بیشعوری اثر خاویر کرمنت

کتاب بیشعوری

bishoori

اثر خاویر کرمنت.

لین کتاب بسیار مهم به توصیف پدیده بیشعوری و توصیف انواع آن می پردازد. حالا شما چه جزو این دسته باشید یا بدتر از آن گیر دسته بیشعوران افتاده باشید این کتاب حتما برای شما راهگشا خواهد بود!

لینک دانلود:

https://drive.google.com/file/d/0B7FElCsY4GrRYkxMY3ZvSXp5Y2s/view?usp=sharing

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

8 نظر در مورد “بیشعوری اثر خاویر کرمنت

  1. باید اعتراف کنم که وقتی تصمیم گرفتم خوندن این کتاب رو شروع کنم بخاطر این بود که بدونم باید با بیشعورهای دوروبرم چطور رفتار کنم. اما از همون اول کتاب متوجه شدم بعضی وقتا چقدر خودمم این نشونه هارو دارم یا کسایی که فکر میکنم باشعور هستند هم حتی صفات بیشعوری رو دارند. خلاصه خوندن این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم. اگرچه در خارج از کشور بازخورد خوبی نداشته و فقط در ایران فکر میکنم انقدر معروف شده اما بازم خوندنش ضرر نداره و حداقل به بعضی رفتارای هرچند کوچیک اما بیشعورانه! خودمون یا دیگران که اصلا فکر نمیکردیم بد باشه پی میبریم و میتونیم اصلاحشون کنیم.

  2. کتاب بی شعوری بسیار مفید واقع می شود امیدوارم همه ان را بدقت مطالعه کنیم و پیام ان بگیریم . در انجا صرف نظر از هر تفاوت ظاهری و جسمی و … انسانها, ما موجودات عزیز در دو دسته تراکم بیشتری می یابیم و صفات مشترکی بروز می دهیم. ۱- احمق ها ( جاهل ها, نادانها و…) انها بشدت نادان هستند و تعصب, حساسیت و لجاجت از خصوصیات شخصیتی انهاست. بر انها شاید انتقادی وارد نباشد چون اگاهی ندارند که درست عمل کنند ولی وظیفه بدست اوردن اگاهی را دارند (خلاصه نوجیه مناسبی نیست به خصوص که بعضی از انها خود را مرکز ثقل جهان می دانند!!!). ۲- بیشعورها, این موجودات کسانی هستند که با اگاهی, مرتکب اعمالی می شوند که خود از نادرست بودن انها اگاهی کامل دارند ولی با هزار چیز عملشان را توجیه کرده و از شرایط گرفته تا…… را, بهانه می کنند بدیهی است هر دو گروه در یک طیف مثلا ۰ تا ۱۰۰ قرار دارند. در دسته اول از احمق ساده تا احمق بیشعور نادان … و در دسته دوم از احمق بیشعور موجودند تا پرفسور بیشعوری و… … . از شما دور باد.

دیدگاهتان را بنویسید