مراقبه جمعی صلح و امنیت

در مراقبه جمعی صلح و امنیت که روز جمعه ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ از کانال اینستاگرام راستمرد بصورت زنده برگزار شد همگی ارتعاشات خود را برای برقراری صلح و دوستی و امنیت بیشتر در دنیا و بخصوص کشورمان بالا بردیم و در آخر به دعا پرداختیم. این مراقبه قوی و بالابرنده که در آن به ذات الهی خود آگاه شده و با سایر انسانها و موجودات مرتبط می شویم، هم اکنون برای دانلود در خدمت شما قرار میگیرد.

شما میتوانید مراقبه جمعی صلح و امنیت را در کانال و پیج شخصی خود قرار دهید یا آن را به هر صورت ممکن با دیگران به اشتراک بگذارید و هر زمان که احساس نیاز کردید، با جمعی از دوستان و اطرافیان خود آنرا انجام دهید.

یقین بدانید که مراقبه های این چنینی اگر تکرار شوند و بصورت جمعی انجام شوند، ارتعاشات صلح و امنیت را بالا و بالاتر برده و تاثرگذار خواهند بود.

به امید زمینی سرشار از عشق و نور و دوستی میان همه موجودات

مراقبه جمعی صلح و امنیت را از اینجا بشنوید:

دانلود فایل مراقبه 

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

1 نظر در مورد “مراقبه جمعی صلح و امنیت

دیدگاهتان را بنویسید