tabligh-shoma
amuzeshgah

ویپاسانا، هنر زندگی + فایل صوتی توضیح ویپاسانا توسط رایت – ۳۰ امتیاز

هـنـر_زنـدگـی  (مـراقـبـه ی ویـپـاسـانـا )

نـویسـنده : ویـلیـام هـارت

? تعـداد صفـحـه :  ۱۳۷

ويپاسانا یکی از قدیمی‌ترین روش‌های سلوک و تقریباً معادل گوشه‌نشینی یا عزلت‌نشینی است. در ویپاسانا سالک برای زمانی مشخص و معلوم تمام ارتباطات خود را با دنیای بیرون قطع می‌کند و از نظم و مراقبه‌های خاصی برای پاک‌سازی ذهنی و روحی خود استفاده می‌کند.

بیداری کندالینی

ویپاسانا برای بشر امروز یکی از بهترین داروهای معنوی تشخیص داده شده است. درصورتی‌که احساس می‌کنید از زندگی خسته و کلافه شده‌اید و هیچ کاری شما را راضی نمی‌کند یا ذهنی بسیار آشفته دارید حتماً به شما یک دوره ویپاسانا را توصیه می‌کنیم.

لینک دانلود:

برای دانلود لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک دانلود باید وارد سایت شوید. یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام تنها ۱ دقیقه زمان میبرد و اکانتتان پس از دریافت ایمیل تایید فورا فعال میشود!

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

افرادی که این مطلب را خریداری کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل GrandFatherتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rojan9887

 

تصویر پروفایل رایت

تاریخچه رایت

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

2 نظر در مورد “ویپاسانا، هنر زندگی + فایل صوتی توضیح ویپاسانا توسط رایت – ۳۰ امتیاز

پاسخ دهید