راهنمای کنترل امیال جنسی

راهنمای کاربردی کنترل امیال جنسی

میل به داشتن رابطه جنسی، بخشی طبیعی و غریزی از وجود انسان است. هر چند این امیال هم مثل هر چیز دیگری اگر از حد تعادل خارج شوند، هم باعث بروز مشکلات عدیده ای در زندگی می شوند هم باعث از دست رفتن انرژی های حیاتی بدن. معمولا افراد برای کنترل نیروی جنسی به راههای بسیار گران و انواع داروها روی می آورند که اغلب هم نتیجه مطلوبی نمیدهد. اما در این راهنمای راستمرد چطور؛ ما عملی ترین و کاربردی ترین راههای کنترل نیروی جنسی را برای شما گردآورده ایم که می توانند به سادگی توسط هر کسی تمرین شوند و نتایج بسیار گرانبهایی به همراه داشته باشند.

دقت کنید در انتهای این صفحه علاوه بر جزوه به شما فایل صوتی خودهیپنوتیزم کنترل میل جنسی هم توصیه شده که میتوانید آنرا نیز تهیه کنید و در طول مدتی که دارید تمرینات جزوه را انجام میدهید می توانید به آن فایل هم گوش کنید و به این صورت نتیجه گیری خود را چندین برابر افزایش دهید.

لینک دانلود جزوه:

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۲۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


همچنین فایل صوتی تلقینات پنهان کنترل امیال جنسی برای این مشکل می تواند با تاثیر برناخودآگاه بسیار کمک کننده باشد.

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

10 نظر در مورد “راهنمای کنترل امیال جنسی

    • راهنماهای راستمرد کلیشه ای نیستن بلکه به صورت جامع و کاربردی موضوعات مورد نظر رو اموزش میدن.
      در مورد استحاله جنسی یا کیمیاگری درونی هم گول کانال های تجاری رو نخورید، این کار سالها زمان نیاز داره و حداقلش تسلط کامل بر تای چی هست و بعد از اون هم نی کونگ که برای یک آدم عادی این سطوح به علت کمبود وقت و… اصلا قابل دستیابی نیستن.

دیدگاهتان را بنویسید