tabligh-shoma
amuzeshgah

فایل های صوتی

از بین دو دسته زیر، یکی را انتخاب کنید:

1

تلقینات آشکار (تجسم خلاق)

در این نوع فایل های هیپنوتیزمی شما از قوه تخیل و تجسم خود برای ارتباط با ناخودآگاه بهره می برید و تلقینات برای شما قابل شنیدن هستند. نقطه قوت این فایل ها در برقراری ارتباط مستقیم با باخودآگاه و شنیدن نظرات آن در مورد وضعیت موجود می باشد.

3

تلقینات پنهان (سابلیمینال)

در این نوع فایل های هیپنوتیزمی شما تنها یک موسیقی همراه با نواهای تک ضربه ای یا دوگوشی را می شنوید و تلقینات و تاکیدات مثبت در زیر این آهنگ پنهان هستند و برای شما قابل شنیدن نیستند. این نوع تلقینات قابلیت این را دارند که مقاومت ذهن خودآگاه را دور بزنند.

خانوم روناک سازنده متخصص فایل ها به سوالات شما پاسخ میدهد

چطور نتیجه گیری از فایل های خودهیپنوتیزمی را به حداکثر برسانیم؟

آخرین محصولات

hypno

برخی از نظرات کاربران:

aveis s

aveis

فایل های سابلیمینال واقعن کار میکنه خیلی عجیبه باورم نمیشه. پیشنهاد میکنم دوستان امتحان کنند خیلی عجیبه! من فایل یافتن طرح و رسالت الهی رو گرفتم و چیزی که  برام جالبه اینه که اطرافم پر از نشانه شده!! نشانه هایی که یا بوده و هیچ وقت متوجه اونا نشدم و یا پیشامدهایی که تا حالا برام اتفاق نیفتاده!

چکامک

chakamak

من اولش به فایل های سابلیمینال شک داشتم ولی کار میکنه، خوب هم کار میکنه! من فایل جذب عشق و جفت روحی رو گرفتم. بعد یکدفعه از چهار گوشه ی دنیا تملم کسانی که میشناختم و بلکه سالها بود هیچ تماسی نداشتیم و یا قصه مون تموم شده بود شروع کردن به پیغام دادن… همین طور یکی پشت اون یکی!.. انگار یه ارتعاشی رفته بود و یه اتفاقی افتاده بود و این عکس العمل ، پاسخ به اون انرژی ارسال شده از فایل ها بود!!

قدرت

geometry

من هفته گذشته فایل افزایش تمرکز را تهیه کردم….باید بگم اثرش خیلی عالی و قدرتمند بود…خودم باورم نمیشه اینقدر تمرکزم با گوش دادن به این فایل بالا رفته….واقعا معجزه کرده برام….بابت همه چیز ازتون ممنونم…سپاسگزارم.. سعی میکنم فایل های دیگه از این دست را از سایت دانلود کنم…

پونه

pooneh

من تو این سه ماه گذشته داشتم شدیدا فکر میکردم و تصمیم گیری جهت تغییر مسیر اصلی زندگیم که شامل محل زندگی ،شغل و رشته تحصیلی هم میشد‌ .. برای چندین ماه بین یه چند راهی بزرگ گیر کرده بودم و مردد. جالب بود چند وقت پیش دو فایل سابلیمینال انتخاب رشته و شغل رو خریداری کردم و فقط با چند بار گوش دادن تاثیرش در زندگیم نمایان شد و تونستم در مورد رشته تحصیلیم تصمیم قاطعم رو بگیرم و همه مسیرها بسمتش هموار شد. و فردا هم روز استارت شغل جدیدمه ! خوشحالم 😊❤️ سپاس بیکران از شما اساتید بزرگوار 🙏💐🦋

شاهین

shahin

من حدودا ۱ ماه پیش فایل  خودهیپنوتیزمی برای تقویت کهن الگوی زئوس از اموزشگاه راستمرد دریافت کردم. چندین بار بهش گوش دادم و همراهش تصویر سازی کردم ۲ تا اتفاق افتاد که یکیش پر انرژی شدن و افزایش اقتدار توی انجام کار هام بودش و دومیش هم  که خیلی خیلی جالب بود اینه که دقیقا تصویر سازی هایی که در هیپنوتیزم انجام دادم توی زندگی  واقعی هم پدید اومدش ! دقیقا همون اتفاقات افتادن! اینجا از اقا بهنام و خانوم روناک تشکر می کنم

نازی

nazi

سلام خدمت استاد کاظم پور بزرگوار و تمامی اعضاء محترم راستمرد و ادمینهای عزیز اقای ایمان عزیز و اقای سعید عزیز .  تشکر بسیار زیاد بابت فایل های صوتی که خیلی دقیق و موشکافانه برای هر شخص اماده میشه .من برای خودم و دخترم یک ماه پیش فایل صوتی گرفتم که دخترم بعد از ده روز به لطف خدا و برنامه فایل صوتی که خود هیپنوتیزم بودکاری رو که دوست داشت گرفت و مشغول شد و خودمم با گوش دادن اونها حس خیلی خوب و انرژی بسیار خوبی گرفتم . ممنون از همه شما عزیزان و تشکر بسیار زیاد هم از خانم رونی عزیز و مهربون که با حوصله و دقت زیاد این فایل ها رو اماده میکنن . بسیار… خواندن ادامه “نازی”

الکا

elka

با سلام و درود روناک عزیز، تاثیرش فوق العاده بود، و بطور خلاصه خدمتتون شرحش میدم: گردش و انتقال انرژی رو کاملا حس می کردم، هماهنگی فعالیت چاکراها، بخصوص چاکرای قلب که خیلی فعال شده بود رو احساس می کردم .وسیع شده بودم . سطح انرژی به تناوب بالا و بالاتر میرفت .سبک و سبک تر می شدم حس بال هایی نامریی، و عشق عمیق و آرامش داشتم. بوی عطر عجیب اول در فضا استشمام کردم، و بعد، از درون چاکرای قلب،به بیرون این عطر منتقل میشد. پس از پایان مراقبه حس سرشاری و نشاط خیلی مطبوعی داشتم که هنوز بعد از ساعت ها ادامه داره. فکر می کنم هر روز صبح رو اگر این گونه شروع کنم روز بسیار… خواندن ادامه “الکا”

نرگس

narges

یه اتفاق خوب واسه من افتاده که دوست دارم با شما هم درمیون بزارم. چون خودمم الان خیلی خوشحالم.  😄 هم زمان با دوره ی جدید راستمرد دوباره رو چاکراها تمرین میکردم (سری قبل تو این دوره شرکت کرده بودم).  موقع تمرین چاکرای ۶ تصمیم گرفتم داروهایی که به خاطر یه بیماری پوستی  می خوردم رو ترک کنم. چند روز پیش دوباره رفتم دکتر و موقع معاینه دکتر گفت که بیماری کاملا متوقف شده و وقتی گفتم سه ماهه که دارو نمیخورم تعجب کرد.  😄