تکنیک متقاعد سازی ضمیر ناخودآگاه

بارها و بارها شده که می خواستین کاری رو شروع کنین ولی آنقدر افکار منفی به سمت شما هجوم آورده که بیخیالش شدین. وقتی اقدام به شروع کاری کردین صداهای درونی منفی شما رو مجاب کرده که بیخیال بشین و رها کنین.

مثلا این صداها رو در ذهنت می شنوی:ضمیر ناخودآگاه انسان همچون کوه یخی در زیر آب پنهان است

 • *نمی تونی انجامش بدی
 • *کار سختیه از عهدش بر نمیای
 • *به مشکل بر می خوری و نمیشه
 • *بابا ولم کن برو بخواب!

دوست خوبم در حیطه ی قوانین ارتعاشی تو میتونی به تمام اهدافت برسی. اگه بدونی که باقدرت افکار و ارتعاشاتت میتونی خالق زندگی رؤیایی خودت باشی، هیچ‌وقت به این وسوسه‌های ذهنی گوش نمی‌کنی.
ولی برای اینکه بتونی این نجواهای منفی رو خاموش‌کنی و باقدرت به سمت اهدافت هجوم ببری یه تکنیک جالب بهت میگم:

“یک کاغذ آماده کن و روی کاغذ تمام بهانه‌های ذهنت و وسوسه‌های درونت رو مکتوب کن. حالا باید به همهٔ این بهانه‌ها پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای بدی تا ضمیر ناخودآگاهت مجاب بشه که تو توان رسیدن به هدفت رو داری”.

برای مثال اگه این صدای درونی همیشه توی گوش تو هست که، تو نمیتونی به هدفت برسی و نمیشه، این‌رو روی کاغذ بنویس  و زیرش باید مکتوب کنی که چرا و به چه دلایلی میتونی به هدفت برسی.

مثلا اگه ضمیر ناخودآگاهت بهت میگه:

نمی تونی به هدفت برسی و نمیشه

افزایش سطح انرژی

بهش جواب بده:

من میتونم به هدفم برسم چون قواعد خلق اهداف رو بلد هستم و می دونم که با قدرت افکار و باورهای خودم توان تیک زدن اهدافم رو دارم.

من به قوانین جذب اهداف مسلط هستم و با تمرین‌هایی همچون تجسم خلاق و عبارات تأکیدی به‌سوی هدفم حرکت می‌کنم پس دیگه هیچ موردی وجود نداره و من قطعاً به هدفم می‌رسم.

وقتی همچین جوابی رو به بهانه‌های ذهنت میدی، ضمیر ناخودآگاهت متقاعد میشه و دیگه همچین افکار منفی رو به ذهنت نمیاره و وقتی این وسوسه‌های ذهنی خاموش بشه با قدرتی بسیار زیاد خالق اهدافت خواهی بود.

فقط کافیه جسارت پرواز رو داشته باشی و اوج بگیری و از زندگی خودت لذت ببری.

تمام قوانین الهی در اختیار توست تا یک زندگی زیبا و پر از ثروت و موفقیت و عشق رو داشته باشی.


پس با قدرت فریاد بزن:

?من توان خلق همه ی اهدافم رو دارم
?من یک ابَر انسان قدرتمند هستم
?من جاذب ثروت و خالق واقعیت هستم
?من قدرت خدایی کردن در زندگی خودم رو دارم

جسور باش و پر قدرت و از لحظه لحظه های زندگی خودت لذت ببر و هر لحظه  سپاسگزار خدا باش،
اینجا همون جاییست که باید برای زندگی خودت خدایی کنی …


منبع: فیس بوک


چگونه می توان در ناخودآگاه تغییر ایجاد کرد؟!!

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز از دست ندهید:هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

28 نظر در مورد “تکنیک متقاعد سازی ضمیر ناخودآگاه

 1. Pingback: هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت - راستمرد

 2. با سلام و سپاس قراوان
  متصورم شاید یک توضیح واضحات به عمل این مقاله کاربردی, کمک کوچکی نماید البته اگر سایت راستمرد و مقالات مرتبط را از ابتدا دنبال کرده باشید بی تردید به پاسخ هایی متناسب با دیدگاه خویش نسبت به جهان دست یافته اید.
  خروجی مغز انسان ها “تفکر” است این تفکر “ذهن” را می افریند و در نهایت با توجه به : وراثت, اموزش و پرورش, تجربیات از دوران کودکی تا کنون, دانش و اگاهی من از خرافات تا اگاهی (فرهنگ کلی و رایج عمومی تا خرده فرهنگهای رایج), شخصیت و هویت من شکلی به خود می گیرد که دیگران من را با این شخصیت می شناسند و ثضاوت می کنند مبنای این شناسایی و هویت گذاری معمولا: قانون – دین – عرف و اخلاقیات رایج است (در ابعادی بسیار کلی و عام).
  با توجه به فرهنگ و اخلافیات عامه و اموزشی که یک ذهن معمولی اموزشی عرفی, یافته است خودخواهانه می خواهد در زمینه های مالی, اقتدار و شهرت (بر مبنای ایده ال ها و قرهنگ مسلط اجتماعی) عمل نماید و مرا همیشه به پولدارترین, زیباترین, خوش هیکل ترین, قویترین, بهترین, شخصی مورد تایید همه و… و… تبدیل نماید هر “ترین” دیگری را هر شخصی می تواند به این جدول بیافزاید…
  ذهن برای رسیدن به این موفقیت ها از کوتاه ترین زمان ها, راه ها استفاده می کند چیزهایی که اکثرا تاریخ انقضا و مصرفی دارند ذهن همواره یاداوری می کند این چه سن, قدو قواره, قیافه, خانواده , فامیل, موقعیت شغلی, تحصیلی, و… و… است که داری؟ می توان این لیست را چند صفحه ادامه داد و توهم ساخت. ذهن فقط خود را مستحق بهترین ها می داند و گاه از بدترین و نا شریف ترین راهها, او باید به هدفش دست یابد…
  ذهن همیشه کارهایی را که ضرر جسم و فکر می داند به وقتی دیگری موکول می کند و اسان ترین و لذت اورترین انبخاب را مد نظر دارد زیرا قادر به برنامه ریزی و دیدن اینده نیست و برای همین شادیها و لذت های زودگذر را انتخاب وی کند (انواع مخدر – الکل یا قرص های مخدر, جور و واجور تا به لحظه های لذت بخش تری دست یابد) غافل از اینکه متحمل چه هزینه ها و ضررهایی (او یا دیگران) در اینده می شوند…
  ذهن نیاز به ارام بخشی و برنامه ریزی دارد تا مفید واقع شود انگاه پر شر و شور در خدمت ما و بخصوص دیگران خواهد بود و متعجبانه در می یابد که کوشش در موفقیت دیکران به موفقیت ما در زندگی باز می گردد….

 3. سلام، واقعا مطالب خوب و کاربردی است ولی سوالی ذهنم را درگیر کرده، خوداگاه ذهن که در قسمت بالای سر قرار گرفته منطقی است و به دنبال دلیل برای توانستن، پس چرا بهانه برای ناخوداگاه باید بیاوریم? رمز نفوذ در ناخوداگاه تکرار است و به همین دلیل فایل های مراقبه را هم به صورت مکرر گوش باید داد تا ناخوداگاه اونو باور و جذب کنه.

 4. به نظر من که یه امر عادی، و اینکه ذهن از سه قسمت، راست خلق احساس، چپ خلق منطق، و حافظ مشرف و میانی….
  که با کار کردن روی هوش حسی و حافظ میانی دیدگاه منفی رو از خودتون دور میکنید، یکی از کار ها برای تقویت حافظه میانی تمرین یوگا، هست که به حافظ میانی وبالا رفتن هوشی حسب کمک میکنه، که سری هیجانی نشیم، سری تصمیم نگریم،

دیدگاهتان را بنویسید