راهنمای پیدا کردن افسانه شخصی (مسیر زندگی)

راهنمای یافتن افسانه شخصی و رسالت زندگیزندگی یک سفر است ولی همیشه راه، روشن نیست. همه ما دوست داریم بدانیم که برای چه کاری به این دنیا آمده ایم؟ چه مسیری رضایت و شادی ما را تامین می کند و به زندگی مان ارزش می دهد؟ طرح و رسالت الهی ما در این زندگی چیست؟

هر لحظه از زندگی با فرصت ها و اتفاقات پیش بینی نشده همراه است و ما نیاز داریم بدانیم که به کدام جهت نگاه کنیم. اولین چیزی که باید به یاد داشته باشیم این است که نمی توانیم مسیر خود را با بررسی آینده در دوردست پیدا کنیم، بلکه نیاز داریم تا قدم به قدم جلو رویم، حرکت کنیم و چشمانمان را بروی نشانه ها و فرصتهایی که پدید می آیند باز نگهداریم. باید سعی کنیم تا توانایی ها و تمایلات حقیقی مان را شناسایی کنیم و زمان بیشتری را بروی فعالیت هایی که برایمان معنادارند، سپری کنیم.


مقاله مرتبط: افسانه شخصی چیست


در این راهنما سعی شده تا تمامی آنچه برای یافتن و انتخاب افسانه شخصی مان (مسیر اصلی زندگی، دارما، طرح و رسالت الهی) نیاز داریم بدانیم و انجام دهیم، گنجانده شود. باشد که فانوسی شود تا از میان تاریکی، راه خود را بیابید.

پیش نمایش فیلم یافتن افسانه شخصی

لینک دانلود جزوه و فیلم کامل:

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

ریال۲۰.۰۰۰افزودن به سبد خرید


محصولات و تست های مرتبط برای کمک بیشتر به شما:

میتوانید از تست دارما و یافتن طرح الهی زندگی نیز کمک بگیرید.

همچنین فایل صوتی زیر میتواند دریچه های ناخودآگاه شما را به سوی رسالت زندگی تان بگشاید:

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

18 نظر در مورد “راهنمای پیدا کردن افسانه شخصی (مسیر زندگی)

 1. با سپاس. هر انسان فهیم و فرهیخته ای در دوره ای از زندگیش بدون هیچ گریزی, با دو سوال روبرو شده, می شود یا خواهد شد. !- زندگی چیست و معنا و مفهوم کهکشان و جهان کدام است؟ ۲- انسان و بخصوص من در این عالم چه میکنم و ایا وظیفه ای عهده دار هستم و مسئولیتم من چیست؟ ایا کل این تشکیلات از هیچ بوجود امده و بسوی هیچ رهسپار است و هدفی در کار نیست؟ به محض بوجود امدن این سولات بزرگترین و مهمترین لحظه زندگی اغاز شده است همراهی با سایر جانوران به پایان رسیده است و انسان راهی یافتن اگاهی می شود.اگاهی و تحول اغاز شاد و خوشبخت زیستن است وزندگی ادامه دارد…

 2. سلام بر شما استاد گرامی واقعا مطالب عالی ومن بی نهایت خوشحالم
  که باسایت شما آشنا شدم ومن سایت شما به خیلی از دوستانم بالای ۱۰نفر فعلا امروز معرفی کردم واین سایت با مطالب ویژه ای. که داره
  برای آگاهی وخرد جمعی جامعه خودمون و همه مرد م چهان عالی واقعا
  سپاسگزارم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
  سپاسگزارم از شما استاد گرامی وهمه دست اندر کاران این سایت که برای
  آگاهی عموم مردم تلاش عاشقانه و آگاهانه می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت توصیه می کنیم وارد شوید یا ثبت نام کنید:

در صورتی که در حال حاضر مایل به ثبت نام نیستید، میتوانید این پیام را ببندید و به مطالعه سایت ادامه دهید.