tabligh-shoma
amuzeshgah

راهنمای کامل پیشگویی با کارت های تاروت (دو جلدی) – ۸۰ امتیاز

تاروت از دیرباز با انواع و اقسام اسرار و رازها آمیخته بوده و از آن استفاده‌های مختلفی شده است. جادوگران برای مراسم‌های خود از آن استفاده می‌کرده‌اند و فالگیران و پیشگویان با استفاده از آن پرده از رخ اسرار آینده برمی‌کشیده‌اند.

بااین‌وجود کمتر کتابی را می‌توان یافت که به‌صورت کامل معنای کارت‌های تاروت و نحوه فال‌گیری با آن‌ها را به‌طور کامل شرح داده باشد. چرا که برای آموختن کامل تاروت باید با مفهوم درخت زندگی عبری نیز آشنا باشید.

کتاب حاضر ترجمه‌ی فارسی معتبرترین کتاب تاروت یعنی تاروت آرتور ادوارد ویت است و شامل شرح و توضیح تمام کارهای تاروت (تاروت کبیر و تاروت صغیر) در دو جلد است.

توصیه می کنیم اگر قصد یادگیری تاروت به صورت تخصصی و عملی تحت نزد استاد دارید، حتما در دوره در دوره تاروت و درخت زندگی آموزشگاه ثبت نام کنید. و مطالعه این کتاب را همراه با آموزش های دوره پیش ببرید.

بیداری کندالینی

لینک دانلود:

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

در صورتی که در سایت عضو نیستید، می توانید مستقیما کتاب را از اینجا سفارش دهید:

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید

کسانی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل eternalتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل powerتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل zahrabanoo
تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

4 نظر در مورد “راهنمای کامل پیشگویی با کارت های تاروت (دو جلدی) – ۸۰ امتیاز

  1. یا تشکر. دیگر هنگامی که اسم پیشگویی و اینده بینی می اید به شیوه سابق همه چیز را منکر نمی شوم و معتقدم ممکن است اشخاصی قدرت و یا استعاد بیشتری در گرفتن الهامات داشته باشند ولی خود پیشگویی با هر وسیله ای, متضاد با اگاهی و حق انتخاب است. بیشتر متعلق به کسانی است که با تقدیر و سناریوی از پیش نوشته ویژه هر بشری, موافق باشند و بعد صحبت فال بینی و… بهیچوجه قصد بی احترامی ندارم ولی این پدیده از پیش از تاریخ مکتوب اعتبار داشته و هر زمان انسان مقابل پدیده ای قرار می گرفته که برایش قابل توجیه و درک نبوده, فال گیران و جادوگران قبیله, چاره ساز بودند و چه پیوند مبارکی هم با پول, قدرت (سیاسی و اجتماعی) و شهرت داشته است تقریبا نسبت مستقیم و بدون واسطه ای با جهالت. یعنی در هر قومی به نسبت جهل انان, تقدس می یافته است.

پاسخ دهید