3 نشانه ی تغییر ارتعاشات انرژی که باید حتما بدانید!

energy shift

سه مورد از مهم ترین نشانه های تغییر ارتعاشات انرژی که باید آن ها را بشناسید

تعریف و توضیح ” تغییر ارتعاشات انرژی “ مثل تعریف کردن شهود درونی است، برای شما میسر نخواهد بود که بتوانید چنین رخدادی را در قالب کلمات بگنجانید و برای دیگران تعریفش کنید اما با این وجود، چنین چیزی برای خود شخص به راحتی قابل احساس می باشد. تغییر در ارتعاشات انرژی شامل ترکیبی از احساسات جسمی و روانی مختلف یا حسی فراتر از آن ها است که دارای هیچ منبع مشخصی نیستند.


مقاله مرتبط: “۸ گام برای بالا بردن ارتعاشات و سطح انرژی


مقاله مرتبط: “۵ راه برای جلوگیری از تخلیه انرژی


برای مثال در یک روز غم انگیز، ممکن است که شهود و احساسی درونی عجیب و متفاوتی را تجربه کرده باشید که این برای شما یک اتفاق غیرعادی و وصف ناپذیر است. شرح دادن مواردی مانند چنین تجربیاتی تقریبا غیرممکن هستند به همین خاطر شما نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران تجربه ی شما را درک کنند.


حتما بخوانید: “قدرت های روحی برای درک انرژی ها


با این همه شما تنها کسی نیستید که تا به حال این احساسات را تجربه کرده است. چیزی که شما تجربه اش کردید، تغییر ارتعاشات انرژی است و با آگاهی از علائم و نشانه های این تغییر قادر خواهید بود تا آن را شناسایی کنید. از ساده ترین تا پیچیده ترین چیزهای موجود بر سیاره زمین، همگی به عنوان پدیده هایی با انرژی دائمی شناخته می شویم. انرژی که هرگز از بین نمیرود و تنها از شکلی به شکلی دیگر تغییر می کند.


اینجا را هم بخوانید: “آیا شما ارتعاش انرژی بالا یا پایین دارید؟ این ۶۰ نشانه را بخوانید


ابتدا لازم است بدانیم که دریافت یا شهود درونی چیست؟  “شهود، احساسات درونی و یا همان دریافت های درونی، به لحظه ای گفته می شود که ما با یک ارتعاش انرژی بخصوص هماهنگ می شویم.” این ارتعاش انرژی، نشانه ای برای اتفاقات آینده است و ممکن است که توضیحی برای شهود و دریافت های درونی باشد. تجربه ی تغییر ارتعاشات انرژی ، دارای چندین علامت و نشانه ی خاص است. هم چنین بروز این علائم در افراد مختلف، متفاوت می باشد. ممکن است فردی تنها یک نشانه را تجربه کند و فرد دیگر تعداد زیادی از علائم را از خود بروز دهد. تمامی این نشانه ها در عالم مادی به عنوان “احساسات غیرعادی” شناخته می شوند. در ادامه به شرح برخی از این نشانه ها می پردازیم:


۹ نشانه تشخیص اینکه شما فردی حساس به انرژی هستید” را هم بخوانید.


 1. “اضطراب، افسردگی و یا کج خلقی حتی در شرایطی که اوضاع آرام و بر وفق مرادتان است”
  من، برای توضیح دادن این علائم از رایج ترین شان شروع می کنم. برای مثال روزتان دقیقا همانگونه که خواسته بودید در حال پیش رفتن است. مشکلی وجود ندارد و اوضاع عادی و آرام است؛ اما ناگهان به یکسری دلایل نامشخص حالتان دگرگون می شود و احساس عجیبی به شما دست می دهد انگار که همه ی این اتفاقات و روزگارتان جعلی و ساختگی هستند! شما احساس می کنید که یک چیزی در گوشه و کنار منتظر شما نشسته است تا گاردتان را پایین آورید و بر شما چیره شود. این نشانه ها با تفکر و تجزیه و تحلیل بیش از حد در مورد امور مشخص می شوند، شما باید هر قدم از سفر خود را با احتیاط بردارید به خاطر این که یک ترس نهفته حتی در مورد اموری که درست پیش می روند هم در درون شما جود دارد. تغییر احوال شما از یک رویکرد عملی، به معنای تغییر ارتعاشات انرژی شما از حالت سابقش است. همه ی ما دارای یک حالت انرژی طبیعی و پایه هستیم که در طی یک دوره و بازه زمانی از آن استفاده کرده ایم. این همان چیزی بوده که ما را از سایرین متمایز می کند. با این وجود، حتی خوش شانس ترین فرد هم این تغییر ارتعاشات انرژی را احساس میکند؛ چرا که آن ارتعاش سابق به مرور کهنه شده و برای رشد ما ضروری نیست.


 2. “تغییر بی دلیل در عادات تغذیه و رژیم غذایی”
  اگر احساسات غیرقابل توصیفی که در مورد قبل بیان شد، به شما دست دهد، ممکن است مشغول به کاری شوید تا حواستان را پرت کنید. کارهایی که بطور طبیعی عادت به انجامشان نداشتید. برای مثال ممکن است شروع به خوردن شکلات کنید و در حالی که خودتان را به خوردن کمتر از یک قطعه ی آن محدود کرده اید، در می یابید که یک قالب کامل شکلات را خورده اید. همین طور ممکن است دلتان نخواهد غذا بخورید و وعده های مداوم غذایی را با بی میلی رد می کنید. نمی توانید توضیحی به غیر از گرسنه نبودن برای این کار داشته باشید، اما در عین حال آگاهید که بدون هیچ دلیل خاصی خودتان را از خوردن غذا منع کرده اید. این بی میلی از نشانه های تغییر در ارتعاشات انرژی شماست و بهتر است به آن آگاه باشید.


 3. “سردرد و میگرن های شدید”
  گاهی تغییر ارتعاشات انرژی ، مانند یک طوفان وارد زندگی شما می شود و به یکباره ارتعاشی متفاوت را حس خواهید کرد. این می تواند منجر به وقوع سردردهای شدید و یا میگرن شود. چنین سردردی به آرامی شروع شده و سپس به درد شدید منتهی می شود. ممکن است برای درمان این درد ها به آسپرین و آنتی بیوتیک های مختلف و یا اقدامات امدادی سمپاتیک و یا چیزهای دیگری متوسل شوید. اما در نهایت به نظر نمی رسد که درد شما درمان شدنی باشد. بایستی به این دردها و علت آن آگاه باشید و خود را برای تغییر آماده کنید.


  “تمامی علائم تغییر ارتعاشات انرژی طبیعی بوده و توسط افراد مختلفی تجربه می شوند. چنین احساساتی به لحاظ علمی احتمالا توجه ناپذیرند و با زبان عمومی نیز ممکن است غیرقابل توضیح باشند اما برای تمام آنها حتی برای شهود هم یک علت و حکمتی وجود دارد.”

  https://rastmard.com/product/negative-energy-protection


منبع: http://www.spiritualunite.com/articles/symptoms-of-energy-shifts/

 

نوشته‌های مشابه

29 دیدگاه

 1. امروز یه متن اومد تو تلگرام که می‌گفت میشه شما حسها و افکاری رو تجربه کنید که مال شما نباشند، پس آگاه باشید که حسها و افکار خودتونو داشته باشین
  یکی از دوستام که خیلی حساسه، خیلی خوب متوجه میشه این قضیه رو، و حتی اینکه از طرف کی هست!
  گاها زنگ میزنه ومیپرسه که چی شده؟ و میگه که سعی کن حالتو خوب کن تا هر دو از این وضعیت دربیایم
  البته خودم در مورد خواهرم این حساسیتو دارم ولی سریع هم خواهرمو کمک میکنم که از فاز متفی دربیاد و هم خودمم رو سرگرم کارایی که خوشحالم میکنه، میکنم و میگم که اونم خدا داره و خدا کمکش میکنه و سریعتر میگذرم از قضیه

 2. من قبلا از طریق مشاهده این حسها، عبور میکردم از این ارتعاشات
  اما همیشه دنبال یه راه حل بهتر و سریعتر بودم، بالاخره پیداش کردم
  در حال حاضر با حس شادی و سپاس و قدردانی از هر چیز و هر کسی، یه ارتباط درونی باهاش برقرار میکنم و چون یه جور یه حس شیرینبرام داره، انگار که با بخشی از خودم درارتباطم
  با این تکنیک چون راحت در زمان حال میمونم، ارتعاشات درونی که پیش میان، راحت تر میگذرن و سریعتر
  وقتی شاد باشی و سپاسگزار همه چیز زیباتر میگذره

 3. سلام دوستان خسته نباشید کاش ما بجای تشکر تجربیات روحی خودمون رو دراختیار دوستان قرارمی دادیم تا دوستان با قدم های راسخ تری از این سایت ومحصولاتشون استفاده کنند هر قسمت که سرمی زنیم می بینیم فقط تشکر شده ….

دیدگاهتان را بنویسید