلب تووجه کنی بدون اینکه خودت بفهمی، حرفم اینه ما باید اول عاشق خودمون بشیم بعد اون عشق رو نسبت به کائنکات و تمام متعلقاتش بدست میاریم و در آخر هم با عاشق خود بودن عاشق نیروی برتر میشیم.

  2. با تشکر. این ویدیو در واقع مقاله “عشق بلاعوض” را بیشتر توضیح می دهد. گمانم تفاوت عشق حقیقی با هوس در اینجاست که اگر من در یک رابطه, فقط به فکر خوشبختی و لذت خودم باشم حتا در صورت وابستگیم به این رابطه, یک هوس خودخواهانه است حال در صورتی که در زندگی انچه برای خود میخواهم برای طرف مقابل این رابطه هم خواهان یاشم شکلی از منطق و تساوی است ولی اگر بدنبال خوشبخت کردن سوی دیگر این رابطه, با هر اقدام لازمی باشم عشق تحقق یافته است…

دیدگاهتان را بنویسید