۷ حس درونی که هرگز نباید نادیده بگیرید!

۷ مورد از احساسات درونی تان که باید به آن ها توجه خاصی معطوف دارید.

Untitled

هیچ گاه شهود خودتان را نادیده نگیرید. آیا تاکنون دارای یک حس درونی قوی در مورد چیزی یا کسی بوده اید؟ آیا تاکنون متوجه این احساس شده اید که یک حس درونی به شما می گوید فلان چیز درست یا غلط است و شما هم از چرایی آن بی خبرید؟ این “حس درونی تان” است که شما را هدایت می کند و باید به آن توجه کنید. این هیچ ارتباطی با منطق ندارد، این حسی قوی است که برای ما به عنوان “شهود” شناخته می شود.

قدرت حس درونی از فردی به فردی دیگر متفاوت است و پیش گوی خوبی از موفقیت های شخص در تمام جنبه های زندگی اش است. غرایز درونی ما به معنای واقعی کلمه، “گفته های دلمان” هستند، این چیزی بیشتر از یک احساس است که در درون ما ریشه کرده و در مورد ادامه دادن به کارها به ما خبر می دهد.


مقاله مرتبط: در نبرد ابدی بین عقل و دل کدامیک را انتخاب کنم؟


غرایز درونی ما، مغز دوممان هستند که همراه با آن ها متولد شده ایم و اگر به گفته های این مغز دوممان توجه کنیم، قادر خواهیم بود تا با توانایی های فوق العاده ای رهسپار مسیر زندگی شویم.


 پنج نشانه هشدار از خود برترتان که نباید نادیده بگیرید را همین حالا بخوانید.


در ادامه شما را با ۷ احساس درونی آشنا خواهم کرد که هرگز نباید نادیده گرفته شوند:

 1. فرض کنید در یکی از موقعیت های باثبات زندگی تان قرار دارید و همه چیز هم خوب به نظر می رسد، علی رغم این واقعیت که هیچ منطقی برای حمایت از این احساس وجود ندارد، احساس درونی تان به شما می گوید که “یک چیزی درست نیست”. منطق هیچ کاری با این احساس ندارد. پس در مورد تصمیم گیری های خودتان نگران نظر دیگران نباشید، آن ها ممکن است فکر کنند که “شما دیوانه هستید”، زیرا آن ها قادر نیستند اکنون حس درونی شما را درک کنند.

  کلیپ شهود قلب به کمک علم به اثبات رسید را هم اکنون ببینید!


 2. احساس خوبی در مورد یک چیز و یا یک فردی دارید و خودتان هم نمی دانید که چرا اینگونه است و منطق پشت آن چیست.
 3.  در رابطه ای نزدیک با فرد دیگری هستید، اما، ندایی در ذهن یا قلبتان به شما می گوید که واقعا علاقه ای به آن شخص ندارید.
 4. احساسی به شما می گوید که “مشکلی در بدنتان وجود دارد”. شما باید به این حس توجه کرده و بررسی کنید که آیا بدن شما بیمار شده است یا خیر؟، پس غریزه تان را در این مورد نادیده نگیرید و یک بررسی در مورد آن به عمل آورید.
 5. در وضعیت به ظاهر مناسبی قرار دارید اما یک چیزی به شما می گوید که، این کار فایده ای ندارد!! به جای باور نکردن این اندیشه ی مبهم، باید بدانید که چیزی از زندگی گذشته تان، در حال راهنمایی شماست، و ممکن است اطلاعی هم نداشته باشید که چرا حالا باید این چیز به کمکتان بیاید.
 6. یک گرایش قوی درونتان برای کمک به کسی که نمی شناسید وجود دارد. ما نه تنها از این موضوع مطلعیم، بلکه، مشاهدات ناخودآگاه مان از طریق حس درونی زندگی، به ما هشدار می دهند که، “فقط باید به این شخص کمک کنیم”.
 7. چیزی به طور طبیعی برای شما اتفاق می افتد، شما باید با این جریان همراه شوید، حتی اگر از چرایی آن، اطلاعی نداشته باشید. ما تمایل داریم به چیزهایی که مانع تجربه ی موفقیت در زندگی مان می شوند؛ بیش از حد بیندیشیم.

  چطور با استاد درونمان ارتباط بگیریم را از اینجا بخوانید.


در حالی که احساسات درونی ما ممکن است همیشه درست و منطقی به نظر نرسند، ما نباید به طور قاطعانه آن ها را رد کنیم و یا نادیده بگیریم. وجود شهود و حس درونی، ندایی از جانب خود برتر ماست و برای هدایت ما در مسیر زندگی مان است.


هم اکنون بخوانید: خود برترتان آماده پیوند با شماست.


برای شرکت در دوره ارتباط با راهنمای درون با کمک چشم و گوش درونی کلیک کنید.

نوشته‌های مشابه

21 دیدگاه

 1. گاهی هم میشه خوداگاه ازش استفاده کرد. بعدا میبینید درهرجا براتون جواب داره. اول فکرمیکردم خودم اینو خلق میکنم بعد شناختم راهنماس و تااینکه الان باخودم دارمش. همه دارن تاچقدر توجه کنن. من دنیال منبعش میگردم ازکجا میاد؟

 2. با سلام
  من تجربه زیاد دارم در این مورد
  زمانی حسسم میگفت وارد رابطه ای نشم، نمیشناختم این حس رو، بنا به رقابت وارد شدم و پر از آزار بود برام
  یه بار دیگه هم با اینکه میدونستم حسسم میگه نه و منطقم میگه آره، بله گفتم، بعد از ۱۱ سال منطقم هنوز میگه آره و حسسم هنوز میگه یه روزی باید تموم کنی و بیای بیرون
  از طریق قانون جذب خیلی بیشتر به حسسم دارم اعتماد میکنم و میدونم بوقتش شرایط تغییر فراهم میشه
  برای مهاجرت حسسم و منطقم هر دو مثبت بودن، ۳ساله که مهاجرت کردم، توی این ۳ سال منطقم آره هست ولی احساسم همیشه نه بوده
  سوالم این هست، وقتی یه احساس ۳ سال ادامه داره و هر لحظه در عطش برگشت به شهر و خانوادم هستم، آیا احساسم درسته؟ درونم میگه صبر کنم شرایطش جور میشه برا برگشت،گرچه که منطقم محتاطه

 3. مثل همیشه عالی بود…..چندی قبل یکی از دوستانم را دیدم …حسی درونی بهم میگفت این احتیاج به کمک داره…نزار بره و باهاش صحبت کن…بزار درددل کنه…من هم پیرو این ندای درونی وقتی پای صحبتش نشستم متوجه اندوه درونی و مشکلش شدم و به یاری خدا تونستم بهش کمک کنم….واقعا نباید از کنار حسها و پیام های ناخوداگاه به سادگی رد شد…چه بسا در پشت این پیام یک راهگشایی عالی برای خود شخص یا دیگران وجود داشته باشه…

 4. مطلب خیلی جالبی بود برای من هم بارها پیش اومده در موقعیت تصمیم گیری مهمی بودم عقل و منطق و تمام شواهد ۱ چیز را می گفت ولی حس درونی من کاملا مخالف بود و هیچ دلیل منطقی برای اون مخالفت وجود نداشت با اینحال من بدون هیچ تردیدی به حسم اعتماد کردم

 5. سلام جناب خیام ممنونم ازاین مقاله پرباراین مطلب کاملادرسته ۱۰۰درصدکسی توزندگیش مثل من موفق میشه که ازاین حس استفاده کنه درضمن یک جایی گفته شده که این غریزه هست غریزه بااین خودبرترخیلی تفاوت داره.
  من برای خریدن فایلهای سابلیمینال به حس درونیم اعتمادکردم وازاینجاتهیه کردم به خاطراین حس درونیم بودکه متوجه شدم جناب کاظمی چه مردبزرگواری هستند
  بدرود

دیدگاهتان را بنویسید