tabligh-shoma
amuzeshgah

۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

۱۸ گام تا روشنیدگی

مجموعه ای از ۱۸ درس کوتاه معنوی برای تغییر نوع نگرش و دریافت آگاهی های جدید توسط سالک

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

بیداری کندالینی
برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rojan9887تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل chتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Aeliasتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل فتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل powerتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل farhadjf51

تعداد دانلود: ۱۲

Related Post

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

8 نظر در مورد “۱۸ گام تا روشنیدگی اثر رایت – ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید