چطور میتونی به هدفی بزنی که نداری؟ برای خودت هدف بساز!

ویدئویی جالب و انگیزشی که در مورد هدف از آفرینش انسان و زندگی هدفمند و بامعنای انسان صحبت میکند.

از سری ویدئوهای “بیدار باش” که همه ی ما به دیدن آن نیاز داریم!!!

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه mahsasoni

مهسا در زمینه فلسفه و علوم معنوی و روانشناسی مطالعه دارد. او گیاهخوار بوده و معتقد است که صلح در جهان، با صلح به تمام موجودات ممکن میشود. مهسا با یوگا و مدیتیشن آشنایی دارد و یکی از مترجمین مقالات و دوبلور و ادیت کننده ی ویدئوهای راستمرد میباشد.

10 نظر در مورد “چطور میتونی به هدفی بزنی که نداری؟ برای خودت هدف بساز!

  1. با سپاس. اگر روزی از منزل خارج شویم بدون هیچ ادرس یا هدفی, مسلم است که به هیچ جایی هم نخواهیم رسید نمیدانیم از کدام راه و برای چه, برویم اگر هر روز در خانه نشسته و منتظر لطفی باشیم زیستن و زندگی کردن را از دست می دهیم در جایی خواندم که ادیسون برای اختراع لامپ, ۱۳۰۰ بار به مشکل خورد و هنگامیکه به او گفتند تو ۱۳۰۰ بار شکست خوردی تا به هدفت برسی, با تواضع گفت اشتباه می کنید من فهمیدم همه این راههای پیموده شده به ساخت لامپ منجر نمی شود. این دیدگاه عموم مردان و زنان بزرگ است که ناامیدی را شکست می دهند. فقط دیکته نانوشته, غلط ندارد.

  2. سلام عالی بود .

    روزی فردی سیاست مدار در جمع نمایندگان مردم در محل جلسه گفت:شما اجازه نمیدهید با کارهایی که میکنید من به هدفم برسم. .❗

    رییس ان نمایندگان در حالی که پوزخندی بر لب داشت گفت:هدف!!
    شما تیر را رها میکنید هر جا که فرود امد دور انرا سیبل یا نشانه رسم میکنید و میگویید هدف همینجا بود??????? باید مراقب بود که ما در هدفهایمان اینگونه نشویم .
    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید