در سال جدید چه آرزوهایی داشته باشیم – پیام تبریک مدیر + ۱۰ پست برتر سال ۹۵

و اما لیست ۱۰ پست برتر سال ۹۵ (بر اساس تعداد بازدید) به ترتیب از بازدید کمتر تا بیشتر:

۱۰.

http://rastmard.com/4799

۹.

افزایش سطح انرژی

http://rastmard.com/4520

۸.

http://rastmard.com/8384

۷.

http://rastmard.com/4425

۶.

http://rastmard.com/4917

۵.

http://rastmard.com/9262

۴.

http://rastmard.com/7910

۳.

تست چاکراها (کدام چاکرای شما باز می باشد)

۲.

http://rastmard.com/9119

۱.

http://rastmard.com/4980

با سپاس از همراهی شما در سال ۹۵!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

7 نظر در مورد “در سال جدید چه آرزوهایی داشته باشیم – پیام تبریک مدیر + ۱۰ پست برتر سال ۹۵

  1. سپاس استاد گرامی
    در سال ۹۵ برای من بهترین اتفاق اشنایی با شما بزرگواران بود در سال ۹۶ ارزومنم با آموزشهای جناب عالی انسان کاملتری شوم امیدوارم و هر انچه که سزاوار یک استاد بزرگ و همراهانش است به شما و دوستانتان هدیه شود شما سزاوار بهترینها هستید .

دیدگاهتان را بنویسید