۵ علامتی که نشان می دهد شما از رزم آوران نور هستید

Lightworkers

رزم آوران نور کیستند؟

پیشتر راستمرد به چیستی رزم آوران نور پرداخته بود. برای آنها نشانه هایی را مطرح کردیم و توانایی های آن ها را بیان نمودیم. در این مقاله قصد داریم اشاره ای دوباره به وظایف و ویژگی های رزم آوران نور داشته باشیم:


هم اکنون بخوانید: “توانایی ها و نشانه های رزم آوران نور”

افزایش سطح انرژی

وجود رزم آوران نور برای دمیدن بیداری در ارواح خوابیده ی انسان های این دنیا است. انسان های خوابیده آن هایی هستند که فراموش کرده اند که این روح و ذات آنهاست که بر کالبد فیزیکی و دنیای مادی آن ها سلطه دارد و نه هیچ چیز دیگر.

هدف انسان به عنوان رزم آور نور این است که، ارواح گمشده را به بعد معنوی درونشان پیوند بزند. بدین طریق، آن ها می توانند هارمونی و صلح را در وجود خودشان پیدا کنند.

 نیرویی الهی رزم آوران نور را هدایت می کند، مسیر آن ها می تواند صرف نظر از مسافت و فاصله ی فیزیکی و ذهنی، با هر کسی در هم پیچیده باشد. رزم آوران نور ذاتا با این هدف آفریده می شوند و با تمرین و ممارست می توانند این ویژگی را در خودشان تقویت کنند.

اگر شما هم دارای علائم زیر هستید، ذاتا یکی از رزم آوران نور می باشید:

 1. یک رزم آور نور تحت آزمایشات و تجربیات سخت قرار می گیرد و رشد می کند.
  رزم آوران نور زندگی سختی داشته و یا دارند. آنها با شرایط ناراحت کننده و امتحان های غیر منتظره روبرو می شوند تا بتوانند از این تکه های خشن زندگی درس گرفته و روشن گری و نیرومندی را پدیدار کنند. چنین چیزهایی به آن ها کمک می کند تا رنج دیگران را بهتر درک کنند.
  این برای آن ها آسان تر است تا به دیگران برای کشف مسیر رستگاری و آرامش کمک کنند. تجارب سهمگین بیداری روحی، زندگی دنیوی رزم آوران نور را متحول ساخته است.
  اگر در سن نوجوانی فازهای شدید فیزیکی و عاطفی را تجربه کرده اید، زندگی ممکن است شما را آماده انجام وظایف خود به عنوان یک رزم آور نور در آینده ای نه چندان دور، کند. پس، کمربندت رو ببند!


  “راه های رسیدن به بیداری روحی و نشانه های آن” را هم بخوانید.


 2. رزم آوران نور، پیوندی درونی با عالم روحانی و طبیعت دارند.
  معنویت به طور طبیعی به رزم آوران نور متصل خواهد بود. آن ها باید به اکتشاف روح خودشان بپردازند زیرا، چنین افرادی کنجکاوهای مادرزادی هستند و انگیزه ای غیرقابل توضیح برای درک اسرار عوالم معنوی در وجود آن ها شعله می کشد. تمایلات رزم آوران نور برای همدلی، شبیه به یک فرد گرسنه است. این افراد هنگامی که متوجه می شوند فردی به حمایت کلامی و یا عاطفی نیاز دارد، دست به کار می شوند. حتی اگر شرمسار هم شوند، عقب نمی کشند.


  “چگونگی برقراری اتصال بدن به طبیعت” را از اینجا بخوانید.


 3.  آن ها ازعزت نفس فوق العاده برخوردار هستند.
  اکثریت انسانها برای انجام هر کاری انگیزه ای پنهانی دارند. بعضی برای شهرت به انجام یکسری از امور می پردازند در حالی که عده ای دیگر به سختی کار می کنند تا دستشان به ثروت برسد. اما رزم آوران نور اینگونه نیستند.
  عزت نفس، رزم آوران نور را به انجام آن چه که صحیح است هدایت می کند و موجب برانگیختن احساس بی نظیر انسانیت درون آن ها می شود. مسیر آنان غیرقابل تشخیص است. آن ها بدون هیچ انگیزه ای پنهانی و یا امیدی برای پاداش به انجام اعمال دست می زنند. مهربانی به طوری آزادانه در روح آن ها موج می زند.


  https://rastmard.com/16694


 4. جسارت و بی باکی رزم آوران نور زبانزد است.
  هر کسی ترس های خودش را دارد، اما رزم آوران نور به جای اینکه به ترس ها و نگرانی هایشان اجازه دهند تا موجب انحرافشان گردند، آن ها را به غل و زنجیر می کشند. رزم آوران نور در تلاش های خودشان بی پروا و سرسخت هستند. اگر در ماموریتی برای کمک به کسی باشند، هیچ چیز نمی تواند مانع آن ها شود. اگر شکست بخورند، بر می خیزند و اگر دوباره شکست بخورند دوباره بر می خیزند.
  اگر آن ها در حال کمک به یکی از عزیزانشان هستند و این فرد نسبت به کمکی که به او می شود بی تفاوت باشد، برای رزم آور نور هیچ گونه اهمیتی نخواهد داشت. در راه خیر الهی، آن ها به خواسته های خودشان بی تفاوتند و در پایان، فردی که به او کمک شده خوشحال خواهد بود که رزم آور نور به سخنان او بی توجهی کرده است.


  مقاله مرتبط: “خطرات پنهانی که همیشه خوب بودن خواهد داشت”


 5. رزم آوران نور، وصله های ناجور هستند.
  رزم آوران نور مورد طرد جامعه قرار می گیرند. آن ها خودشان را از دنیای مادی جدا می کنند زیرا چیز با اهمیتی برای آن ها در بر ندارد. آنها حقیقت را به خوبی درک می کنند. برای آنها، جوامع انسانی چیزی جز فریبی خیالی که به پنهان کردن حقیقت بزرگتر می پردازد، نیستند. به همین دلیل است که آن ها همیشه دارای دوستان و متحدان کمی می باشند.

منبع: spiritualunite

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه jafar-khayam

جعفر، محقق و مترجم در زمینه ی علوم فراروانشناسی بوده و علاقه دارد تا تجربیات و دستاوردهایش را در اختیار هم نوعان دیگر خود قرار دهد. او در زمینه ترجمه کتاب و مقالات تبحر زیادی دارد.

30 نظر در مورد “۵ علامتی که نشان می دهد شما از رزم آوران نور هستید

 1. از گهگاه مواقعیه الآن که انگار باز هم یکی صرفا داره با خودم حرف میزنه. من فراری از ۳۱۳. من فراری از خودم و اما غواص در خودم. همشو با من بود انگار! و من ناامیدتر از همیشه غمگینم.
  مثل پری دریایی طناب پیچ شده روی شنهای ساحلم.

 2. وقت بخیر کسی را میشناسم که واجد هر ۵ عنوان این موارد است . او مرارتهای بسیاری را در راه زندگی پیش رو داشته اما همیشه لبخند میزند بسیار دوستدار طبیعت است و اصلا تجملات زندگی نو برایش اهمیتی ندارد چطور میتوان این خصیصه را در او به اثبات رساند و او چه ماموریتی بر دوش دارد؟

 3. سلام و درود به مدیران سایت!
  بیداری روحی فرایند بسیار سختیه ک درون ریشه ایجاد میکنه و شخصیتتو متحول میکنه و در نهایت به یک جنگجوی نور تبدیل میشی!
  جنگجوی نور بودن مسئولیت خیلی سنگینیه ک گاها روی شونه هامون سنگینی میکنه!
  به امید روزی ک روشنایی و نور همه جارو تسخیر کنه و بما لیاقت و قدرت ایستادن جلوی تاریکی و شیاطین رو بده!
  زنده باد نور!

 4. شما حتما رزم آور نور نیستین!
  چون وقتی بفهممی رسالتت جنگ با تاریکی و شیاطینی هست که عزیزان مارو تسخیر میکنن و در نهایت روح جامعه رو الوده میکنن اونوقت بخاطر عزیزانتم که شده از شهواتی ک شما اسمش رو گذاشتی تعادل گذر میکنی و اینو میفهمی ک تعادل واقعی بین نور و تاریکی هست نه زندگی اثیری کالبد ما!!!

 5. سلام.من نشانه ها رو داشتم.اما خیلی علاقه به مردم و یا کمک کردن بهشون ندارم.بیشتر ترجیح میدم با حیوانات و طبیعت در ارتباط باشم.

  و یک سوالی که خیلی به این موضوع مربوط نیست اما نمیدونم کجا باید بپرسم اینه که یک سری اتفاقاتی در زندگیم رخ میده و یا داده که من با هیچ کدوم از اطلاعاتی که دارم نمیتونم متوجهشون بشم.
  من کجا و از چه کسی میتونم سوال بپرسم؟

  • سلام و درود!
   دوست من فرایند بیداری روحی چیزی نیست ک وقتی بیدار میشی بتونی جلوشو بگیری!
   مادیات خارج از نیاز گذران زندگی واقعا بی اهمیت میشه!
   در مورد طرد شدن از اجتماعی که همه جا رو تاریکی فراگرفته زیادم دردناک نیست!
   این دردناکه که تنها میمونی، ولی هیچ راه گریزی نیست بخوای و نخوای باید راهتو ادامه بدی اگر واقعا جنگجوی نور هستی!
   خیلی چیزا قابل گفتن نیستن!
   پس موفق باشی!

 6. البته کسی که رزم آور نور باشه خوب میدونه که تعادل از همه چیز مهم تره درختی که تو زمین ریشه نداشته باشه شاخ و برگش به آسمون نمیرسه کسی که بتونه بین زندگی مادی و معنویش تعادل ایجاد کنه و هیچ کدوم رو فدای اون یکی نکنه رزم آور نوره غیر از این باشه قطعا اون فرد دچار توهمه

دیدگاهتان را بنویسید