|

عشق و روابط عاطفی در اردیبهشت ماه

ونوس در یرج ثور

هم اکنون سیاره ونوس در برج ثور یا گاو ( اردیبهشت ماه ) قرار دارد. در این برج، معمولا از رابطه احساسی خود راضی هستید. ولی ممکن است کمی نیز مالکیت طلب شوید. همچنین امنیت و ارزش های بادوام را جستجو می کنید. تمایل به یافتن رضایت دارید. در این برج، بایستی برای اکنون و اینجا ارزش قائل شوید. ابراز فیزیکی و احساسی عشق در این ماه بسیار اهمیت دارد. میل به حفظ کسی که دوستش دارید بسیار قوی ست. گاهی وجهه تاریک خود یعنی مالکیت طلبی را نشان می دهد. بعلاوه، عشق به هنر و موسیقی و حس قدردانی از آنچه برایتان ارزش دارد نیز در این ماه افزایش می یابد.


در ۱۰و۱۱ اردیبهشت

حس دوری و جدایی از آنچه واقعا می خواهید و آن گونه که دوست دارید دوست داشته شوید افزایش می یابد. این موجب می شود در روابطتان احساس خوشایندی نداشته باشید.


در ۱۵و۱۶ اردیبهشت

درست زمانی که می خواهید دوستانه باشید، همه چیز خراب می شود. تلاش برای ارضای نیازهای عاطفی و جنسی می تواند به یکباره چالش برانگیز شود. ممکن است احساسات عاشقانه و تمایلات شما با شریکتان در تقابل قرار گیرند. در اثر عدم درک متقابل، مشکلاتی در رابطه بوجود آورد و حتی موجب قطع رابطه گردد.


در ۱۷و۱۸ اردیبهشت

عشق نمی تواند به اجبار باشد! این یک دوره تعهد عاطفی نیست. ممکن است در این دوره بدون دلیل واضحی باهم بیگانه شوید و به رهایی از ارتباط متمایل شوید.


در ۱۹و۲۰ اردیبهشت

کشش و جاذبه ای غیرمعمولی که می تواند تخیلات، الهامات و رنگ و بوی عاطفی را به زندگی شما آورد اتفاق می افتد. همچنین شما با طبع لطیف انسانی هماهنگ شده و بیشتر به همکاری با دیگران متمایل می شوید. یک دوره عاطفی سرشار از تخیل.


در ۲۱ اردیبهشت

هماهنگی و حسن نیت در این روز تسلط دارد. حس عمیقی از عشق و باور به اینکه اگر افق دید خود را وسیع کنید هر چیزی امکان پذیر است. شما دوستانه، دریا دل، خوش بین و خوش مشرب می شوید. ارتباط گرفتن تحت تاثیر این احساسات، آسان می شود. همچنین حس خوشبختی، اعتماد و باور به عشق و روابط اجتماعی قدرت می گیرد.


در ۲۲ اردیبهشت

ممکن است احساس کنید که قادر به بیان عواطف خود نیستید. یا عواطفتان به درستی درک و دریافت نمی شود. ترس از طرد شدن، فاصله گیری عاطفی و حساسیت بالا شدت می گیرد.


۲۴ اردیبهشت

زمان مناسب و پرقدرتی برای روابط عاطفی ست. بینش نوینی به عشق و ارتباط ایجاد می شود. کشش زیادی به طرفتان احساس می کنید و رابطه تان عمیق و پرحرارت می شود. ولی خسته کننده نخواهد بود.


منبع 

http://www.cafeastrology.com

نوشته‌های مشابه

23 دیدگاه

 1. با سپاس
  البته که ستاره شناسی و نجوم علم است حتا رمل و اسطرلاب که نوعی وسایل برای رصد ستارگان در قرن پنجم توسط خیام ریاضیدان و شاعر برای تنظیم تقویم جلالی ( سال و ماه شمار هجری شمسی) بوده است بسیار هوشمندانه و علمی هستند که نتیجه ( همان تقویم که هم اکنون نیز در ایران برقرار است) از دقتی فراوان تر از حتا تقویم میلادی قرار می گیرد که پنج قرن بعد در اروپا کشف و هنوز مورد استفاده است.
  …و صد البته که که نجوم و ستاره شناسی, تاریخی دیرین دارد سه تا چهار قرن قبل از تاریخ میلادی از یونان که مرجع و شروع علم فلسفه و منطق است. پس در گردش سیارات و کواکب, نمی تواند تردیدی باشد ولی قرارگرفتن انها درسطوحی, حامل چه پیامی است مسلم که به نوع نگرش هر انسانی می تواند متغیر ویا حتا متضاد باشد این نگاه می تواند با باور قانون جذب, همراه و هم راستا باشد و دلیلی ندارد که خلاف ان هم باشد.
  می بینید در جهانی قرار داریم که تازه می فهمیم که بسیار کم میدانیم اگر کمی فروتنی داشته باشیم.
  در سوی دیگر ایا انسان قادر مطلق است؟ یعنی فهمیده است یا از او پرسیده اند که درچه تاریخی, در چه جنسیتی, در چه خانواده ای, درچه نژادی, درچه کشور یا قاره ای و… و… مایلید متولد شوید و یا در کجا و کی می خواهید تشریف ببرید؟
  میان این جبرها ( از تولد و… تا مرگ) , اختیاری هم موجود است ؟ متصورم بلی. میان ان جبرها چیزی بنام ” زندگی” در جریان است که انتخابهای درست ما انرا زیبا, زشت, درداور, پر از شادی و هیجان انگیز می کند دلیلی در دست نیست که اگر من در خانواده ای شوربخت, بی پول, بیچاره و بدشانس, به. هر دلیلی, بدنیا امده ام به همان شکل از دنیا بروم ( البته شانس من برای موفقیتی که معیار و ملاک جوامع متوهم و سودازده است کمی کمتر خواهد بود ولی پشتکار در مسیر تفکری درست یا ما را به همان موفقیتها می رساند یا نگاه ما را به جهان و اینگونه خواسته ها که بر مبنای نفس است عوض می کند) هیچگاه توضیح یا توجیه شوربختی کسی را مجاب نخواهد کرد شیوه زندگی ما بر اساس انتخابهای ما شکل می گیرد ولی بازهم دلیل محکمی بر این نیست که دیگر چیزها مثل حرکت و وجود اجرام سماوی در زندگی ما بی تاثیرند…

 2. استاد تو رو خدا منو راهنمایی کنید یعنی من تا روز ۲۴ بمونم برای برقرار کردن رابطه با عشقم من که نیت قلبی و درونیم پاکه خدایا کمکم کن به عشقم برسم چون میدونم عشقم از روی هوس و شهوت نیست فقط خوبی و مهربانی و عشق ورزی بدون هیچگونه انتظار و منت و توقعی

 3. سلام علاقه زیادی به این مبحث دارم چند وقت پیش به طور اتفاقی توی فیسبوک فقط روز و ماه و سال رو توی یک آزمون وارد کردم و خانم پری کلی نوشته انگلیسی برام ارسال کرد . چیزایی که می گفت با واقعیت زندگی ام جور درمی اومد ولی متاسفانه دست و پا شکسته ترجمه کردم . متاسفانه نتونستم متوجه بشم که چه ابزار یا سنگ ؟ یا هر چی ؟ نیاز دارم . آیا در ایران کسی هست که در این مورد بتونه کمکم کنه ؟؟؟ و با زبان سلیس تر بتونم متوجه تغییرات زندگی باشم ؟؟؟ ممنونم

 4. سلام
  ضمن تشکر از زحمات شما.
  باید عرض کنم اگر از بجث تنجیم تا آسترولوژی صحبت میشه باید بر مبنای رصد واقعی این کار انجام بشه نه بر اساس تروپیکال.
  فی المثل هم اکنون در ایران ونوس در ۸ درجه و ۵۹ دقیق برج حمل قرار گرفته و هنوز حدود یک ماه مانده تا به برج ثور برسه.
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید