فایل صوتی خودهیپنوتیزم افزایش اعتماد بنفس و اقتدار درون

فایل صوتی خود هیپنوتیزم تقویت اعتماد بنفس و اقتدار درون

آیا تا بحال فرصت شغلی ای را بخاطر کمبود اعتماد بنفس از دست داده اید؟ آیا این تجربه را داشته اید که مایل به ابراز نظر خود در جمعی بوده اید ولی اقتدار و اعتماد بنفس کافی برای آنرا نداشته اید؟ یا اینکه به کسی علاقمند بوده اید ولی قادر نبودید با او ارتباط موثری برقرار کنید؟ آیا کمبود اقتدار درونی را در به ثمر رسیدن اهداف خود احساس می کنید؟ 

اهمیت اعتماد بنفس و اقتدار در دنیای امروز بر هیچ کس پوشیده نیست اما چیزی که دست یابی به آنرا دشوار می کند این است که ریشه اعتماد بنفس در ناخودآگاه و تجربیات دوران کودکی هر فرد قرار دارد و تقویت آن تنها با نفوذ به عمق ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد ذهن ممکن می شود.

این فایل صوتی خودهیپنوتیزم دقیقا به همین منظور تهیه شده که با استفاده از علم روانشناسی و NLP به صورت تخصصی به افزایش اعتماد بنفس و اقتدار درون شما می پردازد.

تنها کافی ست زمانی که استراحت می کنید و احساس آرامش و وانهادگی دارید به این فایل صوتی گوش فرا دهید. هرچه بیشتر این کار را تکرار کنید، تاثیر قویتری دریافت خواهید کرد. (توصیه می کنم حداقل یک ماه به صورت مداوم به این فایل گوش دهید.)


جامع ترین مقاله اینترنت درباره هیپنوتیزم به زبان فارسی را از راستمرد بخوانید: “هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت

 صفحه اصلی فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده مقالات علمی در رابطه با اثربخشی هیپنوتیزم حتما مشاهده کنید.


برای نتیجه گیری مطلوب لازم است حداقل یک ماه در زمان استراحت به این فایل صوتی گوش فرادهید.

لینک دانلود:

دانلود امتیازی:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۹۹.۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


همراهان گرامی، قویا توصیه میشود بجای فایل تکی بالا بسته جامع اعتماد به نفس را تهیه کنید که هم جدیدتر و موثرتر است و هم بصرفه تر:

نوشته‌های مشابه

49 دیدگاه

 1. با سلام و خسته نباشید
  فایلتون از لحاظ محتوا عالی بود ولی ۱۳ دقیقه واسه یه فایل خود هیپنوتیزم کمه.اگه در طول فایلتون به شنونده فرصت می دادید تا به عمق ناخودآگاه بره بهتر بود. این فایل برای کسایی خوب عمل میکنه که خیلی راحت هیپنوتیزم میشن چون خیلی تو این زمینه کار کردند ولی برای افراد عادی خیلی طول میکشه تا ریلکس بشه و بیشتر در ناخودآگاه عمیق بشه.
  با تشکر

  1. سلام همراه گرامی
   می تونین بعدازاتمام فایل صوتی قطعش نکنیدوتانیم ساعت یا۴۵ دقیقه همینطورفایل صوتی تکراربشه، به احتمال خیلی زیاددراین زمان هیپنوتیزم می شید.
   یااینکه قبل از گوش دادن به سابلیمنال به فایل های صوتی آرامسازی ذهن که درکانال راستمرددرتلگرام گذاشته میشه ،درسایت هم هست گوش بدید.
   درنوارسرچ بنویسید (فایل صوتی رایگان) فایل های آرامسازی ذهن هم نمایش داده می شوند.

 2. ازتون به خاطر این فایل ممنونم و با اولین گوش دادن بهش یه حس بسیار خدبی از قدرت دارم
  فقط یه سوالی برام پیش اومده من جدیدا وقتی مراقبه میکنم گاهی اوقات یه حسی دارم انگار دارم دور خودم میچرخم و همینطوری ادامه پیدا میکنه
  این علتش چیه؟
  میتونه یکی از دلایلش این باشه که کالبد اختریم میخواد جدا بشه؟
  البته من این حسو اولین بار خیلی وقت پیش قبل ازینکه مراقبه بکنم تجربه کردم

دیدگاهتان را بنویسید