آغاز ثبت نام دوره قانون جذب به روش راستمرد

tabligh-white-1در پی درخواست های مکرر عزیزان و پیرو کلیپی که در گذشته در مورد نحوه عملکرد قانون راز منتشر شده بود که در آن اشاره می شد برای عملی کردن قانون راز نیاز به آیین و مراسم و ساخت نماد شخصی است، بالاخره راستمرد موفق شد با همکاری اساتید برتر این حوزه دوره کامل و کاربردی از قانون جذب را برای شما عزیزان فراهم کند.

در این دوره در مورد مسائلی از قانون جذب صحبت به میان می آید که در هیچ جای دیگر از آنها صحبت نشده است:

مزایای دوره:

tick دو مدرس با دو دیدگاه و تجربه متفاوت

افزایش سطح انرژی

tick آموزش نحوه مراقبه پیشرفته برای رسیدن به خواسته ها بر اساس درخت زندگی

tick آموزش ساخت نماد شخصی یا مهرواژه

tick آموزش ساخت مهر واژه بر اساس حروف قدرتمند رونی

tick بر ملا شدن اسراری که تا بحال از قانون جاذبه کسی مطرح نکرده.

tick پیشتیبانی کامل از عزیزان شرکت کننده در دوره توسط اساتید و پاسخگویی به همه سوالات و رفع شبهات

?ثبت نام:??
http://edu.rastmard.com/courses/jazebe-farsi

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

5 نظر در مورد “آغاز ثبت نام دوره قانون جذب به روش راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید