۱۵ نشانه برای شناخت زندگی های گذشته

Interplay of clock hands, gears, lights and abstract design elements on the subject of time sensitive issues, deadlines, scheduling, temporal processes, past, present and future

حتما شما نیز با مفهوم زندگی های گذشته آشنا شده اید و اثبات این فرضیه همیشه برایتان هیجان انگیز بوده است . با کمک این ۱۵ نشانه میتوانید بدون نیاز به توانایی خاصی سرنخ هایی از زندگی های قبلی خود بدست آورید .

 1. تمایلات شما به طور ناخودآگاه مجذوب چیزهای خاصی میشود 

ممکن است شما از ابتدای زندگیتان، بی دلیل، بیش از هرچیزی مجذوب طبیعت یا دریا باشید ، در این صورت میشود گفت احتمالا زندگی قبلی شما مرتبط با طبیعت یا دریا بوده و یا در این مکان ها زندگی میکردید . ممکن است شما از کودکی مجذوب کشتی ها باشید ، از سفر با کشتی یا حتی ناخدا بودن لذت میبرید ، این نشان میدهد احتمالا زندگی قبلی شما مرتبط با دریانوردی و کشتی بوده است . ممکن است تمایل غیر قابل توضیحی به مسائل علمی تخیلی داشته باشید و حتی عاشق فیلم های علمی تخیلی باشید ، در این صورت شاید زندگی قبلی شما در زمان آینده اتفاق افتاده باشد . اگر واقعا عاشق آشپزی هستید ، ممکن است در زندگی قبلی شما سرآشپز بوده باشید . ممکن است شما مجذوب ستاره ها و نجوم باشید ، در این صورت احتمالا زندگی قبلی شما در سیاره دیگری اتفاق افتاده است . تمام تمایلات افراطی و علایقی که بدون هیچ توجیح و دلیلی به یک کار یا یک مکان پیدا میکنید “ممکن است” یک نشانه باشد ، کار ها و مکان هایی که ناخودآگاه باعث خوشحالی شما میشوند یا برای شما احساس آشنایی دارند .

 1. تمایل به جمع آوری چیزهای مربوط به یک دوره زمانی خاص

تمایل به جمع آوری وسایل مرتبط به یک دوره خاص و احساس خوب داشتن زمانی که در کنار این وسایل هستید میتواند یک نشانه از زندگی قبلی شما باشد ، وسایلی که با آنها احساس آشنایی میکنید . برای مثال تمایل داشتن به جمع آوری عتیقه های باستانی بدون هیچ دلیل و توجیح خاصی و صرفا به خاطر احساس خوبی که به شما میدهند ، ممکن است به این دلیل باشد که زندگی قبلی شما در دوران باستان بوده . این وسایل میتواند شامل تمبر های مربوط به یک دوره خاص ، سکه ، عتیقه و … باشند .

افزایش سطح انرژی
 1. تمایل به پوشیدن لباس های خاص

اگر شما تمایل به پوشیدن لباس های قدیمی و شرکت در فستیوال ها یا نمایش های مرتبط با این لباس ها را دارید ، این سرنخ برای شماست . برای مثال تمایل زیاد به پوشیدن لباس وایکینگ ها و نبرد کردن در کارناوال ها و فستیوال ها به سبک وایکینگ ها ، یا لباس های باستانی رومی ها و … . این افراد شاید در زندگی گذشته در همچین نبرد هایی شرکت داشته و آخرین لحظاتشان در زندگی قبلی به این شکل گذشته . برخی از خانم ها هم تمایل زیادی به پوشیدن لباس های رایج در دهه های گذشته دارند ، برای مثال فشن های دهه ۳۰ آمریکا . این سرنخ برای این خانم ها هم هست . افرادی که همچین تمایلی به پوشیدن لباس های سبک قدیمی دارند ، در این لباس ها احساس راحتی و آرامش میکنند و یا احساس آشنایی با این سبک از لباس ها دارند . شاید شما نمیدانستید که این احساس های ناخودآگاه ارتباطی با زندگی قبلی شما دارد و یا با دیدن این افراد با خود فکر میکردید چرا آنها تمایل و اصرار به پوشیدن همچین لباس هایی دارند . این نکته شامل تمایل به پوشیدن لباس های شخصیت های علمی تخیلی ، مانند کاراکتر های رباتی و آدم فضایی ها هم میشود . قسمت جالب توجه این نکته هم مربوط به افراد Cross Dress میشود ، افرادی که تمایل به پوشیدن لباس های جنس مخالف خود را دارند . ممکن است این تمایل مرتبط با زندگی گذشته آنها باشد که جنسیت متفاوتی داشته اند .

 1. احساس آشنا پنداری با مکانی که برای اولین بار به آنجا قدم میگذارید

اگر شما برای اولین بار به مکانی بروید و احساس کنید که انگار در “خانه” هستید یا احساس کنید که با آنجا از قبل آشنا هستید ، ممکن است نشانه ای از زندگی قبلی شما باشد . این مکان میتواند یک روستا ، یک شهر یا حتی یک خانه باشد . این نکته میتواند برای یک فرهنگ خاص هم باشد ، مثلا زمانی که به هند سفر میکنید احساس کنید که فرهنگ مردم هند برای شما بسیار آشناست یا احساس کنید شما کاملا با این فرهنگ منطبق هستید و تمایل داشته باشید مطابق آن فرهنگ لباس بپوشید ، رفتار کنید و حتی زبان آن فرهنگ را بیاموزید .

 1. لهجه غیر قابل توجیح

اگر در کودکی ، زمانی که میخواستید صحبت کردن را بیاموزید ، صحبت کردن و کلمات شما لهجه داشته میتواند نشانه ای از زندگی قبلی شما باشید . میتوانید این موضوع را از والدین خود سوال کنید . این لهجه معمولا به شکل غیر قابل توجیهی مربوط به منطقه دیگری از دنیا میشود و طبیعتا مربوط به لهجه منطقه خودتان و یا لهجه همانند والدینتان نمیشود .

 1. به یاد آوردن خاطره های سطحی از زندگی قبلی

این خاطرات معمولا در کودکی برای شما اتفاق می افتند که خاطرات زندگی قبلی شما هنوز به طور کامل از وجودتان پاک نشده و جایگزین خاطرات جدیدی که در زندگی میسازید نشده اند . ممکن است این خاطرات را هنوز هم به یاد بیاورید و حتی تصور کنید ناشی از توهم هستند چرا که ممکن است مرتبط با زمان یا مکان متفاوتی باشند .

 1. رویاها

ممکن است شما قسمت هایی از زندگی قبلی خودتان را در رویاهاتان مشاهده کنید . مثلا ممکن است شما در زندگی قبلی با سقوط یک هواپیما جان خودتان را از دست داده باشید ، به همین خاطر مدام رویای سقوط هوایپما ببینید . گاهی شما رویاهایی از خانواده تان در زندگی قبلی تان میبینید ، احساس میکنید افرادی که در رویاتان هستند را به خوبی میشناسید و آنها را عمیقا دوست دارید اما برایتان غریبه به نظر میایند . البته در این مورد ممکن است دچار رویای شفاف (خواب روشن) شوید . به طور کلی در این نشانه ممکن است چیزهایی که در زندگی قبلی تاثیر احساسی زیادی روی شما داشته اند را مشاهده کنید .

_________________________________________

مقاله مرتبط: ۷ دلیل برای اینکه به رویاهایتان توجه بیشتری کنید.

_________________________________________

 1. فلش بک ها یا دژاوو

گاهی یک اتفاق در زندگیتان میتواند باعث بیرون کشیده شدن یک خاطره در ذهنتان شود . این نشانه شاید خیلی شبیه چیزی از زندگی قبلیتان نباشد و بیشتر مانند یک خاطره یا رویایی که از قبل داشته اید دیده شود . در صورتی میشود یک دژاوو را به عنوان نشانه زندگی قبلی در نظر گرفت که شما بلافاصله تصاویر ذهنی یا یک آگاهی کامل را در حین انجام آن کار تجربه کنید .

 1. دانستن دانشی که شما منطقا نباید آنرا میدانستید

ممکن است شما شروع به مطالعه و کسب علم در یک رشته خاص مانند پزشکی کنید و احساس کنید دانشی که درحال کسب آن هستید را از قبل میدانسته اید . یا هنگامی که در مکانی مانند یک مکانیکی قرار میگیرد کاربرد و اسم تمام ابزار را از قبل بدون هیچ مطالعه و دانشی بدانید . این نشانه بیشتر در کودکی قابل تشخیص است . کودکان ممکن است بدون هیچ پیش زمینه ای در مورد ابزار ، اماکن یا موضوعات گوناگون اطلاعاتی در ذهن داشته باشند که این میتواند مرتبط با زندگی قبلی باشد .

 1. جذب ناگهانی

این نشانه زمانی رخ میدهد که شخصی را برای اولین بار ملاقات میکنید و احساس میکنید شدیدا جذب او شده اید و یا حس میکنید او را از قبل میشناسید ، مانند همان احساس نشانه شماره ۴ . این شخص ممکن است حتی جفت روحی شما باشد اما میشود اینطور نتیجه گیری کرد که شاید او با زندگی قبلی شما در ارتباط بوده باشد .

 1. تنفر ناگهانی

ممکن است شما با شخصی برای اولین بار برخورد کنید و احساس کنید که شدیدا از او نفرت دارید و دلیل این ناراحتی و نفرت را هم نمیدانید . انرژی آن شخص باعث ایجاد این احساس در شما میشود و انرژی شما با آن شخص مانند دو قطب یکسان آهنربا یکدیگر را دفع میکنند . باید در مورد این نشانه دقت بیشتری شود چرا که این تنفر یا ناراحتی ممکن است به این دلیل باشد که شما از قبل چیزی از آن شخص شنیده و تصویر ذهنی منفی نسبت به او دارید یا در برخورد اول چیزی از او میبینید که باعث تنفر شما میشود، یا صرفا انرژی بدی از او گرفته اید ، این موارد شامل این نشانه نمیشوند . احتمال دارد این نشانه به این شکل باشد که در زندگی قبلی یکی از شما قصد کشتن دیگری را داشته و یا با هم درگیری داشته اید و اکنون به واسطه کارما شما دو نفر در کنار هم ، مثلا در یک شهر قرار گرفته اید . کارما واسطه مجازات کسی نیست اما بستری فراهم میکند تا انرژی هایی که در زندگی پیشین تولید کرده ایم را تصفیه کنیم .

 1. ترس ها و فوبیاهای غیر منطقی

اگر ترس یا فوبیایی درون شماست که از کودکیتان ریشه نمیگیرد و هیچ توجیح منطقی برای آن پیدا نمیکنید ، میتواند مرتبط با تجارب زندگی قبلی شما باشد . برای مثال اگر همچین ترسی از دریا دارید میتواند نشانه این باشد که در زندگی قبلی شما در آب جان خود را از دست داده اید .

_______________________________

فایل صوتی مرتبط: غلبه بر ترس از مکان بسته

_______________________________

 1. درد های فیزیکی غیر قابل توجیح

اگر درد فیزیکی دارید که هیچ دلیل فیزولوژیک یا پاتولوژیکی ندارد ، میتواند ناشی از بازسازی خاطره درد از زندگی قبلی شما توسط ذهنتان باشد . برای مثال اگر در زندگی قبلی در جنگی پای خود را از دست دادید ممکن است در این زندگی ، احساس درد یا خلا در پاهایتان داشته باشید . راه تشخیص این گونه از درد ها که مرتبط با این نشانه هستند این است که چون ناشی از ذهن ناخودآگاه ما هستند ، با تکنیک های تلقین میتوانیم آنها را از بین ببریم .

 1. احساس بیگانگی با زمان و مکان زندگی کنونی

در این حالت ممکن است زندگی قبلی شما در زمان بسیار دور در گذشته یا آینده اتفاق افتاده باشد . به همین ترتیب ممکن است با ایده ها و فلسفه های بسیار آینده نگر یا ایده ها و فلسفه های بسیار گذشته نگر احساس درک و نزدیکی کنید . در این نشانه شما احساس میکنید بازه زمانی حال حاضر مناسب و صحیح نیست و نمیتوانید از آن لذت ببرید .

 1. بازگشت به زندگی قبلی

با استفاده از کمک متخصصین و با کمک هیپنوتیزم یا فایل های خود تلقینی و مراقبه میتوانید در زندگی گذشته خود جستجو کنید . طی این فرآیند بسیاری از تصاویر ، افکار و احساسات زندگی قبلیتان به ذهن خودآگاه شما وارد میشوند .

_______________________________________

مطلب مرتبط: امکان سفر به زندگی گذشته با هیپنوتیزم و بررسی معنای آن (پاسخ مدیر سایت به صورت صوتی)

_______________________________________

فایل صوتی مراقبه سفر به زندگی های گذشته این امکان را برای شما فراهم می آورد.

http://rastmard.com/10126

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه Holy Spirit

آرمین اقلیخانی به تحقیق و مطالعه در زمینه فلسفه علاقمند است و مقالات و نقد های اجتماعی خود را در مجلات دانشجویی گوناگون به چاپ رسانده است . او پس از آشنایی با جناب کاظم پور (مدیر راستمرد) در سال 1392 با خودشناسی آشنا شده و مطالعات خود را در این زمینه ادامه داده است و به مکاتب طبیعتگرا و فلسفه های شرقی علاقه مند است . او معتقد است انسان در زندگی باید در جستجوی عشق ، صلح ، صداقت و حقیقت باشد .

31 نظر در مورد “۱۵ نشانه برای شناخت زندگی های گذشته

 1. خخخخخخ نمیدونم چرا میرید سمت فرهنگ شرقی ها؟من یه مسلمانم و به بنظرم این مقاله چرتی بیش نبود.یادتون نره دین اونا توسط انسان ساخته شده و خالی از خطا نیست!البته شاید روح جانوران هر بار که میمیره به یه جایگاه بالاتر بره تا برسه به بدن انسان.ولی زندگی های گذشته یا تناسخ هیچ منطقی پشتش نیست، چرا باید من دوباره بچه بشم و بی سواد؟

 2. سلام و عرض ادب
  بنظرم این قشنگ ترین مطلبی بود که تا الان تو کل زندگیم خوندم و الان می تونم دلیل دیدنِ خوابهای مکرری مثل افتادن تو اقیانوس ، یا ترس خیلی خیلی زیاد از کوسه و کشتی های بزرگ ، و حتی درد پاها از دوران کودکی که هیچ دلیل پزشکی هم نداره رو متوجه بشم.
  “متشکرم”

 3. سلام .
  من الان با توجه به به نشانه ها دستگیرم شد یه جورایی از اینده اومدم گذشته جسمم دختر بوده در زندگی همین الانم ولی وقتی در اینده حرکت کردم توانایی حرکت به گذشته رو پیدا کردم و جنسیتمو مرد انتخاب کردم . گاهی لوقات تصویر خودمم میبینم که زنم ر لحظه . خیلی واضح تر از اونیکه فکرشو کنید . ولی تمام تمایلتم مردونگی هستش و مرد بودن . اما گاهی لوقات تصویر خودمو در آینده که دارم به حال الانم نگاه میکنم و میبینم و قبطه الانمو در اینده میخورم . چشم سومم هم تا به حدود زیادی فعال هستش و از اتفاقات بد میتوم پیشگیری کنم و قبل اتفاق اونو ببینم …. گفتم بدونید که این قضیه صحت داره . اما دلیلشو نمیدونم چرا . با تکنولوژی هم خیلی ساده کنار میام انگار باهاش بزرگ شدم . اینم بگم در بیداری تصویر هایی میبینم که واقعی هستن . مثل نابودی ساختمانهای مدرن و طبیعت در اینده نه چندان دوربا بمب اتم . بگذریم ساده زندگی کنید و خوش باشین . یا علی

 4. درود بر شما
  مطلب فوق‌العاده جالب و زیبا و عالی
  خیلی جالبه خیلی درسته من عاشق طبیعتم عاشق خونه های چوبی با شومینه های طبیعی و کلا عاشق زندگی بکر طبیعتم با همه کمی و کاستی دوسش دارم با نور طبیعی مطالعه کنم شبها با نور شمع بگذرونم، حتی در روز یک ساعت وقتم رو میزارم برای دیدن عکسهای طبیعت و خونه های چوبی در نقاط مختلف دنیا و همیشه این سوال رو از خودم میپرسم واقعا چرا من انقدر خونه های چوبی رو دوست دارم چرا از دیدنشون به وجد میام و خونه چوبی بالای یه تپه سرسبز که یک طرفش اون پایین آب و حالت دریاست و اطراف دیگش دشت زیبا و نمایی از شهر از دور معلومه همیشه توی ذهنمه و بعضی اوقات کلافه میشم و دلم میخواد پرواز کنم برم اونجا، و بعضی از اوقات توی خوابم طبیعت خیلی زیبایی میبینم و حتی حیواناتی مثل پلنگ و شیر میبینم که باهوشون حرف میزنم و اونا رو در آغوش میگیرم بدون اینکه ازشون بترسم، حتی چندبار دیدم دیگران از شیر و پلنگ ترسیدند و من جلوی شیر و پلنگ ایستادم و باهاشون حرف زدم و اونا با من خیلی خوب بودند و بعد از خواب همش فکر میکنم که چه جالبه من چرا همچین خوابهایی و رویاهایی میبینم. واقعا از شما سپاسگزارم که عمق وجود ما رو با مطالبتون میکشید بیرون و جانی تازه به رویاها و گذشته ها و آینده ما میدید سپاس فراوان?

 5. عرض سلام
  تشکر بابت مطالب زیبایی که به اشتراک میزارین ، منم میخواستم نظرمو در این باره مطرح کنم.
  راستش پدیده تناسخ به نظر منطقی میاد ، یعنی این که چرا یه نفر در دریایی از مشکلات به سر میبره با این که ظاهرا آدم خوبیه و چرا یکی در ثروت به سر میبره با این که شاید خیلی هم براش تلاش نکرده و یا حتی همه مواردی رو میشناسیم که طرف به کمالات معنوی خیلی بالایی میرسه در حالی دوست او اندر خم یه کوچس و …. رو فقط به نظرم با این پدیده میشه تحلیلش کرد و ربطش داد به زندگی قبل و کارماهایی که شخص برای خودش ایجاد کرده.
  ولی شک من به دو دلیله : اول چرا در ادیان الهی هیچ حرفی در این رابطه زده نشده ؟ آیا بخاطر پایین بودن سطح فرهنگ مردم در اون زمان بوده یا کلا این بحث باطل هستش ؟
  دوم چرا پس جمعیت مردم بر روی کره زمین در حال افزایشه ؟ فرض کنیم جمادات به نبات و نبات به حیوان و حیوان به انسان تبدیل بشه . لطفا به من بگین یک تکه سنگ ( که نداره دل تنگ ) چطور میتونه رشد کنه و به نبات تبدیل بشه ؟ با سنگ خوبی بودن ؟ با انجام کار نیک ؟ این که یک انسان رشد معنوی کنه قابل درکه ، این که یه نفر رشد کنه و در آخرین زندگی تبدیل بشه به شمس و مولوی و بودا و … و سپس برای همیشه این چرخه رو ترک کنه قابل درک و فهمه ولی یک تکه سنگ چطور میتونه رشد روحی معنوی کنه ؟
  به نظرم این بحث در عین شیرین و جالب بودن ، غیر قابل اثباته و هر کس باید صبر کنه و ببینه بعد مرگش چه پروسه ای رو طی خواهد کرد . آنچه که در ادیان مختلف گفتن و یا آنچه که ذهن و عقل میگه.
  منو ببخشین بابت این همه پر حرفی.
  فقط یه چیز دیگه : من با خیلی ها در این مورد صحبت کردم . افرادی که قویا اونو رد میکنن ، هیچ دلیل محکمه پسندی برام نیوردن و فقط به یه سری کتاب که انسان نوشته و بنابراین عاری از خطا و اشتباه نیست اکتفا میکنن.

  ممنون بابت توجهتون

 6. من قرائنی و شواهدی که برام ایجاد شد قبل از آشنایی با پروسه زندگیهای گذشته ، و اون دیدن پشت سر هم یک خانم و آقا و یک بچه خردسال
  در رویا در مقطعهای مختلف زندگی که زمانش مربوط به زمانهای قدیم و بدست آمدن مدارکی از حقیقت این کودک و همچنیننشانه های که در متن بالا ذکر گردید در مورد ترس و فوبیا
  که من این نشانه ها رو داشتم و بعد از آشنایی با زندگی های گذشته متوجه شدم حقایقی وجود داره ولی خوب باز هم نیاز به تحقیق در این زمینه هست تا حقیقت محض کشف بشود
  با تشکر

 7. با سلام و تشکر. متصورم دلایل وجود تناسخ می بایست جستجو شود که مهمترین انها اینست که در زندگیهای گذشته به درجه ای از معرفت نرسیده ایم که بازگشت در جسم دیگری (گاه حیوانات) لازم امده است. کودک با ذهنی کاملا پاک بدنیا می اید ولی گاه کنش یا واکنش هایی نشان می دهد که عقلانی یا منطقی نیست همچنین اشاراتی که در مطلب بالا گذشت می تواند نشانه هایی بر تناسخ باشد و باوردارم این علائم بر ذهن های باهوش و متکی بر علم فرود می اید تا بر شک های انها نسبت به ماورا الطبیعه, غلبه کند. هدف عمده دو چیز است تا بر دردها, رنجشها, انتقام جویی و… غلبه نمایم و دوم اینک به سوی خوبیها و یک زندگی پر از صلح وعشق عاری از هرجنگی, چه با خود یا دیگران, قدم بگذارم تا به مراحل بالاتر, رجعت کنم پس نباید تمرکز بر اینکه چه بوده ایم باشد رشد و تعالی در زندگی کنونی, اصل داستان است.

 8. سلام
  تو یه سایت دینی دیده بودم که نوشته بود امام رضا گفته هر کس به تناسخ باور داشته باشه به خدا کفر ورزیده، آیا اصلا تو زمان امام رضا تناسخ مطرح بوده یا اینکه این حدیث رو جعل کردن؟
  لطفا جواب دهید
  خواهش می کنم

  • این مسایل و احادیث و راویان اونقدر پیچیده و پرازایراد هستن که اگر توضیحات واقعی راجع بهشون داده بشه همه پیروان از ترس سنگ شدن چشم و گوش خودشون رو میبندند، به نظر من دنبال جواب سوالتون در درون خودتون بگردین نه در احادیث و کتب منسوخ شده مربوط به زمان خودشون

 9. با درود وسپاس فراوان
  بسیار عالی است من هم تا حالا چندین بار خوابهایی دیدم که حس خیلی خوبی پیدا میکردم یه حسی که انگار به یکجایی بازگشتن . یکبار در خوابم خانه ایی دیدم که خیلی زیاد دوستش داشتم تا چند وقت مدام به دنبال پیدا کردنش تو زندگی فعلی خودم بودم اما یه حسی تو وجودم بهم گفت که این خانه پدری من در زندگی گذشته ام بوده خیلی حس قشنگی داشتم از وقتی این خواب رو دیدم هنوز که هنوز این خواب به یادم میاد خیلی احساس شعف ولذت ودر عین حال دلتنگی سراغم میاد
  بهترینها از آن شماست

 10. باسلام و تشکر
  من،خودم بشخصه هیچ تحیق در مورد تناسخ نداشتم اما بخاطر باورهای مذهبی (البته می دانم باور کور است) نمی توانم تحت هیچ شرایطی تناسخ رو قبول کنم. امیدوارم زودتر کشف دقیقتری در این زمینه رخ بده
  باتشکر از زحمات راستمرد???

  • عذر میخوام ولی تا وقتی که منتظر بشیم دیگران کشفی کنند و ما بخوانیم و اگر با باورهای قبلی ما همخوانی داشت بپذیریم ، همچنان در این دور باطل خواهیم ماند، این سایت مثل گنجینه ای داره اگاه سازی میکنه ولی تجربه اون با خود ماست .

 11. سلام عالی است. بازگشت به اینده. یک عنوان زیبا به این نوع دیدگاه است . در کتابی میخواندم که کسی بدون دلیل از ارتفاع وحشت بسیار زیادی داشته است بطوریکه زندگی اورا مختل کرده بوده است با روش خواب مصنوعی متوجه میشوند که زندگی گذشته او مربوط به سرخپوستی بوده که در اثر سقوط از دره ای جان میدهد و او را از این روش درمان کرده اند.
  بسیار قشنگ و خوب بود.

 12. یک معلم مهد کودک برای شناسایی زندگی گذشته کودکان در کلاسش از یک تکنیک جالبی استفاده می کرد. چون بچه ها تا قبل از سن آموزشهای آکادمیک هنوز با ناخودآگاه و زندگی گذشته ارتباط بهتری دارند تا بزرگترها.
  ازشون می پرسید ” وقتی بزرگ بودید چه کاره بودید؟”
  و از جوابهای جالبی که میشنید به هیجان می اومد. چون اکثر مشاغلی که در زندگی قبلی داشتند را عنوان می کرند. گاها مشاغلی که با دنیای کنونی هیچ قرابتی نداره.

 13. من احتمال شدیدی میدم در زندگی گذشته در قسمت ارو‍با زندگی میکردم چون از کودکی به شدت با محیط اطرافم متفاوت بودم اونقدر تحمل فرهنگ ایرانی برام سخت و غیر قابل قبول بود که تمام مدت زندگیم در ایران فقط زجر کشیدم …و از کودکی علاقه شدیدی به لباسهای سبک انگلیسی داشتم و با خوندن رمانهای از انگلیس به شدت میتونستم فضاهای ترسیمی نویسنده رو درک کنم… تا اینکه فایل صوتی راستمرد رو هم تهیه کردم و در مدیتیشنم دیدم در قصری به سبک قرون قدیم اروبا بودم و همسرم مردی جوان بود یا منو کشت یا باعث سقوطم به داخل رودخونه شد و شاید این علت عدم اعتماد قلبی و وابستگی من به مردها در این زندگیم بوده باشه… در کل خواستم با شر این تجربه صحه بر علمی بودن و صداقت فایلها و مقالات شما در این سایت بگذارم … تشکر بابت انتشار این اگاهی ها

 14. و اینم فراموش کردم،در رویایهام بارها حس کردم در زمان دیگه ای زندگی می کنم،تو یکی از خواب هام کاملا شکل خونه ها متفاوت بود و با ارابه جا به جا شدم!
  تو یکی دیگه از همین خواب ها،رفتم جلوی در یه خونه که خیلی ههم قدیمی بود(شکلش قدیمی بود نه اینکه بگی از رنگ و رو افتاده بود)،در زدم،یه زنی در رو باز کرد و با دیدنم گفت خودتی؟کجایی تو؟چرا این همه مدت سر نزدی،میدونی….(یه اسمی رو آوردکه یادم نیست) تو این مدت چقدر بهش سخت گذشته؟
  که یه دختر با لبخند و چهره ی مهربونی اومد گفت چیزی نیست مامان،خسته ش نکن تازه اومده،و بهم تعارف کرد برم تو.نمیدونم باهاشون چه نسبتی داشتم
  در اینجا دچار یه جور دوگانگی شده بودم،یه بخش از وجودم انگار اون دختر و مادرش رو کاملا میشناخت،و یه بخش کاملا گیج بود که اینا کین؟من اینجا چیکار می کنم؟

 15. سپاس..بسیار عالی بود
  در مورد علاقه به مکان ها و چیزهای خاص…همیشه عاشق طبیعت بودم و اسب سفید!!دوستام عشق ماشین بودن تو بچگی من بیشتر فکرم روی یه اسب سفید اصیل می چرخید!با فایل خودهیپنوتیزم سفر به زندگی های گذشته،یه صحنه دیدم که روی اسبی سفید،در حالی که یه ردا روی دوشم بود به تاخت از داخل یه جنگل به سمت کوهستان می رفتم و افرادی هم در تعقیبم بودن که البته ندیدمشون،خیلی فاصله گرفته بودم.چون همیشه تخیلاتی در این زمینه ها داشتم نمیشد واضح تشخیص داد گذشته بود یا تخیل..اما جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید