پیشگیری از ویروس کرونا با تقویت سیستم ایمنی با استفاده از تنفس ویژه دوره افزایش سطح انرژی

پیشگیری از ویروس کرونا با تقویت سیستم ایمنی با استفاده از تنفس ویژه دوره افزایش سطح انرژی

با توجه به حوادث اخیر و شیوع بیماری های واگیر دار بنا به توصیه یکی از شرکت کنندگان دوره آنلاین افزایش سطح انرژی و با مشورت تیم مدیریتی راستمرد تصمیم گرفتیم یکی از درسهای دوره افزایش سطح انرژی که هدفش بالا بردن سطح انرژی و تقویت فوق العاده زیاد سیستم ایمنی بدن است را رایگان کنیم تا همه عزیزان بتوانند از آن بهره مند شوند.

ویروس کرونا

هر روز باید در انجام این روش مداومت کنید اما خیلی زود بعد از سه الی چهار روز اثر آن خودش را نشان می دهد.

با امید به اینکه هموطنان ما همواره شاد، پر انرژی و سلامت باشند!

با عشق تقدیم به شما: ❤️

کلیپ تصویری (توصیه می شود)

فایل صوتی (توصیه نمی شود و فقط در صورتی که امکان مشاهده فایل تصویری نیست این را گوش کنید):

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

27 نظر در مورد “پیشگیری از ویروس کرونا با تقویت سیستم ایمنی با استفاده از تنفس ویژه دوره افزایش سطح انرژی

دیدگاهتان را بنویسید