|

۲۹ نشانه ای که می گوید شما یک درمانگر روحی هستید

Untitled

۲۹ علامتی که مشخص می کند شما متولد شده اید تا یک درمانگر روحی باشید

هنگامی که برای اولین بار به توسعه ی استعدادهایم مشغول شدم، به این خاطر بود که توسط یک روح و بواسطه ی یک شهود درونی، به انجام این کار راهنمایی شده بودم؛ ندایی درونی به من گفت که از توانایی شفای دیگران برخوردار هستم و من یک درمانگر یا شفا بخش هستم. به من گفته شده که این استعداد از اجداد شمن ما، به من منتقل شده است. سخت است که بگویم چه می شد و یا چه اتفاقی می افتاد اگر من این اطلاعات را در همان زمان خاص دریافت نمی کردم، اما یک چیز برای من قطعی است، و آن اینست که، من از این استعداد بررخوردار بودم و این توانایی خودش را از طریق نشانه ها و سرنخ های بسیاری در زندگی ام، آشکار می کرد.

اگر شما هم یک درمانگر باشید احتمالا، نشانه ها، علامات و سرنخ هایی در اطراف تان وجود دارد. نکته در این نهفته است که بدانید کجا باید به جستجوی آن ها بپردازید. قرار نیست که حتما ملاقاتی با یک مدیوم یا هر چیز دیگری از این نوع داشته باشید تا بتوانید به استعدادهایتان پی ببرید. همه ی کاری که باید انجام بدهید این است که نگاهی به زندگی خودتان بیندازید تا نشانه های ساده درمانگر بودن را در اطرافتان کشف کنید. من لیستی از ۲۹ نشانه ای که مشخص می کنند شما هم یک درمانگر هستید را جمع آوری کرده ام و در ادامه به معرفی این لیست برای شما خواهم پرداخت. بعضی از موارد این لیست ممکن است شما را متعجب کنند:


۱- شما احساس هم دردی(همدلی) شدیدی دارید و اغلب، احساسات و تجربیات را به عنوان، احساساتی فیزیکی از درد و صدمه تجربه می کنید.


برای اطلاعات بیشتر در این رابطه بخوانید: “آیا شما میتوانید درد ها و احساسات دیگر انسان ها را احساس کنید؟


۲- اغلب به شما گفته می شود که حضور در کنار شما آرامش بخش است.

۳-  کسانی که در اطراف شما هستند، به ندرت بیمار می شوند.

۴- همین حالا و یا تاکنون، تشخیص داده شده است که دارای اختلالات ترس و یا اضطراب هستید.

۵- همین حالا و یا تاکنون، تشخیص داده شده است که دارای یکی از اختلالات خلقی هستید.

۶- شما، در فکر راه حل برای بهبود زندگی دیگران هستید.

۷- شما دارای یک تمایل قوی برای کمک به دیگران هستید حتی اگر در این راه انرژی و خواسته های خودتان را از دست بدهید.

۸- شاید اکنون در عرصه ی درمان یا طب سنتی فعالیت می کنید یا بدان علاقمند هستید_ مشاغل بیمارستانی، مشاوران هدایتی و روانشناسان بالینی، عطاری ها، یوگا، ریکی، چاکرا درمانی، ماساژ درمانی، طب سوزنی، کایروپرکتیک ها، فیزیوتراپیست ها، دامپزشکان و یا تکنسین های دامپزشکی و غیره.

۹- سابقه درمانگری و شفادهندگی در خانواده تان وجود دارد. والدین تان، خواهر و بردارهایتان، پدربزرگ و یا مادربزرگ تان، اجدادتان و غیره. ممکن است یکی از این افراد در خانوداده ی شما از طریق طبابت، لمس، گفتار، انرژیک و یا طرز دیگری عمل شفادهندگی انجام می داده است.

۱۰- اغلب، در مکان های عمومی دچار تجربه ی آگاهی تشدید یافته می شوید_ممکن است نشانه هایی مانند مشکل در تنفس و یا اضطراب و دلهره شدید را تجربه کرده باشید.

۱۱- شما به یک اتاق وارد می شوید و به محض ورودتان می توانید وجود هرگونه مشاجره، جدل یا مرافه ای را که قبل از سر رسیدن شما رخ داده را، تشخیص دهید.

۱۲- شما شخصی هستید که مردم برای آسایش، حل مشکلات و دریافت دلداری در لحظات دشوار، به او مراجعه می کنند و همیشه هم، کمک خود را به دیگران عرضه می کنید.

۱۳- احساسی مانند این دارید که انگار، مشکلات دیگران برای حل شدن، باید بر روی شما تخلیه شوند.

۱۴- اغلب احساس می کنید که در پایان روز تخلیه شده اید، به خصوص در روزهایی که با حجم زیادی از تعاملات اجتماعی مواجه می شوید.

۱۵- تاکنون باید متوجه این نکته شده باشید که دارای ارتباط خاصی با حیوانات هستید.

۱۶- کودکان و حیوانات به سمت و سوی شما کشیده می شوند، در حالی که ممکن است در اطراف دیگران احساس خجالت و کمرویی داشته باشند.

۱۷- افراد کاملا غریبه بدون این که از شما سوالی بپرسند، داستان زندگی شان را برایتان شرح می دهند.

۱۸- دیگران از شما می خواهند که کمر و شانه هایشان را ماساژ و یا خارش دهید و در این کار برای آن ها شناخته شده هستید. عده ای معتقدند شما دستان شفابخش دارید.

۱۹- دوست دارید هنگام بازدید مردم از خانه و یا محل تان، احساس راحتی و خودمانی داشته باشند.

۲۰- اغلب احساس غرق شدگی در میان مقادیر زیادی از چیزهایی که برای کمک به مردم بر سرشان موافقت کرده اید، به شما دست می دهد.

۲۱- به طور منظم دچار دردهای شانه و گردن می شوید.

۲۲- دوستان و همکارانتان اغلب برای نظرات قابل اعتماد شما در مورد روابط و مسائل عاشقانه و یا استخدام در یک شغل جدید، به شما سر می زنند.

۲۳- ورزش هایی را ترجیح می دهید که در خارج از منزل انجام گیرند_پیاده روی، دوی معمولی، انجام یوگا در طبیعت هنگام تنفس هوای تازه که هم به ترغیب شما می پردازد و هم برای شما آرامش بخش است.

۲۴- شما به روش های درمانی مبتنی بر معنویت علاقه مند هستید_انرژی درمانی، ریکی، شمنیسم و غیره.

۲۵- دست هایتان و کف دست هایتان اغلب احساسی مانند مومور شدن دارند_ احساساتی مانند، سوزن سوزن شدن، وزوز، تپش، ارتعاش و یا ضربان.

۲۶- به گیاهان و کریستال ها اغلب برای زیبایی و خواص درمانی بالقوه شان جذب می شوید.

۲۷- شما به دنبال متدهای درمانگر مبتنی بر طبیعت به عنوان جایگزینی برای پزشکی غربی هستید و درمان های سنتی را به داروهای شیمیایی ارجح می دانید.

۲۸- اغلب دچار تجربه ی سردردهای مکرر و مشکلات گوارشی می شوید.

۲۹- حال حاضر مشغول خواندن این لیست هستید!


مقاله مرتبط: مسح سرچشمه ی نور(انرژی باستانی شفابخشی)


یک نگاهی به این لیست بیندازید. چند تا از موارد آن در مورد شما صدق می کند؟

آنچه که با اطلاعاتی که در این لیست به شما داده شد، انجام می دهید به خودتان مربوط است. شما می توانید از این لیست برای اتخاذ شغلی مبتنی برای متدهای درمانگر جایگزین استفاده کنید، می توانید از آن برای توسعه توانایی هایتان جهت بهبود خود و دیگران بهره ببرید و یا از آن به عنوان یک اعتبارسنجی برای اینکه بدانید آنچه که در حال تجربه اش هستید، یک چیز خاص است، استفاده کنید و یا اینکه انتخاب شما می تواند ترکیبی از همه ی موارد فوق باشد.

منبع: http://www.spiritualunite.com/articles/29-signs-you-are-born-to-be-a-spiritual-healer/

https://rastmard.com/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B4%D9%81%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%AD%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C/

نوشته‌های مشابه

23 دیدگاه

  1. من تمام ۲۹تاش رو دارم.. الان۲۳سالمه و از ۵سال پیش کاملا حس میکردم اینارو… از بین اینا رفتار بچه ها یا حیوونا باهامه.. تو خانواده بچه های زیر۵سال و زیر ۱۰سال همش میان بغلم یا کنارم😂
    سوار مترو ک میشم وقتی ی بچه زیر۵سال بغل باباشه به من خیره میشه تا اخر.. یا بچه های کوچیک ک بهم نگاه میکنن بهم خیره میشن و یک لبخند میزنن بهم….

    ی خاطره جالب دیگم داشتم.. ی روز رفته بودم پارک. شب بود.. خیلیم شلوغ بود.. نشسته بودم داشتم اهنگ گوش میدادم.. ی دفه ۴تا بچه کوچیک اومدن سمتم. بهم نگا کردن و اومدن کنارم نشستن… همه هم ب این صحنه نگا میکردن😂😂♥️

دیدگاهتان را بنویسید