تکنیک متقاعد سازی ضمیرناخودآگاه

بارها و بارها شده که می خواستین کاری رو شروع کنین ولی آنقدر افکار منفی به سمت شما هجوم آورده که بیخیالش شدین. وقتی اقدام به شروع کاری کردین صداهای درونی منفی شما رو مجاب کرده که بیخیال بشین و رها کنین.

مثلا این صداها رو در ذهنت می شنوی:ضمیر ناخودآگاه انسان همچون کوه یخی در زیر آب پنهان است

  • *نمی تونی انجامش بدی
  • *کار سختیه از عهدش بر نمیای
  • *به مشکل بر می خوری و نمیشه
  • *بابا ولم کن برو بخواب!

دوست خوبم در حیطه ی قوانین ارتعاشی تو میتونی به تمام اهدافت برسی. اگه بدونی که باقدرت افکار و ارتعاشاتت میتونی خالق زندگی رؤیایی خودت باشی، هیچ‌وقت به این وسوسه‌های ذهنی گوش نمی‌کنی.
ولی برای اینکه بتونی این نجواهای منفی رو خاموش‌کنی و باقدرت به سمت اهدافت هجوم ببری یه تکنیک جالب بهت میگم:

“یک کاغذ آماده کن و روی کاغذ تمام بهانه‌های ذهنت و وسوسه‌های درونت رو مکتوب کن.حالا باید به همهٔ این بهانه‌ها پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای بدی تا ضمیر ناخودآگاهت مجاب بشه که تو توان رسیدن به هدفت رو داری.

.

بیداری کندالینی

برای مثال اگه این صدای درونی همیشه توی گوش تو هست که، تو نمیتونی به هدفت برسی و نمیشه، این‌رو روی کاغذ بنویس  و زیرش باید مکتوب کنی که چرا و به چه دلایلی میتونی به هدفت برسی.

مثلا اگه ضمیر ناخودآگاهت بهت میگه:

نمی تونی به هدفت برسی و نمیشه

بهش جواب بده:

من میتونم به هدفم برسم چون قواعد خلق اهداف رو بلد هستم و می دونم که باقدرت افکار و باورهای خودم توان تیک زدن اهدافم رو دارم.
من به قوانین جذب اهداف مسلط هستم و با تمرین‌هایی همچون تجسم خلاق و عبارات تأکیدی به‌سوی هدفم حرکت می‌کنم پس دیگه هیچ موردی وجود نداره و من قطعاً به هدفم می‌رسم.

وقتی همچین جوابی رو به بهانه‌های ذهنت میدی، ضمیر ناخودآگاهت متقاعد میشه و دیگه همچین افکار منفی رو به ذهنت نمیاره و وقتی این وسوسه‌های ذهنی خاموش بشه با قدرتی بسیار زیاد خالق اهدافت خواهی بود.

فقط کافیه جسارت پرواز رو داشته باشی و اوج بگیری و از زندگی خودت لذت ببری.

تمام قوانین الهی در اختیار توست تا یک زندگی زیبا و پر از ثروت و موفقیت و عشق رو داشته باشی.

پس با قدرت فریاد بزن:
?من توان خلق همه ی اهدافم رو دارم
?من یک ابَر انسان قدرتمند هستم
?من جاذب ثروت و خالق واقعیت هستم
?من قدرت خدایی کردن در زندگی خودم رو دارم

جسور باش و پر قدرت و از لحظه لحظه های زندگی خودت لذت ببر و هر لحظه  سپاسگزار خدا باش،
اینجا همون جاییست که باید برای زندگی خودت خدایی کنی …

منبع: فیس بوک

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

13 نظر در مورد “تکنیک متقاعد سازی ضمیرناخودآگاه

  1. سلام، واقعا مطالب خوب و کاربردی است ولی سوالی ذهنم را درگیر کرده، خوداگاه ذهن که در قسمت بالای سر قرار گرفته منطقی است و به دنبال دلیل برای توانستن، پس چرا بهانه برای ناخوداگاه باید بیاوریم? رمز نفوذ در ناخوداگاه تکرار است و به همین دلیل فایل های مراقبه را هم به صورت مکرر گوش باید داد تا ناخوداگاه اونو باور و جذب کنه.

  2. به نظر من که یه امر عادی، و اینکه ذهن از سه قسمت، راست خلق احساس، چپ خلق منطق، و حافظ مشرف و میانی….
    که با کار کردن روی هوش حسی و حافظ میانی دیدگاه منفی رو از خودتون دور میکنید، یکی از کار ها برای تقویت حافظه میانی تمرین یوگا، هست که به حافظ میانی وبالا رفتن هوشی حسب کمک میکنه، که سری هیجانی نشیم، سری تصمیم نگریم،

دیدگاهتان را بنویسید