از کجا بفهمیم که واقعا جفت روحی خود را پیدا کرده ایم

خوشبختانه برای همه ما این امکان وجود دارد که جفت روحی خود را بیابیم. ولی ممکن است هنگام مواجهه، از هشیاری لازم برای تشخیص او برخوردار نباشیم. این معمولا بدلیل عدم پذیرش خود و طرف مقابلمان اتفاق می افتد که می تواند ناشی از استرس زیاد، فشار بالای کاری، سبک زندگی و یا نگرش منفی مان نسبت به روابط باشد.

اگر خودتان و همه آنچه مربوط به شماست را حقیقتا بپذیرید، در مسیر درست خود هستید و می توانید منتظر یافتن جفت روحی خود باشید.   


https://rastmard.com/4372


راههایی که می توان فهمید با جفت روحی خود ملاقات کرده اید:

بیداری کندالینی

۱- ممکن است شما رویاها یا شهودی از یکدیگر قبل از ملاقات باهم داشته باشید.

۲- ملاقات جفت شما احساسی از برگشت به یک انرژی آشنا در شما زنده می کند.

۳- بعد از ملاقات، شما خاطره هایی از فردی را بیاد می آورید که بخشی از زندگی فعلی شما نبوده است.

۴- جفت روحی شما مانند آینه ای نگرانی ها، عدم تعادل ها و ایرادات شما را منعکس می کند، در حالیکه از توانایی ها، استعدادها و ظرفیت های شما تعریف می کند.

۵- شما بیماری، عواطف و درگیری های یکدیگر را حتی زمانیکه در کنار هم نیستید، احساس می کنید.

۶- کارایی شما ممکن است زمانیکه کنار یکدیگر نیستید، پایین بیاید یا مختل شود.


مقاله “عشق بلاشرط چیست و چگونه میتوان به آن دست یافت؟” را از اینجا بخوانید.


۸- هنگامی که شما در تعادل و کنار یکدیگر می باشید، احساس قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به آنچه تا کنون حس می کردید خواهید داشت.

۹- شما برای خدمت به دیگران و دنیا، احساس یکپارچگی می کنید.

۱۰- عشق شما به جفتتان متفاوت از دیگر عشق هاست و پذیرشی نسبت به رفتار و خصوصیات وی دارید که در روابط قبلی خود نداشته اید.

۱۱- شما جفت خود را پس از اینکه تاحدی خود را رشد داده و پذیرفته اید، ملاقات کرده اید.


هم اکنون بخوانید: “۹ نشانه از اینکه در رابطه عاطفی درست هستیم”


۱۲- شما احتمالا زمانی او را ملاقات کرده اید که یکی یا هر دوی شما در رابطه دیگری بوده و کمترین انتظار را داشته اید و احتمالا احساس دوستی عمیقی را ورای گرایش جنسی به او داشته اید.

۱۳- به منظور رشد دادن یکدیگر و هماهنگی بیشتر باهم، شما احتمالا نقاط ضعف دیگری را تحریک می کنید تا حد و مرزهای هم را بهتر بشناسید.

۱۴- خانواده، دوستان و اطرافیان یا از رابطه شما بسیار تحت تاثیر قرار می گیرند یا دائم سعی می کنند شما را به شخص یا چیز دیگری که بنظرشان برای شما بهتر و مناسب تر است سوق دهند.


هم اکنون تماشا کنید: “عشق حقیقی و عشق های امروزی -داستان عشق به ماهی”


۱۵- هر چه زمان بیشتری با جفت روحی خود می گذرانید، درهای آگاهی سریعتر به سوی شما باز می شوند.

۱۶- فارغ از اینکه چندین بار از هم جدا شده یا فاصله گرفته اید، همیشه نیرویی دوباره شما را به سوی هم باز می گرداند.

۱۷- رشدی که تجربه می کنید، درس هایی که می آموزید و تکاملی که می یابید سریعتر، چشمگیرتر و قدرتمندتر از دیگر روابطتان است.

۱۸- متوجه می شوید که ارتباطات قبلی، شما را برای رسیدن به جفت روحی تان آماده کرده اند و گویی تمام عمر منتظر این تجربه بوده اید.


همین حالا بخوانید: “شوک روحی یا شکست عشقی چیست؟ معضل روابط عاطفی”


۱۹- حتی اگر از زندگی روی زمین خسته شده اید، احتمالا به این خاطر اینجا هستید که کنار جفت روحی خود باشید.

۲۰- شما بشکل عمیقی می دانید که جفت روحی تان در سرنوشت شماست. نه فقط در این زندگی، بلکه در بازگشت به خانه و ابدیت.

images (21)

https://rastmard.com/15216


شما می توانید هم اکنون کامل ترین بسته جذب عشق موجود در اینترنت را از راستمرد تهیه نمایید:

https://rastmard.com/28740


منابع:

http://www.spiritual-awakening.net/

http://in5d.com/

http://thespiritscience.net/

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

53 نظر در مورد “از کجا بفهمیم که واقعا جفت روحی خود را پیدا کرده ایم

 1. با سلام و ممنون از سایت زیبا و سرشار از آگاهی تون
  این توضیحاتی که گفته شده من در مورد پسرم داشتم
  قبل از بدنیا اومدنش هم جنسیتشو میدونستم هم قیافه نوزادی و کودکی و نوجوانیشو
  نمیدونم دلیلش چی هست اما رویاشو دیده بودم

 2. باسلام
  من دختر خیلی خیال پردازی هستم ولی مطمئن نیستم که این یک رویا باشه
  مردی همیشه توذهنمه..درسته خیلی شخص توی ذهنم درست میکنم ولی این مرد خیلی فرق میکنه و اخلاق و بقیه چیزاش یهویی اومد تو ذهنم اصن براش تصمیم نگرفتم..یعنی ایشون جفت روحی من هستند که همیشه دارم بهش فکر میکنم؟؟

  • سلام. همون طور که بالاتر هم در جواب دوستان گفتم، باور بر اینه که لزوما ما در هر زندگی، با جفت روحی مون پیوند و رابطه نزدیک نمیگیریم. این ایده آل ترین حالت هست که بتونیم باهاش ازدواج کنیم ولی شاید در این زندگی فرد دیگه ای بنابر مصلحت مون برامون درنظر گرفته بشه.

 3. با تشکر. ۲۹ نوشته و نطر!!!بر مواردی که می تواند در هر لحظه متناسب با نیاز تو درست باشد یا غلط. ایا همه موارد باید با هم باشد و اگر یکی, دو تا کم داشت هم مهم نیست؟ بیشتر علاقه مندان از چه جنسی هستند خانم یا اقا؟ نگران چه چیزی هستند؟ اگر در لحظه ای من که بی تامل به دنبال برطرف کردن اصلی ترین نیازم هستم, اگر موارد بالا هم را درست همراه با رازم!!! دیدم همه چیز تا اخر عمر درست است؟ اشتباه نشود من هم به وجود جفت روحی معتقدم ولی ایا جوامع متعدد کنونی که هر کدام به نوعی روش فرهنگی مبتنی بر تجارب خویش را پی گیری می کنند نمی توانند در انتخاب های ما موثر باشند مثلا در جوامعی که دختر با پسر در یک محیط بزرگ می شوند تا جامعه ای که تلاش دارد این دو را به هرشکلی از هم جدا کند (که تجربه نشان داده در دومی انچه را فساد نام نهاده اند بیشتر است) ایا این گونه اگاهی رسانی, مثیت است؟ یا تازه عده ای را در جوامع عقب مانده که جفت و جفت هایی دارند به این تفکر اگاهانه!!! می رساند نکند جفت من کس دیگری است؟؟؟ برای همین ترجمه هایی که خاص چند کشور دیگر است در این خاک, تاثیری دگردارد…

 4. سلام ..به خاطر متن جالتون سپاسگذارم .. یه سوال داشتم .. من حدود یک ماه پیش با پسری رابطه داشتم که رابطمون فوق العاده بود و دوستم هم خیلی فوق العاده بود .. البته برای یک ماه پیشم که من هنوز اینقدر آگاهیم بالا نرفته بود و اون خیلی آگاه تر از من بود … به دلایل خیلی مسخره ای ما از هم جدا شدیم علی رغم میل باطنیمون … موضوع اینه که من زودی رابطه هامو فراموش میکنم .. بعد یک هفته اوکی شدم .. ولی یک هفته پیش بین خواب و بیداری دیدمش داشت میومد به سمت من و انرژی عظیمی ازش بهم منتقل شد که یهو گر گرفتم و ترسیدم و از خواب پریدم … این قضیه برام عجیب بود این حد انرژی از کسی … میشه بفرمایید آیا این فقط یک خواب معمولی بوده یا یک نشانه هست ؟؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 5. با درود و سپاس از شما
  تو این دنیا ی خاکی و با این همه جمعیت رنگارنگ براستی میشه به همین سادگی جفت روحی خود را پیدا کرد ؟ در یک قاره ، در یک کشور، در یک شهر، در یک مکان ، و دریک لحظه
  باهاش برخورد داشته باشی ؟
  فقط لطف خدا می تونه کارساز باشه و بس ……

 6. ممنون از شما برای این مطلب،لطفا باز هم در این زمینه مطلب بذارید،مبحث جالبیه.
  جسارتا یه مسئله ای به نظرم اومد راجع به لیست، با توجه به اینکه در ابتدای مطلب نوشته شده:”راههایی که می توان فهمید با جفت روحی خود ملاقات کرده اید”. به نظر میاد بعضی موارد لیست، برای همه روابط عاشقانه صدق میکنن و از روشون نمیشه فهمید که شخص مقابل جفت روحی ما هست یا نه ،
  مثلا شماره ۱۴ ، تو همه روابط همینطوره ،دوستان و خانواده یا موافقن و تحت تاثیر قرار میگیرن ،یا موافق نیستن و سعی میکنن آدم رو سوق بدن به موارد دیگه ،به نظر میاد این برای روابط عادی هم صدق میکنه و فقط مختص جفت روحی نیست.
  یا موارد ۸ – ۹ – ۱۰ برای بیشتر عشقا صدق میکنن ، خیلی وقتا آدما یه مدت طولانی چند ساله با کسی هستن که حس عمیقی بهش دارن و فکر میکنن که این شخص جفت روحیشونه ،بعد یهو بعدِ مثلا ۱۰ سال ورق بر میگرده و احساس میکنن اشتباه کردن.

 7. خیلی دوست داشتم بگم وای درسته و من هم اینو تجربه کردم. ولی برای منی که تا حالا با هیچ جنس مخالفی رابطه عاطفی نداشتم درک این مطلب سخته!!!!
  امیدوارم من هم بتونم جفت روحم رو پیدا کنم.
  ممنون بابت مطالب عالیه سایتتون

 8. جالب بود
  من احساس میکنم جفت روحیمو دقیقا به دلیل مورد شماره ۱۴ یا همون خانواده و دوستان که منو به سمت یه چیز یعنی بهتر به زور سوق دادن از دستش دادم ولی هنوز بعد از گذشت مدت طولانی از جدایی و دوری هنوز اثرات رابطمون رو در درونم حس میکنم و دیگه بعد از اون هیچکس مثل اون نبود ، در طول سالهای با هم بودن هم مدام به خاطر دیگران از هم دور میشدیم ولی دوباره به سمت هم کشیده میشدیم و این ارتباط ارتباطی فراتر از نیاز جسمی بود دوستی و اعتماد ما نسبت به هم عمیق تر از تمام روابط گذشته مون بود
  ولی حالا که جدا شدیم باید چکار کنیم؟ ?

 9. با سلام و خدا قوت
  واقعا از خداوند بخاطر این همه شناخت های خوب از زندگی ام سپاسگزارم وهمچنین از شما و دست اندر کارهای این گروه واقعااین مطالب بی نظیر هستند چرا که واقعا چشم روحم و جسمم را که تا کنون برایم نا مفهوم بود باز کرد واقعا با دانستن این مطالب بیشتر از همیشه همسرم را دوست میدارم چونکه با آگاهی که امروز کسب کردم فهمیدم که چرا من با ایشون هستم
  بهترین ها از آن شماست

 10. چرا و چگونه جفت روحی ایجاد میشود ودلیل اصلی این چیست ومن جفت روحی دارم ولی همجنس من میباشد و نوزده مورد یکی بود فقط مورد سه را تجربه نکردم و چطور میتونم با این جفت روحیم هر دو به رستگاری برسیم با سپاس

 11. ممنون از شما…
  شما در اینجا نشانه هایی که اگر جفت روحی رو دیدیم بیان کردید ، اگر میشه کمی درباره اینکه چطور میشه اون رو پیدا کرد بیان کنید…
  آیا باید دور دنیا بچرخیم و دنبال این باشیم که با چه کسی در این جهان گردی این نشانه ها را تجربه میکنتیم یا راهی هست مثل راهنمای درون که مارو به سمت جفت روحی راهنمایی کنه یا مارو به هم جذب کنه…؟

 12. عالیه..انرژی دریافتی از شخص و احساس درونی ما گواه بر این هست که شخص جفت روحی ماست، هییییییچ چیز مادی شخص مثل قد وزن رنگ پوست و سن شخص برای ما محدود و بسته میشه چون روح های اون دو نفر همدیگه رو انتخاب کردن و روح هم قدرت الهی و کیهانی داره پس وقتی دیدیم که دختر یا پسری شدیم که مثل دیروز هامون در مقابل شخصی سختگیر نشدیم و شاد و اروم بودیم در مقابل طرف، بدونیم این همون جفت روحیمونه…به امید آمدن جفت های روحیمون

 13. سلام,اگه اطلاعاتی دارین این سوال منو جواب بدین, خسته شدن دیگه, من باجفت روحیم اشناشدم ولی حالا ب دلایلی ازهم جداشدیم, چون مشکلی درست شد ک همش تقصیر من بود, چیکار کنم؟نه میتونم فراموشش کنم نه میدونم چجوری باید بهش برسم, دیگه ام هیچ ارتباطی و حتی نشونه ای ازش ندارم, میشه راهنماییم کنید

 14. کاملا درسته دقیقا مثل جفت روحی نداشته ام است. خیلی دلم میخواست بنویسم، بله کاملا دسته مثل جفت روحی که الان دارم است، ولی هرچی نگاه کردم جفت روحیمو ندیدم، خدا میدونست من خیلی خفن هستم منو تک آفرید ?????? ممنون روناک جونم???

 15. درود ، خیلی از فاکتور هایی که در مورد جفت روحی یا همون بخش دیگر گفتین ، در مورد بخش دیگر خودم تجربه کردم ، فقط یک مورد خیلی مهمی که در مورد بخش دیگرم تجربه کردم ، حالات معنوی و مقدسی بود که از نور وجودش به تمام وجودم میتابید و حسی فرازمینی برای من داشت که شبیه هیچ رابطه مشابهی تا قبل از اون نبود و منحصر بفرد بود.

دیدگاهتان را بنویسید