|

عشق و روابط عاطفی در برج حَمَل از دید ستاره شناسی

سیاره ونوس که بر عشق و روابط عاطفی ما تاثیر دارد، این ماه در برج حمل است. در این برج عشق به شکلی خود بخودی و ناگهانی اتفاق می افتد که برای ما بسیار هیجان آور است.

 6a0133f538e9e4970b01a511ae71e5970c-800wi

این زمانی ست که همه چیز بکار می افتد. زمانی برای دنبال کردن و بدست آوردن عشق. تصاحب قلب دیگران چیزی ست که مشتاق آن هستید. عشقی که در این ماه رخ می دهد می تواند تا زمانیکه رابطه تازه بماند، تداوم یابد. عشق برج حمل بی پرواست. ممکن است نیش بزند. ولی هرگز پست و بی ارزش نیست. بطور کلی تمایلات عاطفی در این زمان قوی، خود انگیخته، پر شور، مستقیم و اغواگر هستند.

استرولوژی فروردین

در روزهای ۲۲-۲۰ فروردین

انرژی شفابخشی وارد روابط عاطفی می شود و چرخه تازه ای شروع می گردد. این عشق و انرژی می تواند زخم های قدیمی را شفا بخشد. در این زمان، ما به سوی احساسات عاطفی گشوده هستیم. تمایل داریم حرکتی در جهت بهبود و ترمیم روابطمان انجام دهیم.

در روز ۲۴ فروردین

جاذبه جنسی، فعالیت های رمانتیک و باروری مطلوب است. این روز بهترین زمان برای شروع یک رابطه و یا قویتر کردن رابطه حاضر است.

در روز ۲۸ فروردین

میل شدیدی برای لذت بردن از زندگی درون ما بوجود می آید. مشکلات عاطفی در این روز ناچیز بنظر می رسند. از طرفی یافتن تعادلی بین مسئولیت پذیری و میل به لذت جویی کمی می تواند مشکل شود!

در روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین

حتی با وجود ابراز احساسات خشک و معمولی، روابط ثابت و استوار هستند و میزانی از بلوغ در رابطه به چشم می خورد. روابط در این زمان از حالت احساسی بیرون آمده و کاربردی می شوند و این پتانسیل را دارند که ادامه یابند.

در روز ۳۱ فروردین

احساسات در روابط تند و شدید است. حسادت و مالکیت طلبی اوج می گیرد و ترس از دست دادن رابطه وجود دارد. از شروع یک رابطه جدید در این زمان اجتناب کنید زیرا که ممکن است از انرژی این روز تاثیر بگیرد.


شما می توانید جامع ترین بسته جذب عشق موجود در اینترنت را هم اکنون از راستمرد دریافت کنید:

نوشته‌های مشابه

22 دیدگاه

  1. بازم مخالفم…اتفاقات و شرایط رو خودمون به وجود میاریم…
    حالا این که چقدر به این علوم ایمان و اعتقاد داریم از نظر من به میزان اختیارات و استقلال عملکردمون برمیگرده…یکی دوست داره معلول شرایط باشه یکی دوست داره شرایط رو خودش رقم بزنه
    نمیگم خرافه ست میگم میشه خلافش رو ایجاد کرد و من ایجادش کردم

دیدگاهتان را بنویسید