پیام تبریک نوروزی مدیر و اعضای تیم راستمرد – سال ۹۷

پیام تبریک نوروزی مدیر و اعضای تیم راستمرد – سال ۹۷

سال نو، بهترین زمان برای نو شدن ذهن هاست. بهترین زمان برای تابش نور بر تاریکی های انباشته شده در روان ماست. هنگام آگاهی و معرفت است. در کنار خانه تکانی ها چه خوبست که گرد و روبی از ذهن ها و افکارمان بزداییم و دانش و عرفان را بار دیگر به درون خود راه دهیم. با امید و آرزوی آگاهی و عشق برای تمامی همراهان گرامی راستمرد.

در این پیام تبریک کوتاه، به رسم هر ساله، مدیر راستمرد و همین طور اعضای تیم راستمرد به شما پیشاپیش آغاز سال ۱۳۹۷ را تبریک گفته اند. در کلیپ زیر می توانید پیام های تبریک آنها را مشاهده کنید:

ویدئوی کم حجم تر برای موبایل را می توانید از اینجا دانلود کنید.

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

7 نظر در مورد “پیام تبریک نوروزی مدیر و اعضای تیم راستمرد – سال ۹۷

  1. سلام تقریبا فروروردین رو به اتمام است و متاسفانه من امروز این فایلو دیدم خانواده من همگی راستمردی هستند و راستمردی ها همگی خونواده من هستند امیدوارم و مطمئنم که سال ۱۳۹۷ بطور قطع سال بهتری برای همگی خواهد بود و از کلیه همکاران راستمردی سپاس و تشکر ویژه دارم و به تمام دست اندرکاران راستمرد خداقوت میگم آقای بهنام عزیز خانم روناک و خانم رز گرامی و بقیه همکاران راستمرد در سال ۹۷ براتون آرزوی بهترین ها رو دارم. دوستتون دارم پاینده باشید

دیدگاهتان را بنویسید