|

خود برتر کیست و چگونه می توان با او هماهنگ شد؟

higher self

آیا می دانید، چگونه باید با “خود برتر” هماهنگ شد؟

 مقاله زیر در این رابطه به شما کمک خواهد کرد:

خود برتر، روح و آگاهی برتر شماست که کاملا در درونتان قرار نگرفته و قسمتی از آن در قلمرو های غیر فیزیکی و عوالم بالاتر قرار دارد. خود برتر، بخش الهی وجودتان است که به شما اجازه می دهد تا با واقعیت خودتان و هدف آفرینش جهان هستی، آشنا شوید.


هم اکنون بخوانید: “هدف راستین آفرینش انسان و جهان هستی چیست؟


خود برتر، خردمند ترین بخش وجودی تان است که  دارای دانش گسترده ای در رابطه با زندگی شما می باشد. او صلاح شما را می داند. بهترین راه ها را می شناسد و انتخاب درست برای شما را می شناسد. خود برتر شما بهترین نسخه وجودی شماست و اگر خواهان یک زندگی آرام و شاد هستید برای شما ضروری است که با خود برترتان، هماهنگی ایجاد کنید. او را بشناسید و راه های برقراری ارتباط با او را فرا بگیرید. خود برتر سعادت شما را محقق می کند.


همین حالا بخوانید: “خود برترتان آماده پیوند با شماست


حال این سوال ایجاد می شود که چگونه با خود برتر سازگاری ایجاد کنیم؟

در ادامه سه مورد از آسان ترین راه ها برای این کار را به شما معرفی می کنم:

 1. جذب
  خود برتر یادآور خود حقیقی شماست. در واقع شما با تمام کائنات در وحدت و یگانگی هستید و بایستی بتوانید محیط اطرافتان را با توجه به میل خودتان تغییر دهید؛ اما شما در جهانی فیزیکی تجسم یافته اید و حکمتی از این آفرینش بوده ست؛ اگرچه هدف خلقتتان این است که با روحتان در عالم اثیری ارتباط برقرار کنید.
  روح هایی که برای مدت طولانی بر روی زمین زندگی می کنند و هدف اصلی شان را در زندگی از دست می دهند، ارواح گمشده به حساب می آیند. بنابراین زندگی ما در این دنیا وابسته به عالم مادی بیرون است، پس این یعنی دنیای مادی به این سادگی ها به شما اجازه نمی دهد که هر کاری که دلتان خواست انجام دهید.
  برقراری پیوند و ارتباط با خود برتر، به شما این توانایی را می بخشد که جهان را تغییر دهید. با تغییر افکار و خواسته هایتان، با تغییر رفتار و کردارتان، قادر خواهید بود خود برترتان را به سمت خود جذب نمایید. او همیشه منتظر شماست و کافیست با او هم ارتعاش شوید تا به سمت شما بدود. شما ارباب دنیای خودتان هستید و با استفاده از نیروی الهی درونتان می توانید باعث ایجاد تغییر و تحول در دنیای خودتان شوید و خواسته های در جهت خیر الهی را به خود جذب کنید. به کمک قانون جذب، خود برتر و توانایی های بی حد معنوی و مادی را به دنیای خود بخوانید.


  https://rastmard.com/22135


 2. بصیرت
  خود برتر چیزی نیست که خارج از بدن شما سکونت گزیده باشد، بلکه نیرو و بصیرتی ست درون شما.
  خرد شما از درونتان ریشه می گیرد. نیروی پنهانی در درون شما وجود دارد که نیاز به تقویت شدن دارد. این نیرو به شما کمک می کند تا از شناخته و ناشناخته آگاهی پیدا کنید. تنها نیاز دارید تا کلید صندوقی را که درونش حکمت ذخیره شده، پیدا کنید.
  برای دستیابی به خود برتر، شما باید به شهودتان اعتماد  کنید و پیرو آنچه باشید که قلبتان به شما می گوید. هر روز آگاهانه در لحظه حضور داشته باشید و به کسب معرفت و علم بپردازید. شما باید نیازهای سالمی را که موجب پیشرفتتان می شود را شناسایی کرده و کسانی را که موجب آسیب به آگاهی تان می شوند را رها کنید. هر روز ذهن خود را پاکسازی کنید و اجازه ندهید خالی بماند.
  مراقبه بهترین راه برای رسیدن به شهود است. ذهنتان را آرام کنید و در یک محیط آرام، برای دانستن آنچه که باید بدانید با خود برترتان ارتباط برقرار کنید. در حین مراقبه می توانید مغز را به حالتی ببرید که در آن صحبت با خود برتر ممکن می شود. در روانشناسی، ضمیر ناخودآگاه را محل سکنای خود برتر می دانیم و با دسترسی به آن می توانیم با خود برترمان هماهنگ شویم.


  مقاله مرتبط: “امواج مغزی چیست؟_اسرار ذهن خود را بشناسید”


 3. باز پس گرفتن تکه های روح
  در طی فرآیند ارتباط با خود برتر و یکی شدن با آگاهی عالی خود، شما تکه های جدا شده ی روحتان را باز پس می گیرید.
   بسیاری از مردم دنیا حتی نمی دانند که به این فرآیند برای زندگی در این دنیا نیازمند هستند.
  اگر اموراتتان درست پیش نمی روند و یا اگر بدون هیچ دلیل خاصی احساس بدی دارید؛ شما هم نیازمند فرآیند باز پس گرفتن روحتان هستید؛ چرا که به هر دلیلی در طول زندگی، روحتان تکه تکه شده و از شما جداست. این کار ممکن است پیچیده به نظر برسد اما اینطور نیست، باز پس گرفتن روح با شهود آغاز می شود. برای ایجاد هماهنگی با خود برتر باید با تمام روحتان متمرکز بمانید. 
  یکی از ضرورت های موفقیت در این کار، مبارزه با افکار منفی است. فکرهایی مثل؛ من به اندازه ی کافی خوب نیستم، من ارزش آن را ندارم و فلان و فلان را کنار بگذارید. هنگام ارتباط با خود برتر، فکر منفی و بد در مورد دیگران ممنوع است. اگر می خواهید در آینده ای نزدیک با خود برترتان هماهنگ شوید، باید امروز گذشته را رها کنید و از افراد منفی فاصله بگیرید.


  بسته جامع حفاظت از انرژی های منفی” کلیک کنید.


https://rastmard.com/17310

منبع: spiritualunite.com-aligning-with-your-higher-self

 

نوشته‌های مشابه

16 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید