tabligh-shoma
amuzeshgah

نحوه ذخیره کردن انرژی در مرکز ثقل بدن + کلیپ تصویری (۵۰ امتیاز)

اگر شما هم به طور منظم به مراقبه یا یوگا و… می پردازید اما از پیشرفت خود راضی نیستید و حس میکنید تلاش هایتان موثر نیست احتمال دارد که به درستی در مورد کیمیاگری درونی و کار با انرژی های درونی آموزش ندیده اید و انرژی تولید شده رو در مخزن انرژی بدن (دان تین Dan tien) ذخیره نمی کنید.

برخلاف تصور عموم مراقبه یا تولید انرژی به‌تنهایی کافی نیست و اگر شما با تمرینی مشخص این انرژی را در خود ذخیره نکنید پس پایان یافتن تمرین، هنگامی که به  سراغ کارهای روزمره می‌روید این انرژی هدر می‌رود، درحالی‌که آگه نحوه کنترل و ذخیره‌سازی انرژی در دان تین را یاد بگیرید در مدت‌زمانی کوتاه چندین برابر پیشرفت خواهید کرد.
dantian

درصورتی‌که به منابع معتبر مکتوب یا استاد این رشته دسترسی دارید می‌توانید از نحوه‌ی ذخیره‌سازی انرژی در دان تین پایینی سؤال کنید. اما اگر به چنین منابعی دسترسی ندارید، می تونید کلیپ ۷ دقیقه‌ای زیر را مشاهده کنید که من به‌صورت تصویری یکی از بهترین و مؤثرین روش‌ها را برای ذخیره انرژی توضیح داده‌ام.

مشاهده ویدئو:

برای مشاهده لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۵۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

زمانی که بتوانید به خوبی انرژی را در بدن خود ذخیره کنید، برای انرژی درمانی آماده اید.

برای مشاهده دوره مربوطه روی عکس دوره کلیک کنید.

برای مشاهده دوره مربوطه روی عکس دوره کلیک کنید.

آخرین کسانی که این مطلب را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Behzadتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Ramilaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Amirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل soliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ashurتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Raspinتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Telmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل emirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل artemisتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل aliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mosaferتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nargesتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل arminavmتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rojan9887تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل سمیناتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ميناتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mehdiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل dinaniتصویر پروفایل sayeh.moghadam66@gmail.comتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل eternalتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل FullOfEmptyتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahtaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل MinaRتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Healerتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل hackerv80تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل یاسینتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل MR.Mتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rezaba

Related Post

تصویر پروفایل بهنام کاظم پور

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

27 نظر در مورد “نحوه ذخیره کردن انرژی در مرکز ثقل بدن + کلیپ تصویری (۵۰ امتیاز)

 1. انرژی عظيم زمانی در من شکوفا و پدیدارگرديد که تمامی تکنيک ها ، متدها، کتاب ها ، استادان، و خود دروغين را به يکباره فرو ريختم و رها کردم و تنها يک چيز از کائنات دریافت کردم و آن صدای بود که ” حقيقت هيچ يک از تصورات تو نيست ”
  در رهايي، انرژی عظيمی پنهان است که با درک آن تغيير آنی در تمامی و کل ذهن من و تو بوجود خواهد آمد.

 2. با تشکر از کلیپ بسیار آموزنده و کاربردی شما
  سوالی داشتم در خصوص اينکه با وجود انرژی زياد در شما و اينکه انرژی را در دان تين خود ذخيره می نماييد چرا در هنگام صحبت از عدم آرامش و دل اطمينان نبودن از گفته های خودبرخوردار هستيد و همچنان ناآرام و دچار ترس و اضطراب زياد هستيد؟
  البته قصد من جسارت و توهين به شما انسان محترم نيست . بلکه با توجه به تجربه ام (۱۵ سال در مديتيشن و هيپنوتيزم سريع و پيشرفته ، فرا روانشناسی و همچنين شناخت دقيق زبان بدن و امواج موجود در طنين صوت شما )چنين برداشتی از اين کلیپ کردم و اين سوال برايم پيش آمد.
  با تشکر از لطف شما

 3. سلام استاد کاظم پور

  ممنون بابت توضیحات شفافتون . خیلی خوب نحوه ذخیره انرژی رو در دانتین یاد گرفتم. من خیلی در طی روز انرژی از دست می دم. امیدوارم با این روش جلوی نشت انرژیم رو بگیرم.

  ممنون لطف بیکرانتون

 4. سلام ، توی نت جزوه هایی با عنوان تمرینات مانیه تیزم هست. این تمرینات یکی از راه های ذخیره انرژی در دان تین است؟
  سوال دوم ، چجوری میشد از این انرژی استفاده کرد؟ مثلا یه جا دیدم استاده از دور ضربه زد به شاگردش. از این انرژی میشد برای هیپنوتیزم کردن افراد هم استفاده کرد؟

 5. سلام و روزتون بخیر…
  ممنون از زحماتتون ، کلیپ جالب و آموزنده بود ، اگر امکان داره یکم در باره اینکه چرا باید انرژی رو در دانتین ذخیره کرد و چه کاربردی داره میدید..؟ من تازه با مقوله دانتین آشنا شدم و اطلاعات زیادی در این رابطه ندارم…
  ممنون از شما..

 6. سلام آقای کاظم پور من یک سوال داشتم و آن هم این است که آیا نامه نوشتن به فرشتگان درسته و جواب میدهد؟ با توجه به اینکه آنها موجوداتی از قسمت پایین منطقه ناآشکار بهشت (سوارگا ) واز سلسله مراتب کمترین موجودات ناآشکار مثبت هستند آیا انسانها میتوانند با آنها از طریق ضمیر ناهوشیار ارتباط برقرار کنند؟
  بعضا در بعضی از سایت و حتی در کتابهای کاترین پاندر هم آمده که به فرشتگان نامه بنویسید مثلا فرشته فراوانی ثروت (میکائیل و آریل)
  ممنون میشم که پاسخ بدهید

پاسخ دهید