خانه نشینی با راستمرد _ برنامه گردشگری مجازی

خانه نشینی با راستمرد 

خانه نشینی

برنامه گردشگری مجازی

 اکنون که فرصتی اجباری رخ داده تا از کار و مسائل بیرون از خانه فراغت حاصل کنیم، بهترین زمان برای پرداختن به خود و برنامه هایی ست که اغلب به بهانه نبود وقت کافی، آنها را به تعویق می انداختیم.

 شما عزیزان می توانید در روزهای خانه نشینی، در سایت راستمرد برنامه ای فوق العاده جذاب برای خود داشته باشید که نه تنها سرگرم کننده ست، بلکه مفید، سازنده و آگاهی بخش نیز می باشد.

 ما در فایل زیر برای شما فهرستی از مطالب موجود در سایت آماده کرده ایم که می توانید از امروز نهایت استفاده را از آنها ببرید.

دانلود فایل خانه نشینی با راستمرد

 با اشتراک این فایل با دوستان و اطرافیان خود، آنها را نیز در این برنامه سازنده همراه کنید.


این مقاله نیز ممکن است برای شما جالب باشد: “یوگا در قرنطینه _ چند آسانا و تکنیک ساده تمرین یوگا در خانه نشینی “


مطالب مشابه:

سلام کرونا ! یک ذره از هزاران ذره در هستی _ کلیپ تصویری

پیشگیری از ویروس کرونا با تقویت سیستم ایمنی با استفاده از تنفس ویژه دوره افزایش سطح انرژی

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

13 نظر در مورد “خانه نشینی با راستمرد _ برنامه گردشگری مجازی

دیدگاهتان را بنویسید