در سال جدید چه آرزوهایی داشته باشیم – پیام تبریک مدیر + ۱۰ پست برتر سال ۹۵

سال جدید بهترین زمان برای نو شدن ذهن هاست. بهترین زمان برای تابش نور بر تاریکی های انباشته شده در روان ماست. هنگام آگاهی و معرفت است. در کنار خانه تکانی ها چه خوبست که گرد و روبی از ذهن ها و افکارمان بزداییم و دانش و عرفان را بار دیگر به درون خود راه دهیم. با امید و آرزوی آگاهی و عشق برای تمامی همراهان گرامی راستمرد.

سال جدید

در این پیام تبریک کوتاه، به رسم هر ساله، مدیر راستمرد به شما پیشاپیش آغاز سال ۹۶ را تبریک گفته اند. در کلیپ زیر می توانید پیام تبریک وی را مشاهده کنید:

و اما لیست ۱۰ پست برتر سال ۹۵ (بر اساس تعداد بازدید) به ترتیب از بازدید کمتر تا بیشتر:

۱۰.

http://rastmard.com/4799

۹.

http://rastmard.com/4520

۸.

http://rastmard.com/8384

۷.

http://rastmard.com/4425

۶.

http://rastmard.com/4917

۵.

http://rastmard.com/9262

۴.

http://rastmard.com/7910

۳.

تست چاکراها (کدام چاکرای شما باز می باشد)

۲.

http://rastmard.com/9119

۱.

http://rastmard.com/4980

با سپاس از همراهی شما در سال ۹۵!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

8 نظر در مورد “در سال جدید چه آرزوهایی داشته باشیم – پیام تبریک مدیر + ۱۰ پست برتر سال ۹۵

  1. سپاس استاد گرامی
    در سال ۹۵ برای من بهترین اتفاق اشنایی با شما بزرگواران بود در سال ۹۶ ارزومنم با آموزشهای جناب عالی انسان کاملتری شوم امیدوارم و هر انچه که سزاوار یک استاد بزرگ و همراهانش است به شما و دوستانتان هدیه شود شما سزاوار بهترینها هستید .

دیدگاهتان را بنویسید