امکان سفر به زندگی گذشته با هیپنوتیزم و بررسی معنای آن (پاسخ مدیر به صورت صوتی)

خیلی‌ها دوست دارند با استفاده از هیپنوتیزم به زندگی‌های گذشته خود سفر کنند و معمولاً این سؤال را می‌پرسند که آیا برای هرکسی سفر به زندگی‌های گذشته امکان‌پذیر است؟

همچنین عده‌ای این تجارب را مهر تأییدی بر وجود تناسخ یا همان زندگی‌های گذشته می‌دانند. در فایل صوتی زیر مدیر وبسایت توضیح می‌دهد که چرا چنین تجاربی الزاماً به معنای زندگی‌های گذشته نیست.


ابتدا پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید:هیپنوتیزم چیست – جامع ترین راهنمای هیپنوتیزم در اینترنت


فایل صوتی:

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

8 نظر در مورد “امکان سفر به زندگی گذشته با هیپنوتیزم و بررسی معنای آن (پاسخ مدیر به صورت صوتی)

  1. با سلام و تشکر
    استاد عزیز، در یکی از سخنرانی های که استادی بودند که به تناسخ اعتقاد داشتند و پایه بنایی صحبتهاشون تناسخ بود، می گفتند بعد از مطرح شدن جهان های موازی، اگر در هیپنوز به زندگی گذشته، شخصی رو دیدید که شباهتی به شما نداشت (مثل جنسیت یا نژاد) ولی احساس کردید خودتون هستید دارید به زندگی گذشته خودتون نگاه می کنید ولی اگر دقیقا خودتون رو در یک زندگی و حال و هوای دیگه دیدید به احتمال یقین به جهان موازی رفته اید،
    نظر شما در این مورد چی هست؟ چقدر اظهار نظرها در مورد جهان موازی می تونه درست باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید