۵ علامتی که نشان می دهد شما از رزم آوران نور هستید

Lightworkers

رزم آوران نور کیستند؟

پیشتر راستمرد به چیستی رزم آوران نور پرداخته بود. برای آنها نشانه هایی را مطرح کردیم و توانایی های آن ها را بیان نمودیم. در این مقاله قصد داریم اشاره ای دوباره به وظایف و ویژگی های رزم آوران نور داشته باشیم:


هم اکنون بخوانید: “توانایی ها و نشانه های رزم آوران نور”


وجود رزم آوران نور برای دمیدن بیداری در ارواح خوابیده ی انسان های این دنیا است. انسان های خوابیده آن هایی هستند که فراموش کرده اند که این روح و ذات آنهاست که بر کالبد فیزیکی و دنیای مادی آن ها سلطه دارد و نه هیچ چیز دیگر.

هدف انسان به عنوان رزم آور نور این است که، ارواح گمشده را به بعد معنوی درونشان پیوند بزند. بدین طریق، آن ها می توانند هارمونی و صلح را در وجود خودشان پیدا کنند.

 نیرویی الهی رزم آوران نور را هدایت می کند، مسیر آن ها می تواند صرف نظر از مسافت و فاصله ی فیزیکی و ذهنی، با هر کسی در هم پیچیده باشد. رزم آوران نور ذاتا با این هدف آفریده می شوند و با تمرین و ممارست می توانند این ویژگی را در خودشان تقویت کنند.

اگر شما هم دارای علائم زیر هستید، ذاتا یکی از رزم آوران نور می باشید:

 1. یک رزم آور نور تحت آزمایشات و تجربیات سخت قرار می گیرد و رشد می کند.
  رزم آوران نور زندگی سختی داشته و یا دارند. آنها با شرایط ناراحت کننده و امتحان های غیر منتظره روبرو می شوند تا بتوانند از این تکه های خشن زندگی درس گرفته و روشن گری و نیرومندی را پدیدار کنند. چنین چیزهایی به آن ها کمک می کند تا رنج دیگران را بهتر درک کنند.
  این برای آن ها آسان تر است تا به دیگران برای کشف مسیر رستگاری و آرامش کمک کنند. تجارب سهمگین بیداری روحی، زندگی دنیوی رزم آوران نور را متحول ساخته است.
  اگر در سن نوجوانی فازهای شدید فیزیکی و عاطفی را تجربه کرده اید، زندگی ممکن است شما را آماده انجام وظایف خود به عنوان یک رزم آور نور در آینده ای نه چندان دور، کند. پس، کمربندت رو ببند!


  “راه های رسیدن به بیداری روحی و نشانه های آن” را هم بخوانید.


 2. رزم آوران نور، پیوندی درونی با عالم روحانی و طبیعت دارند.
  معنویت به طور طبیعی به رزم آوران نور متصل خواهد بود. آن ها باید به اکتشاف روح خودشان بپردازند زیرا، چنین افرادی کنجکاوهای مادرزادی هستند و انگیزه ای غیرقابل توضیح برای درک اسرار عوالم معنوی در وجود آن ها شعله می کشد. تمایلات رزم آوران نور برای همدلی، شبیه به یک فرد گرسنه است. این افراد هنگامی که متوجه می شوند فردی به حمایت کلامی و یا عاطفی نیاز دارد، دست به کار می شوند. حتی اگر شرمسار هم شوند، عقب نمی کشند.


  “چگونگی برقراری اتصال بدن به طبیعت” را از اینجا بخوانید.


 3.  آن ها ازعزت نفس فوق العاده برخوردار هستند.
  اکثریت انسانها برای انجام هر کاری انگیزه ای پنهانی دارند. بعضی برای شهرت به انجام یکسری از امور می پردازند در حالی که عده ای دیگر به سختی کار می کنند تا دستشان به ثروت برسد. اما رزم آوران نور اینگونه نیستند.
  عزت نفس، رزم آوران نور را به انجام آن چه که صحیح است هدایت می کند و موجب برانگیختن احساس بی نظیر انسانیت درون آن ها می شود. مسیر آنان غیرقابل تشخیص است. آن ها بدون هیچ انگیزه ای پنهانی و یا امیدی برای پاداش به انجام اعمال دست می زنند. مهربانی به طوری آزادانه در روح آن ها موج می زند.


  https://rastmard.com/16694


 4. جسارت و بی باکی رزم آوران نور زبانزد است.
  هر کسی ترس های خودش را دارد، اما رزم آوران نور به جای اینکه به ترس ها و نگرانی هایشان اجازه دهند تا موجب انحرافشان گردند، آن ها را به غل و زنجیر می کشند. رزم آوران نور در تلاش های خودشان بی پروا و سرسخت هستند. اگر در ماموریتی برای کمک به کسی باشند، هیچ چیز نمی تواند مانع آن ها شود. اگر شکست بخورند، بر می خیزند و اگر دوباره شکست بخورند دوباره بر می خیزند.
  اگر آن ها در حال کمک به یکی از عزیزانشان هستند و این فرد نسبت به کمکی که به او می شود بی تفاوت باشد، برای رزم آور نور هیچ گونه اهمیتی نخواهد داشت. در راه خیر الهی، آن ها به خواسته های خودشان بی تفاوتند و در پایان، فردی که به او کمک شده خوشحال خواهد بود که رزم آور نور به سخنان او بی توجهی کرده است.


  مقاله مرتبط: “خطرات پنهانی که همیشه خوب بودن خواهد داشت”


 5. رزم آوران نور، وصله های ناجور هستند.
  رزم آوران نور مورد طرد جامعه قرار می گیرند. آن ها خودشان را از دنیای مادی جدا می کنند زیرا چیز با اهمیتی برای آن ها در بر ندارد. آنها حقیقت را به خوبی درک می کنند. برای آنها، جوامع انسانی چیزی جز فریبی خیالی که به پنهان کردن حقیقت بزرگتر می پردازد، نیستند. به همین دلیل است که آن ها همیشه دارای دوستان و متحدان کمی می باشند.

منبع: spiritualunite

نوشته‌های مشابه

31 دیدگاه

 1. از گهگاه مواقعیه الآن که انگار باز هم یکی صرفا داره با خودم حرف میزنه. من فراری از ۳۱۳. من فراری از خودم و اما غواص در خودم. همشو با من بود انگار! و من ناامیدتر از همیشه غمگینم.
  مثل پری دریایی طناب پیچ شده روی شنهای ساحلم.

دیدگاهتان را بنویسید