راستمرد چطور _ راهنمای جامع معنا و نمادهای حیوانات – ۸۰ امتیاز

animals in shamanism

اگر تا بحال قدرت های خارق العاده حیوانات را در ذات آدمی مشاهده کرده اید و یا از طریق مطالعه کتاب ها و مقالات مختلف شمنیزم نظیر کتاب های کارلوس کاستاندا، و یا هر روش دیگری، به آموزه های شمنی و نمادپردازی حیوانات علاقمند شده اید، به شما نوید کتابی جامع و کامل به زبان فارسی را می دهم که به کمک آن می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود پیرامون سمبل های حیوانات را بیابید. “کتابچه جامع معنا و نمادهای حیوانات “، مجموعه ای از نام های بیش از ۳۰۰ حیوان در طبیعت است که سمبل و نماد هر یک، از نگاه شمنیزم، در آن جمع آوری شده. این سمبل ها در موارد زیر برایتان مفید خواهند بود:

 • کمک برای یافتن توتم براساس ویژگی های شخصیتی و روحیات فعلی تان.
 • کمک برای یافتن معنای خواب ها و رویاها.
 • کمک برای یافتن پیغام حیوان پیام رسان.
 • کمک برای دوست شدن با حیوان سفر!
 • کمک برای رویارویی با حیوان سایه.
 • نمادپردازی اسطوره های حیوانات.

جهت شناختن انواع حیوانات اقتدار و مفاهیمی از قبیل توتم، حیوان سفر، حیوان سایه و… و همچنین جهت استفاده هر چه بهتر از این کتاب، پیشنهاد میکنیم ابتدا مقاله زیر را مطالعه نمایید:

حیوانات اقتدار و حکمت شمنیزم + کتابچه معنا و نمادپردازی حیوانات و توتِم ها

بیداری کندالینی

 

خرید مستقیم:

لینک دانلود :

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

Related Post

تاریخچه El

از نگاه الناز، زندگی یک رویا و وهم عمیق است و راه بیداری و هوشیاری، مسیر درون است. او باور دارد انسان از طبیعت جدا نیست و تمام پاسخ ها در طبیعت و درون انسان است. الناز در گستره علوم معنوی و عرفانی، مردم شناسی، گیاه شناسی، زبانشناسی و مدیریت، مطالعه و تحقیق میکند و در ترجمه و برنامه ریزی مهارت دارد.

26 نظر در مورد “راستمرد چطور _ راهنمای جامع معنا و نمادهای حیوانات – ۸۰ امتیاز

  • درسته گفتم ازتون دوبار امتیاز کم شده اما به این خاطر بوده که دوبار روی خرید کلیک کردید و سیستم اتوماتیک هست کاریش نمیشه کرد. چون همین سیستم هم برای ما وقت و هزینه خیلی زیادی رو میگیره و هیچ سودی برامون نداره و فقط برای کمک به عزیزان ساخته شده. اگه بخوایم براش خدمات هم اضافه کنیم باید فقط یک نفر برای این مورد استخدام بشه که اصلا مقدور نیست.
   انشالا سعی کنید برای دفعات بعد به اون شکل که گفتم صفحه رو ریفرش کنید تا این مشکل تکرار نشه
   آگر هم خیلی براتون مهمه میتونید به خانوم روناک پیام بدید تا ایشون دستی از امتیاز خودشون بهتون منتقل کنن
   https://rastmard.com/members/roni-shiny

 1. سلام
  بنده دو بار خواب ماهی تو زندگیم دیدم که پایم ماهی یا ماهیها برای من کاملا محقق شده است.دفعه اول خواب دیدم دارم از یک برکه پر از ماهی ماهی می گیرم بدون زحمت که نتیجش این شد که استخدام شدم.
  دفعه دوم خواب دیدم که دارم از یک دره خوش اب و هوا عبور میکنم. تا رسیدم به یک لوله آب بزرگ.ناگهان لوله باز شد و ازش مخلوطی از ماهیهایی که بیشترش مرده بودند ریختند بیرون.ناراحت بودم.اما آخرش ماهی گرفتم و پختم و برای کسان دیگه آوردم که بخورن.ضمنا لوله آب مربوط به شغل من هست.
  به نظر شما ماهی توتم من هست؟

دیدگاهتان را بنویسید