در گردهمایی رنگین کمانی امسال چه گذشت Turkey Balkan Gathering 2016

به این دلیل که گردهمایی امسال مربوط به کشورهای بالکان بود، استقبال خیلی خوبی از گردهمایی شده بود و تقریبا از اقصی نقاط دنیا حتا امریکا و نیوزلند هم شرکت کننده داشت. چیزی که بیشتر از همه مرا جذب این گردهمایی های رنگین کمانی میکند جدا از قسمت های آشکارتری مثل ماندن طولانی مدت در طبیعت بکر و استفاده از آب و هوای پاک و فرصت برای تفکر و مراقبه, همان روح همکاری و عشقی ست که بین همه اعضا جریان دارد. 

وقتی کسی میخواهد بقیه راخطاب قرار دهد از واژه خانواده استفاده میکند و واقعا بیشتر اعضا در همه چیز با هم همراه و همدل هستند. تفاوتهای نژادی و مرزها در گردهمایی رنگین کمانی هیچ جایی ندارد و شخص همانقدر راحت که با یک ایرانی میتواند ارتباط بگیرد با یک آمریکایی یا آلمانی هم میتواند دوست شود.

چای خانه رینبو

نکته جالب توجه بعدی انرژی مثبت, شادی و موسیقی ست که تقریبا در تمام طول روز جریان دارد. همین طور کارگاههای مهارتهای مختلف و مکانهایی مثل چای خانه جایی برای استراحت و گپ و گفت یا پیدا کردن دوستان جدید فراهم میکند.

بالاتر از همه اینها بنظرم اگه بخواهیم روح رینبو را در یک کلمه تعریف کنیم “آزادی” است. آزادی برای خود بودن, برای اصیل بودن و برای بروز دیوانگی های کوچکی که در زندگی شهری نه تنها مجال بروز نمی یابند بلکه بعضا نهی هم می شوند.اما در گردهمایی رنگین کمانی اهمیت به اصالت فردی از نقش بسزایی برخوردار است و شما به طور خود انگیخته میتوانید به هر کاری دست بزنید بدون اینکه نگاه سنگین یا کنجکاو کسی را بر خود احساس کنید. 

در گردهمایی امسال من با اشخاص متفاوتی مواجه شدم. از اشخاص تحصیل کرده و با اوضاع مالی خوب بگیر تا کسانی که زمین فرششان بود و آسمان سقفشان و آزاد و رها سفر میکردند و در عین حال همه در رینبو با هم برابر بودند.

دشواری ها:

آشپزخانه رینبو

قطعا برای ما شهرنشینان خو گرفته به آسایش دور شدن از راحتی های شهری آسان نیست. اغلب گردهمایی رینبو در طبیعت بکر اتفاق می افتد که در آن دسترسی به دستشویی, حمام, هر نوع فروشگاه, وسایل حمل و نقل و پزشکی و حتا سیگنال برای برقراری تماس تلفنی ممکن نمی باشد. اما اگر شخص بتواند بر این دشواری ها غلبه کند و خودش را به طبیعت بسپارد قطعا طبیعت هدایای بسیاری برای عرضه کردن به او خواهد داشت که شادی,کمترین این هدایاست.

هر چند هیچ توصیف و تعریفی نمی تواند جای تجربه واقعی را بگیرد اما لازم می دانستم گزارش کوتاهی از تقطه نظر شخصی ارائه کنم. امید که مورد پسند عزیزان واقع شود و در گردهمایی های آینده شاهد حضور شما نیز باشیم.

پانوشت: عکس ها متعلق به گردهمایی امسال می باشد. همچنین بازنشر و کپی برداری از آنها به هر شکل ممنوع می باشد.

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

9 نظر در مورد “در گردهمایی رنگین کمانی امسال چه گذشت Turkey Balkan Gathering 2016

    • اولا که عکسها از صفحه اجتماعی این دوستان هست که خودشون منتشر کردن.
      بعدم چقدر خوبه وقتی در مورد یه چیزی نظر میدیم فلسفه پشتشم بدونیم. اون پنهانکاری مال دهه ۶۰ بود که پلیس و اکثر مردم به این گردهمایی ها دید منفی داشتن و ممکن بود با توجه عمومی براشون مشکل درست بشه. الان اتفاقا برعکس باید این دیدگاه و زندگی متفاوت منتشر بشه و ادمای بیشتری باهاش اشنا بشن!

دیدگاهتان را بنویسید