کانال تلگرام راستمرد

برای عزیزانی که به کانال های تلگرامی برای دنبال کردن مطالب و مطلع شدن از مطالب جدید علاقه دارند، کانال تلگرامی راستمرد رو توصیه می کنیم.

در کانال تلگرامی راستمرد علاوه بر اطلاع رسانی در مورد پست ها و مطالب و کتب و محصولات و تست های خودشناسی جدید، عکس نوشته های مفهومی با تمرکز بر خودشناسی؛ علوم موفقیت و انگیزشی و روانشناسی مثبت و رازورزی، کیمیاگری درونی و علوم درونی ارائه می شود. همچنین فایل های صوتی مراقبه و فایل های آرام بخش نیز بخش دیگری از پست های کانال تلگرام راستمرد را تشکیل می دهند.

همچنین مباحثی مانند بیداری کندالینی، باز کردن چشم سوم و سایر چاکراها، فال تاروت و… این مورد توجه قرار میگیرند.

لینک ورود به کانال تلگرام راستمرد:

http://t.me/raastmard

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

4 نظر در مورد “کانال تلگرام راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید