برگزاری دوره منحصر بفرد قانون جذب به روش راستمرد

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که با دیدن فیلم قانون جذب یا مطالعه کتابش به قانون جاذبه علاقمند شدید و سعی کردید با استفاده از آن چیزهایی که میخواهید را جذب کنید اما موفق نبودید؟ یا اینکه شاید بین صدها دوره و مدرس سرگردان هستید.

شما با سبک کاری و نگرش راستمرد آشنا هستید. اگر دوست دارید قانون جاذبه را به روش و با زبان راستمرد یاد بگیرید این دوره مناسب شماست.
راستمرد برای این دوره از مدرسی دعوت کرده که با استفاده از قانون جاذبه به بسیاری از خواسته های دور و دراز خود جامعه عمل پوشانده است و شما را دقیقا در پیچ و خم های قانون جذب راهنمایی خواهد کرد. همین طور می توانید به طور مستقیم از راهنمایی ها و توصیه های ایشان در گروه تلگرام مخصوص دوره بهره مند شوید.

به علاوه در بخشی از این دوره مدیر راستمرد، بهنام کاظم پور هم در مورد روش های مورد استفاده از در قانون جاذبه از قبیل ساختن نماد شخصی و آیین و مراسم صحبت می کنید و به صورت تصویری این مراحل منحصر بفرد را به شما آموزش می دهد.

تا خواسته تان تنها یک قدم مانده!

بزودی در راستمرد…

http://edu.rastmard.com/courses/jazebe-farsi

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

1 نظر در مورد “برگزاری دوره منحصر بفرد قانون جذب به روش راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.