راهنمای جامع معنا و نمادهای حیوانات

راهنمای جامع معنا و نمادهای حیوانات

اگر تا بحال قدرت های خارق العاده حیوانات را در ذات آدمی مشاهده کرده اید و یا از طریق مطالعه کتاب ها و مقالات مختلف شمنیزم نظیر کتاب های کارلوس کاستاندا، و یا هر روش دیگری، به آموزه های شمنی و نمادپردازی حیوانات علاقمند شده اید، به شما نوید کتابی جامع و کامل به زبان فارسی را می دهم که به کمک آن می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود پیرامون سمبل های حیوانات را بیابید. “کتابچه جامع معنا و نمادهای حیوانات “، مجموعه ای از نام های بیش از ۳۰۰ حیوان در طبیعت است که سمبل و نماد هر یک، از نگاه شمنیزم، در آن جمع آوری شده. این سمبل ها در موارد زیر برایتان مفید خواهند بود:

  • کمک برای یافتن توتم براساس ویژگی های شخصیتی و روحیات فعلی تان.
  • کمک برای یافتن معنای خواب ها و رویاها.
  • کمک برای یافتن پیغام حیوان پیام رسان.
  • کمک برای دوست شدن با حیوان سفر!
  • کمک برای رویارویی با حیوان سایه.
  • نمادپردازی اسطوره های حیوانات.

جهت شناختن انواع حیوانات اقتدار و مفاهیمی از قبیل توتم، حیوان سفر، حیوان سایه و… و همچنین جهت استفاده هر چه بهتر از این کتاب، پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله زیر را مطالعه نمایید:

حیوانات اقتدار و حکمت شمنیزم + کتابچه معنا و نمادپردازی حیوانات و توتِم ها

لینک دانلود :

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۲۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه El

از نگاه الناز، زندگی یک رویا و وهم عمیق است و راه بیداری و هوشیاری، مسیر درون است. او باور دارد انسان از طبیعت جدا نیست و تمام پاسخ ها در طبیعت و درون انسان است. الناز در گستره علوم معنوی و عرفانی، مردم شناسی، گیاه شناسی، زبانشناسی و مدیریت، مطالعه و تحقیق میکند و در ترجمه و برنامه ریزی مهارت دارد.

38 نظر در مورد “راهنمای جامع معنا و نمادهای حیوانات

دیدگاهتان را بنویسید