راهنمای جامع پاکسازی و حفاظت از انرژی های منفی
| |

راهنمای جامع مقابله با انرژی های منفی و پاکسازی- جزوه

راهنمای مقابله با انرژی های منفی و پاکسازیآیا احساس می کنید اخیرا بدشانسی می آورید؟ یا احساس گرفتگی و گره در کارهایتان می کنید؟ و آنطور که می خواهید کارهایتان روی روال نیست؟ شاید همه اینها اتفاقی باشد ولی شاید هم انباشت انرژی های منفی در زندگی شما زیاد شده است!…

در واقع، اطراف ما مملو از انرژی های مثبت و منفی ست اما معمولا در شرایط عادی به آنها آگاه نیستیم، مگر اینکه تعادل آنها بهم بخورد. انرژی های منفی خود بخود پاک نمی شوند، همان طور که جرم های روی دندان شما خود به خود از بین نمی روند و شما احتیاج دارید که هر روز مسواک بزنید. به همین شیوه نیز باید نیروهای منفی را پاکسازی کنید وگرنه با مشکلات، موانع، بیماریها یا خطرهایی مواجه می شوید! بخصوص انرژی های حاصل از حسادت، بدخواهی، خشم، کینه و سایر احساسات منفی که از دیگران به ما منتقل می شوند و متاسفانه خیلی شایع هستند و هیچ کس از گزند آنها در امان نیست.

 در این کتابچه راهنما که کامل ترین راهنمای موجود به زبان فارسی است، همه روش های موجود برای مقابله و پاکسازی نیروهای منفی شرح داده شده اند. روش هایی اعم از پاکسازی با بخورها، گیاهان، گل های تازه، روش های تجسمی، استفاده از آب نمک، سپر حفاظتی، نمادها و نشان های ویژه ای که نیروهای منفی را دور می کنند و… و نکته زیبای این جزوه در این است که هیچ چیز غیر عملی در آن یافت نمی شود و همه روش های آن با ابزارهای معمولی و توسط هر فرد قابل اجرا هستند.

با امید به اینکه از این جزوه استفاده کافی را ببرید و آنرا به دوستانتان نیز توصیه کنید و بجای قربانی شرایط بودن، خوش شانسی و اقتدار خود را بالا ببرید و هر روز به موفقیت های بیشتری دست یابید.

در ضمن در مورد نتایجی که از اجرای این روش ها بدست می آورید  با ما و سایر دوستان در بخش نظرات صحبت کنید.

لینک دانلود جزوه:

دانلود با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۲۰.۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


میتوانید بجای این راهنما، بسته جامع حفاظت از انرژی های منفی را همین حالا با تخفیف تهیه کنید.

این بسته کامل، شامل جزوه راهنمای مقابله با انرژی های منفی + فایل سابلیمینال رهایی از نیروهای منفی + مراقبه تصویری پیشرفته جهت افزایش میزان نتیجه گیری شما توسط راستمرد تهیه شده است. 

نوشته‌های مشابه

44 دیدگاه

  1. سلام همراه گرامی
   این محصولات رو دررابطه با حفاظت دربرابر انرژی های منفی داریم:
   _فایل خودهیپنوتیزم رهایی از بندها و انرژی های منفی

   _مراقبه پیشرفته مقابله با نیروهای منفی

   _ راهنمای جامع مقابله با انرژی های منفی و پاکسازی

   _بسته جامع پاکسازی و حفاظت از نیروهای منفی

 1. مطالب بسیار مفید و مورد نیازم بود . واقعا چون این موضوع مشکلاتیو برام حل میکرد ٬طبق قانون جذب تو مسیرم اتفاقی قرارگرفت و خوشحالم که بارعایت مواردی که گفته شده ٬به اونچه میخوام نزدیک شم. ممنون از تیم راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید