اعداد تکرار شونده (مانند ۱۱:۱۱) می خواهند به ما چه بگویند؟!

علم اعداد

عددشناسی یا علم‌اعداد از علوم باطنی است و پایه علم حروف می باشد. این علم  که از دیرباز مورد استفاده بسیاری از رازورزان، پیامبران و ستاره شناسان بوده به مطالعه اعداد، ارتعاشات آنها، تاثیرات و خصوصیات آنها می پردازد و برای شناسایی بهترین زمان برای تغییرات، تصمیمات و حرکت های بزرگ در زندگی به کار می رفته است. هر حرف نیز ارتعاشی مرتبط با یک عدد دارد که با جمع کردن ارتعاش عددی مربوط به هر حرف از یک کلمه، می توان به عدد و ارتعاش کلی آن کلمه دست یافت و معنی آن را بر اساس علم اعداد تفسیر کرد.

این علم تنها یکی از جنبه های متعدد هماهنگی های جهان آفرینش و نیز نوعی مطابقت با قوانین طبیعت بشمار می آید. راهنمایان روحی نیز از طرق مختلفی سعی در ارتباط گیری با ما و فرستادن نشانه ها برای هدایت ما در مسیر زندگی دارند. اعداد یکی از رایج ترین نشانه ها می باشند که می توان با شناخت و تفسیر آنها، این نشانه ها را رمز گشایی کرد.


meditation


اعداد چه معنایی دارند؟

اعداد خصوصیات مختلفی دارند و انسان ها می توانند در هر مقطعی از زندگی، تحت تاثیر یکی یا چندتا از آنها قرار گیرند. ولی عددی که تحت ارتعاش آن متولد می شویم، تاثیری طولانی مدت در رفتارها، خصوصیات، قدرت ها و ضعف های ما دارد.
در صورت تمایل برای مطالعه بیشتر علاوه بر مقاله زیر می توانید کتاب pdf اعداد فرشتگان را نیز از کتابخانه سایت دریافت کنید!


معانی اعداد ۰ تا ۹

عدد ۰

این عدد نشانه عدم محدودیت، نیستی، وحدت، حقیقت، خلوص، عشق، کُل، اول وآخر، دلیل اولیه، منشأ، نفَس خداوندی، خداوند و آگاهی ست.


عدد ۱

این عدد نشانه آغاز، تمرکز، عمل، استقلال، اصالت، شهامت، ابداع، رهبری، اتکا به خود، جاه طلبی، اراده، ذهن خودآگاه و مثبت ست.


عدد ۲

این عدد نشانه دوگانگی، تقسیم، انتخاب، بارداری، همکاری، خدمات، هماهنگی، پشتیبانی، انتظار، صبر، توانایی روحی، شهود، سازگاری، همدلی، مشارکت، واسطه، مقایسه، پذیرش، یاور، جمع آوری، تولید مثل، متعادل کننده اضداد، حافظه ناخودآگاه و مثبت و منفی ست.


عدد ۳

این عدد نشانه سه گانگی، اتحاد الوهیت  با انسان، ابراز و بیان، ذهن ناخودآگاه، تخیل، خلاقیت، خوش بینی، شوق، جذاب، شوخ طبعی، سرگرمی، دوستانه، مثبت، منفی و خنثی باهم است.


عدد ۴

این عدد نشانه عملگرایی، منظم، بیمار، منطقی، سخت کوش، وفادار، سازنده، ثابت قدم، با صرفه، مسئول، متواضع، برنامه ریز، خلاق در زمینه های مادی و خلق و خوست.


عدد ۵

این عدد نشانه ماجراجویی، تغییر، آزادی، اکتشاف، تنوع، هوسرانی، کنجکاو، با تجربه، دوره متناوب، جستجوگر دانش، معلم دانش، مسافر، تخیل، کودک مانند و بازیگوش است.


عدد ۶

این عدد نشانه هماهنگی، زیبایی، پرورش، عشق، ازدواج، خانواده، مسئولیت، درک، همدلی، شفا، کمال گرا، وظیفه و راحتی ست.


عدد ۷

این عدد نشانه فیلسوف، جستجوگر حکمت، محفوظ، مخترع، متفکرانه، درون گرا، معنوی، ایمان، باطنی، عجیب و غریب، غیر معمول، پنهان، به دنبال کمال، اثیری، از دنیای دیگر و معماست.


عدد ۸

این عدد نشانه دستاورد، فراوانی، اجرا، قدرت، منظم، موفقیت، روانشناسی، کارآفرین، شدت، سرپرست، ارائه دهنده و عظمت است.


عدد ۹

این عدد نشانه انتها، تکمیل، انسانی، مهربان، عاشقانه، فداکارانه، سخاوتمندانه، بشردوستانه، عقل، آرمانگرا، هنری، شفا دهنده معنوی، از دنیای دیگر و ترکیب است.

علم اعداد


راهنمایان روحی چه کسانی هستند؟

راهنمایان روحی از بدو تولد برای هر یک از ما تعیین می شوند و چه متوجه آنها باشیم چه نباشیم، وظیفه راهنمایی و هدایت ما را در طول زندگی عهده دارد هستند. آنها تمایل دارند تا ما از نظر شخصیتی و معنوی رشد کنیم و به نهایت توانایی ها و استعدادهایمان، به اصل وجودی مان و نیز جایگاهی که در دنیا داریم (افسانه شخصی مان) دست یابیم. همانطور که اشاره شد، یکی از راه های ارتباطی مهم این راهنمایان با ما، اعداد و توالی خاصی از آنهاست.

البته در گذشته، اشکال مختلفی بویژه اشکال حیوانات نیز به معانی خاصی مورد استفاده بودند ولی در دنیای دیجیتال امروز که اعداد ما را دربرگرفته اند، این توالی های عددی بیشترین کاربرد را دارند.

راهنمایان درونی معمولا بدین صورت عمل می کنند که ناگهان توجه شما را به جهت خاصی معطوف می کنند تا ساعت، شماره تلفن، پلاک ماشین یا منزل و یا هر شماره دیگری در معرض چشمان شما قرار گیرند. آنها این کا را به قدری تکرار می کنند تا بالاخره متوجه آن شوید و از خود بپرسید: “چه عجیب، این چه معنایی دارد؟”

راهنمایان به این ترتیب، نه تنها شما را بصورت کلی در مسیر زندگی تان هدایت می کنند، بلکه به بسیاری از سوالات شما چه مادی و پیش پا افتاده باشند و چه معنوی جواب می دهند. نکته مهم این است که نباید دائم به دنبال اعداد بگردید، بلکه باید بگذارید تا در زمان مناسب، به شکل طبیعی در مقابل شما قرار گیرند.

در رابطه با راهنمایان روحی، این مقالات نیز میتوانند برایتان جالب باشند:

نوشتن اتوماتیک _ راهی ساده برای ارتباط گرفتن با راهنمایان روحی

پنج راه آسان برای برقراری ارتباط درونی با راهنمایان معنوی

فرشتگان _ ملاقات با راهنمایان، نگهبانان و پیام رسان ها


توالی اعدادی که راهنمایان روحی ما استفاده می کنند

تفاسیری که در ادامه مطلب از توالی اعداد می آیند طی سال ها تحقیق و بررسی تیم سایت Spiritual-Path.Com بدست آمده است. با این حال، هیچ قانون مطلقی برای این معانی وجود ندارد و ممکن است برای برخی افراد، طرق دیگری از راهنمایی موجود باشد. همچنین احتمال دارد همانند تعبیر رویاها، برای هر فرد نشانه هایی شخصی و منحصر به او وجود داشته باشند که از طریق ارتباط بیشتر با راهنمایان درونی کشف خواهد شد. اما اگر تصمیم گرفتید بطور کلی از توضیحات زیر برای تفسیر نشانه های خود استفاده کنید، راهنمایان روحی شما نیز از آنها کمک خواهند گرفت.

چانلینگ ارتباط گیری با درون


توالی های رایج اعداد

۱۱۱،۱۱۱۱

این عدد نشانه آن است که افکارتان با شروع دوره ای جدید در زندگی تان مرتبط است. به هر کار یا تغییری که فکر می کنید، برای این دوره جدید مناسب است.

تفسیر Drunvalo Melchizedek[۱]: جریان انرژی: هر شکلی از جریان انرژی مانند الکتریسیته، پول، آب، انرژی جنسی و غیره

چه کنیم؟: افکارت را به دقت بررسی کن و مطمئن شو تنها به چیزی فکر می کنی که می خواهی، نه آنچه نمی خواهی! این عدد نشان می دهد که دریچه موفقیت برای تو باز شده و افکارت بسرعت در حال تحقق هستند. ۱۱۱ مانند نور فلش دوربین می باشد، گویی کائنات از افکار شما عکسی تهیه کرده که بزودی ظاهر خواهد شد. آیا از عکسی که کائنات گرفته راضی هستید؟ اگر نه، افکارتان را درست کنید. (اگر در کنترل افکارتان مشکل دارید از راهنمای درونی تان کمک بگیرید.)


۲۲۲،۲۲۲۲،۱۲۱،۱۲۲۱،۱۱۲۲،۲۲۱۱،۲۰۲۰،۲۲۰۰،۲۰۰۲،۲۲۰۰

این نشانه ای است که شما در مسیر درست قدم برمی دارید و کار درست را انجام می دهید. به همین خط سیر افکار ادامه دهید.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: چرخه جدید: شروع یک چرخه جدید که ماهیتش را اعداد بعدی که خواهید دید تعیین می کنند.

چه کنیم؟: ایده هایی که به تازگی کاشته اید، شروع به جوانه زدن کرده اند. به آبیاری و نگهداری از آنها ادامه دهید. شما بزودی شاهد آشکار شدن آنها خواهید بود. جزء آن دسته از آدم هایی نباشید که درست دقایقی پیش از رسیدن به معجزه، دلسرد می شوند. آنچه خواسته اید بزودی بر شما آشکار خواهد شد. پس به کار خوبتان، افکار مثبت، تاکید کردن و تجسم کردن ادامه دهید.


۳۳۳،۳۳۳۳،۱۳۱،۱۳۳۱،۳۳۱۱،۱۱۳۳،۳۰۳۰،۳۳۰۰،۰۰۳۳،۳۰۰۳

این علامت از طرف راهنمای روحی شما به معنای موافقت با احساس و افکار شماست. درست مانند اینکه کائنات به شما بگوید: بله!

تفسیر Drunvalo Melchizedek: تصمیم: شما باید تصمیمی بگیرید. این تصمیم یا منجر به ۶۶۶ می شود که به معنای تکرار دوباره درس است، یا منجر به ۹۹۹ به معنای کامل شدن و آموختن درس می گردد.

چه کنیم؟: اساتید متعالی نزدیک شما هستند و می خواهند بدانید که شما از کمک و هدایت آنها برخوردارید. وقتی که الگوهایی با عدد ۳ را مشاهده می کنید، سعی کنید این اساتید را فرابخوانید.


۴۴۴،۴۴۴۴،۱۴۱،۱۴۴۱،۴۴۱۱،۱۱۴۴،۴۰۴۰،۴۴۰۰،۰۰۴۴

این نشانه  به معنای مخالفت راهنمای روحی با افکار و احساسات شما است. درست مانند اینکه کائنات به شما بگوید: نه!

تفسیر Drunvalo Melchizedek: مدرسه اسرار: اتفاقاتی که در زندگی رخ می دهند، درس هایی هستند  که ما در مورد واقعیت می آموزیم. آموختن در این مدرسه مانند زمانی ست که کتاب می خوانیم یا در مورد موضوعی تحقیق می کنیم، اما واقعا با آن موضوع درگیر نیستیم.

چه کنیم؟: این عدد نمایانگر آن است که شما در حال ورود به بعد چهارم هستید. رابطه شما با همه چیز در حال تغییر کردن است و این نشانه حرکت است. اکنون زمان این است که شما بر خویشتن مسلط شوید و قدرت خود را باز پس گیرید. هرچند که خصوصیات بعد چهارم مانع از این می شوند که قدرت خود را ببینید، اما تکنیک های تسلط بر نفس می توانند در این زمان به شما کمک کنند. این عدد بطور کلی نشانه تسلط بر خود و قدرت است.


۵۵۵،۵۵۵۵،۱۵۱،۱۵۵۱،۵۵۱۱،۱۱۵۵،۵۰۵۰،۰۰۵،۵۵۰۰

وقتی که این نشانه را می بینید، به این معناست که یک فکر یا رخدادی که زندگی تان را تغییر می دهد، بوقوع پیوسته است. شاید آن را دوست داشته باشید یا دوست نداشته باشید. به هر صورت، راهنمایان روحی در حال آگاه کردن شما از اتفاقی هستند که پیش روی شماست و این زمان تغییر است. با آن همراه شوید و افکارتان را دنبال کنید.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: آگاهی واحد: این عدد کسی ست که به وحدت وجود رسیده است و بر تمام سطوح مدرسه اسرار تسلط یافته است. این بالاترین عدد و عدد منجی است.

چه کنیم؟: کمربندهای ایمنی را ببندید. تغییر بزرگی در راه است. نباید این تغییر را مثبت یا منفی ببینید، زیرا که تغییر بخشی از جریان زندگی ست. شایداین تغییر، پاسخ دعاهای شما باشد. پس در آرامش باشید.


۶۶۶،۶۶۶۶،۱۶۱،۱۶۶۱،۶۶۱۱،۱۱۶۶،۰۶۰۶،۶۶۰۰،۶۰۶۰

افکار شما از تعادل خارج شده اند و توجه شما معطوف به دنیای مادی شده است. این نشانه به شما می گوید که افکارتان واضح نیستند و نباید به این گونه افکار ادامه دهید.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: آگاهی زمین: این عدد وحش در کتاب مقدس است. پس می تواند نماد شیطان مطلق باشد. اما همچنین عدد بشریت و زندگی ست. کربن پایه زندگی ست که دارای ۶پروتون، ۶نوترون و ۶ الکترون می باشد. این عدد بطور کلی به معنای رخدادهای در حال بوقوع پیوستن اند و شما باید مراقب آنها باشید.

چه کنیم؟: این عدد از شما می خواهد که افکارتان را بین آسمان و زمین متعادل کنید. راهنمایان روحی از شما می خواهند که توجه تان را بر روی روح و خدمت گذاری نیز متمرکز کنید و بدانید که نیازهای مادی و احساسی تان خود به خود برطرف خواهند شد.

shafa-ad


۷۷۷،۷۷۷۷،۱۷۱،۱۷۷۱،۱۷۱۷،۷۷۱۱،۰۷۰۷،۷۷۰۰،۷۰۷۰

این عدد نشانگر آن است که شما درس تان را فراگرفته اید و این نشانه موفقیت و قدردانی از شماست که راهنمای روحی تان برای شما ارسال کرده است.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: مدرسه اسرار: این بخشی از مدرسه ست که شما فقط مشغول مطالعه کتاب در مورد زندگی نیستید، بلکه آن را در عمل نیز تمرین می کنید.

چه کنیم؟: تبریک! فرشتگان دارند شما را تشویق می کنند. کار خوبتان را ادامه دهید و بدانید که رویاهایتان در حال محقق شدن هستند. این اعداد نشانه ای به شدت مثبت اند و به این معنا هستند که معجزات بیشتری در راه است.


۸۸۸،۸۸۸۸،۱۸۱،۱۸۸۱،۱۸۱۸،۸۸۱۱،۰۸۰۸،۸۸۰۰،۸۰۸۰

دوره ای از زندگی تان در حال اتمام یافتن است و این نشانه بعنوان هشداری ست که شما را آماده کند. به شما نشان می دهد که شما به انتهای یک رابطه کاری یا عاطفی نزدیک می شوید.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: مدرسه اسرار: کامل شدن یک درس خاص در مدرسه.

چه کنیم؟: این عدد می تواند به این معنا باشد که نوری در انتهای تونل وجود دارد. بعلاوه، بدین معناست که کاشته های شما آماده برداشت اند و اکنون زمان آن است که از حاصل دست رنج خود لذت ببرید و یا اینکه وارد مرحله جدیدی از زندگی شوید.


۹۹۹،۹۹۹۹،۱۹۱،۱۹۹۱،۱۹۱۹،۹۹۱۱،۰۹۰۹،۰۰۹۹،۹۰۹۰

کامل شدن. این اعداد نمایانگر پایان چرخه ای بزرگ در زندگی شخصی یا جمعی شماست. افکار شما زمانی که این اعداد را می بینید، نمایانگر آن اند که این فکرها منجر به کامل شدن یا پایان دوره ای در زندگی تان خواهند شد.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: معنایی ندارد!

چه کنیم؟: این پیامی برای مبارزان نور است که مشغول شفابخشی زمین هستند و به شما می گوید که دست بکار شوید زیرا که مادر زمین به شما نیاز دارد.


۰۰۰،۰۰۰۰،۱۰۱۰،۱۱۰۰،۰۰۱۱،۰۱۰۱،۱۰۰۱

اتحاد با کائنات. افکار شما در وحدت با کائنات می باشند و در جهت خواست الهی هستند.

تفسیر Drunvalo Melchizedek: نظری ندارد!

چه کنیم؟: نشانه ایست برای آنکه بخاطر داشته باشید شما با سرچشمه حیات یکی هستید و حضور خالق را احساس کنید و بدانید که او شما را دوست دارد. همچنین می تواند بدین معنا باشد که وضعیت مورد نظر، دور کاملش را طی کرده ست.


دیگر توالی اعداد

۲۳۲۳،۲۳۳۲،۲۲۳۳

این اعداد نشان می دهند که راهنمای روحی شما افکار و اهدافتان را تایید و حمایت می کند. معمولا هنگامی که بتازگی با راهنمای روحی تان ارتباط برقرار کرده اید و آماده دریافت نشانه و راهنمایی از طریق اعداد هستید، این توالی ها زیاد مشاهده می شوند.


۱۲۳۴،۲۳۴،۴۵۶و…

اگر اغلب اعدادی می بینید که پشت سر هم هستند، به معنای پیشرفت است. اگر هنگام فکر کردن در مورد بخشی از زندگی تان که دوست دارید تغییرش دهید این اعداد را دیدید، بدین معناست که افکارتان و به تبع آن زندگی تان در حال پیشرفت است و راهنمای روحی شما نیز حامی شماست.


۳۲۱،۴۳۲،۵۴۳۲و…

اگر اعدادی را می بینید که از زیاد به کم پشت سر هم هستند، به معنای برگشت به عقب است. هنگامی که آنها را درست بعد از فکر یا ایده ای دیدید، نشان می دهند اگر به آن ادامه دهید زندگی تان یک قدم به عقب برمی گردد.

[۱]  Drunvalo Melchizedek نویسنده کتاب اسرار باستانی گل حیات، اولین کسی می باشد که در دنیای امروزی به توضیح کالبد اختری انسان با کمک علم ریاضی و هندسه می پردازد.


منابع:

spiritual-path.com/numerology.htm
lightworkers.org
globalpsychics.com

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

96 نظر در مورد “اعداد تکرار شونده (مانند ۱۱:۱۱) می خواهند به ما چه بگویند؟!

 1. سلام سال پیش من ویدیویی درباره کسی رو دیده بودم که عدد ۴۳۴ رو بشدت در زندگیش مشاهده میکرد که شگفت زدم کرد اگر یکی جای اون پسر بود الان چه حسی داشت.
  همین کافی بود تا امسال به طور وحشیانه عدد ۱۷، ۳۱۷، ۱۱۱۱ در زندگیم مشاهده بشه.
  من فکر میکنم عدد یه بستره در اون زمان تجربه میشه و احساس زمان هایی که دیده میشه رو همبستر میکنه

 2. بالاخره رسیدم به دیدگاه، تو رو خدا برا نوشتن نظرات یه کاری بکنین، من که شاکیم از این وضع😬😖😖😖 باید همه نظراتو یکی یکی رد کنیم تا یه جمله بنویسیم
  من حدود ۲ ساله که عدد ۱۳۳۱ یا ۱۳ رو زیاااااااااد می بینم و همیشه حیگسسم بهم میگه که این یه نشونه خوبه

 3. سلام خدمت همه ی عزیزان.
  مقاله ی مفیدی بود .سپاس
  من از وقتی روی چاکرای ریشه کار کردم هر وقت ساعت رو نگام میکنم همش رند در میاد ، چه خودم نگاه کنم چه کسی بپرسه .
  مثل ۰۱:۰۱ ، ۰۰:۰۰ و… هر ساعتی باشه .
  ولی معنیشو اصلا نمیفهمم

 4. سلام وقتتون بخیر ، من شش ماهه که عدد ۱۷:۱۷ یا عدد ۱۷:۷ ،۷:۱۷ ،۷۷ سر راهم قرار میگیره ، وقتی به ساعت نگاه میکنم یا وقتی به جایی دعوت میشم پلاک در تشکیل شده از عدد ۷ یا ۱۷ است ، پلاک ماشین، توی مجله تو فیسبوک یا وقتی که دیگران در مورد چیزی حرف میزنند حتی تاریخ انقضا مواد خوردنی هم ، یعنی هر کاری کنم هر جایی برم این عدد حتما سر راهم قرار میگیره ، ۳ ماه اول اصلا به این عدد توجه نمی کردم فک میکردم تصادفی این عدد سر راهم قرار میگیره ، از ۶ ماه قبل تا حالا کلی اتفاق خوب برام افتاده یعنی از وقتی این عدد وارد زندگیم شده، یعنی واقعا این عدد میخواد چه پیامی رو به من برسونه ؟

 5. سلام خسته نباشید
  به طرز عجیبی همه ی ساعت های جفت را یهو میبینم
  همشونو ، بعد مثلا میرم آشپزخونه با اینکه ساعت هودمون درست نیست یهو میبینم ۶:٠۶
  یا همه جا ، ساعتهای جفتو میبینم
  گشیو باز میکنم یهو میبینم ٩:٠٩
  این چه نشونه ای هست ؟ خیلی عجیبه واسم
  مثلا یکی دوتا نیست که تکرار بشن،برم تعبیر اونارو بخونم
  همشون باهم واسم پیش میان
  میشه لطفا راهنماییم کنید
  اگه میشه ایمیل کنید جوابتونو واسم ❤️

 6. سلام سپاس و تشکر از ارائه مطالب غنی و ارزشمندتون
  من علاوه بر اینکه اعداد رند میبینم چنین اعدادیم به کرات میبینم ۲۰۲۱ یا ۲۰۱۹، ۱۵۵۲، ۱۵۵۰ همیشه یه عدد تا رند شدن فاصله دارن به نظر شما معنی دارن میتونه چه معنایی داشته باشه؟

 7. با سلام و تشکر فراوان از مطالب مفید و کاربدیتون
  من این اعداد رو مدتیه بسیار واضح در زندگیم میبینم و اثرشون رو هم کاملا درک کردم.وقتی که به سمت اگاهی حرکت میکنیم هر ذره ای از کائنات پیام الهی رو منتقل میکنن و این زیباترن حس دنیاس که بدونی به ذات الهی وصل هستی

 8. اعداد فرشتگان خیلی خوبه، فقط بعضی وقت ها من قاطی میکنم چون چند تا عدد مختلف با فاصله های زمانی کم و البته گاها بی ربط، یهو سر راهت قرار میگیرن
  البته شایدم من متوجه نمیشم
  ولی در کل، عالی و کاربردیه

 9. با سلام وسپاس
  من کتاب تفسیر اعداد فرشتگان را مانند یک دیکشنری همیشه همراهم داشتم و از زمانی که تونستم نشونه های فرشته ها رو با اعداد دریافت کنم این کتاب خیلی کمکم کرد .
  این مقاله شما هم تفسیر همه اعدادش با اون کتاب مشترک هست به جز عدد ۴ یا ۴۴۴ که در کتاب خانم ویرچو این عدد بسیار عدد خوبی ذکر شده ونشونه حضور و حمایت فرشتگان مقرب هست ولی در این مقاله تقریبا تفسیر منفی براش بیان شده.
  لطفا درباره این تناقض توضیح بفرمایید.
  ممنونم

 10. من اصلا تا به حال اسم این علم رو هم نشنیده بودم تا این که در زندگی خودم به عینه شاهد چیزی شگفت انگیز شدم…
  یه روز حالم خیلی بود و درگیری با مسائل مالیم داشتم که یه دفعه یه یری عدد توجه ام رو جلب کرد… باور کنید بدون هیچ آگاهی قبلی از علم اعداد و اصلا به صورت خودکار بعد از دیدن اون اعداد ( رنگین کمان رو در اینترنت سرچ کردم) عبارت رنگین کمان به خاطر خوندن یه موضوع جالب از رنگین کمان ها تو ذهنم آمده بود و به همین دلیل بهم الهام شد سرچ کن رنگین کمان… در همین حال که این صداهای درونی رو می شنیدم( بدنم مور مور می شد و اصلا دست خودم نبود) باورتون نمیشه من رفتم این عبارت رو سرچ کردم و بعد هم به صورت کاملا غیر ارادای با علم اعداد و معانی اون ها آشنا شدم که اتفاقا کاملا هم مرتبط با حس دورنی من وحالم در اون وضعیت داشت( بهم میگفتن فراوانی به سمت تو می آید، ایمانت رو از دست نده و ادامه بده و….) حالا از این بگذریم این رو گفتم برای این که بدونید این ها واقعیت دارند…
  به جز اعداد از چه نشانه های دیگری می تونیم استفاده کنیم؟ میشه در این رابطه هم مطلبی رو بگذارید؟ و این که اصلا چه طور باید نشانه ها و تفسیر کنیم….؟

  • اصولا هر چیزی میتونه نشانه باشه حتا مثلا چیزی که در تلویزیون میشنوید یا صحبت های یه نفر دیگه. همین طور هر چیزی که می بینید. معمولا در مورد چیزهای مختلف کم کم می نویسم مثلا قبلا در مورد نشانه پرها نوشته بودیم توی کانال، اخیرا هم که در مورد نمادهای حیوانات صحبت شد.
   راه مشخص و دقیقی هم نداره تفسیر نشانه ها باید با علم نشانه و نمادشناسی و اسطوره ها و تغبیر خوابها اشنا باشید
   فکر میکنیم در این زمینه دوره انلاین یونگ ما هم میتونه بهتون کمک کنه:
   http://edu.rastmard.com/courses/jung-depth-psychology

 11. با تشکر. در مورد جفت های روح می توانم تجربه خودم را ذکر کنم, شما وارد یک میهمانی یا رستورانی میشوید از هنگام ورود سنگینی نگاهی را احساس می کنید و در حالیکه متوجه منبع فرکانس نشده اید شخصی در میان جمع توجه شما را جلب می کند (توجه داشته باشید که شما دو نفر بهترین, زیباترین, خوش لباس ترین, جذاب ترین, و … در میان جمع نیستید) ولی در یک نگاه احساس نزدیکی بیشتری با او نسبت به سایرین دارید وبعد متوجه می شوید ان فرکانس ناشناس نیز از جانب ایشان بوده است. صرفنظر از اینکه چه پیش خواهد امد توجیه این برخورد چه می تواند باشد؟

 12. خانم roni
  سلام خسته نباشید
  میشه لطف کنید و بگید کجا مدرک انرژی درمانی
  گرفتید چون من انرژی درمانی بلدم اما مدرکش ندارم حتما مرکز خاصی داره برای مدرک
  خواهش میکنم این لطف در حق من بکنید و مرکزی که مدرک گرفتید به من هم آدرس بدید

  • من دوره های خصوصی انرژی درمانی پرانیک هیلینگ رو گذروندم چون دوره های عمومی در ایران امکان برگزاری ندارن.متاسفانه دیگه اطلاعات تماسی هم از اون دوست بزرگوار در دست نیست. ولی اگر جویا بشید حتما سرنخ هایی از دوستانی که فعالیت میکنن پیدا میکنین.

 13. سلام روزتون بخیر…
  من دو روز پیش با این (۱۱۱) عدد در یک بازی برخورد کردم در واقع امتیاز یکی از دوستان بود و من به عنوان محاسبگر امتیازات در بازی بودم بعد از دیدن این عدد یه حس خواسی داشتم… البته در اون زمان یکسری اتفاقات رو پشت سر گذاشته بودم که فکرم رو درگیر کرده بود هم کاری بود هم در رابطه با ارتباطم با اطرافیانم بود آیا این میتونه یه نشانه باشه یا تصادفی بوده…؟

  • سلام، عدد ۱۳ در باورهای مختلف معناهای متفاوتی داره، مثلا خیلی ها باور دارن عدد نحسیه ولی من عقیده ای به نحسی کلی اعداد برای همه ندارم. برای خود من عدد شانس بوده و اتفاقات مهم زندگیم با این عدد به نحوی مرتبط بودن! در تاروت عدد مرگ و پایانه ولی میتونه در عین حال به معنای تولد و شروع دوره ای جدید باشه. در کتاب معروف علائم ستاره ای اثر لیندا گودمن ستاره شناس معروف هم عدد تغییر و تحولات است، عددی که با قدرت و نبوغ همراهه.

  • سلام، برای اطلاع از معنای تمامی اعداد میتونین به کتاب علائم ستاره ای اثر لیندا گودمن یا اعداد فرشتگان اثر داین ویرچو یا کتاب های دیگه در این زمینه مراجعه کنین. کتاب لیندا گودمن در کتابخانه سایت موجوده و اعداد فرشتگان بزودی اضافه میشه.

 14. داشتم به یک مسئله فکر میکردم و گذری دوباره به این پست داشتم ، نکته جالب اینکه دستم به صفحه گوشی خورد و این صحفه حرکت کرد چشمم به امتیازم در تالار افتخارات افتاد ۵۵۵.۵.۵
  معنی عدد را در این پست خوندم، نکته جالب نویسنده این عدد را عدد منجی نامیده بود و جالبتر اینکه دقیقا داشتم درباره وجود منجی فکر میکردم

 15. سلام
  ۳۱۳ تو این اعداد نبود… من این عدد رو زیاد می بینم… تقریبا هر روز و گاهی روزی چندین بار، در هر جایی که عمرا به مخیلم هم نمی رسه… اگه شده به طرف دیگه خیابون به طور اتفاقی به ویترین یک مغازه وسایل الکترونیک فروشی نگاه کنم و رو صفحه یکی از تلویزیون هاش این عدد رو ببینم… تا این حد رندم و اتفاقی. شما معنیش رو می دونید؟

دیدگاهتان را بنویسید