هوروسکوپ راستمرد

بالاخره اپلیکیشن هوروسکوپ راستمرد آماده شد!

قانون جذب  و بسیاری از حالات و رفتارهای ما تحت تاثیر سیارات و انرژی های آنها می باشد. با هوروسکوپ راستمردساعات سیارات شما می توانید وضعیت سیارات در حین تولدتان و انرژی و تاثیرات هر کدام را مشاهده کنید. همین طور می توانید بفهمید هر روز و هر ساعت تحت حکمرانی چه سیاره ایست و این سیاره برای چه کاری مناسب تر است.
همچنین می توانید باکمک این اپ از پیشگویی در مورد آینده تان آگاه شوید.

بخش اثرانگشت این اپ بر اساس چارت تولدتان اطلاعات خیلی وسیعی در مورد شما می دهد. از طبع ها تا تیپ های شخصی یونگ و عناصر اربعه گرفته تا رنگ و شغل های مناسب شما.

همچنین این اپ قابلیت این را دارد در صورتی که نیاز داشته باشید ساعت خاصی مراقبه کنید، شما را از فرارسیدن آن ساعت آگاه کند.

خصوصیات سیاره عطاردآنچه با این اپ دریافت می کنید:
green-tick-1 تعیین دقیقا ساعات سیارات بر اساس موقعیت جغرافیایی خاص شما
green-tick-1 توضیح در مورد سیارات هفتگانه و اینکه هرکدام برای چه چیزی مناسب است
green-tick-1 نمایش دقیق وضعیت ماه و جایگاهش در زودیاک در زمان حاضر یا زمان دلخواه
green-tick-1 نمایش مجموعه خصوصیات و توانایی های شما بر اساس چارت تولدتان و به صورت امتیاز بندی شده، معروف به اثرانگشت . شامل: خصلت ها، شغل هایی که با شما سازگار است(برای شناخت افسانه شخصی کمک کنندست)، شخصیت شناسی یونگ، خانه های زودیاک، عناصر، کارت های تاروت ، طبایع، وضعیت روحی- جسمی- ذهنی و بسیاری مشخصات دیگر
green-tick-1 پیشگویی وضعیت زندگی شما و ارائه توصیه های لازم به شما در دوره ستاره شناسی که در آن قرار دارید و همچنین پیشگویی دوره های آینده (این مورد فقط در صورتیکه زبان اصلی گوشی شما بروی زبان انگلیسی تنظیم شده باشد فعال می شود و قابل مشاهده به فارسی میگردد)
green-tick-1 امکان وارد کردن وظایف روزانه یا تنظیم هشدار برای فرا رسیدن یک ساعت سیاره ای خاص. این قابلیت می تواند برای مراقبه هایی که حتما باید در ساعت خاصی باشند، سودمند باشد.
green-tick-1 نمایش بیوریتم روزانه شما (بیوریتم به چهار دسته انرژی فیزیکی، احساسی، عقلی و معنوی تقسیم می شود و در سیکل های تقریبا یک ماه بالا و پایین می شود)
green-tick-1 نمایش انطباق پذیری روزانه. این نمودار به شما نشان می دهند هر روز چقدر برای مواجه با مشکلات آمادگی دارید.
green-tick-1 امکان بررسی خصوصیات ویژه دو نفر برای دیدن شباهت ها و اختلافات.
green-tick-1 کلیپ تصویری نحوه استفاده از نرم افزار

بهترین کاربرد این اپ همراه با دوره قانون جذب می باشد. اگر در دوره جذب ثبت نام نکرده اید، پس از خرید این اپ یک کد ۲۰ درصدی هم برای شرکت در دوره منحصر به فرد جذب دریافت می کنید.

raz-horizentalنکته: دوستان دقت کنید که این اپ برای اندروید ساخته شده و برای گوشی های آیفون کارایی ندارد. هر چند که میشود با شبیه ساز اندروید روی لپ تاپ هم از آن استفاده کرد.

همچنین توجه کنید که برای ما هیچ مشاوره و راهنمایی خصوصی در مورد رفع اشکالات نصب و استفاده از اپ ممکن نیست! پس شما با آگاهی به این موارد این نرم افزار را تهیه کنید.

حتما فیلم آموزشی همراه اپ را مشاهده کنید.


مشاهده فیلم آموزشی نحوه استفاده از اپ:


صفحه سفارش اپلیکیشن

zodiac_signs-2


 

نوشته‌های مشابه

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید