واقعیت پشت پرده زندگی

مهم است که از واقعیتی که در آن زندگی می کنیم آگاه شویم و آنرا با دیگران به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید از واقعیت زندگی و آنچه در جریان است باخبر شوید این ویدئو را ببینید.

 

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️
در صورتی که نویسنده هستید و مایلید از این مقاله راستمرد با ذکر منبع و لینک دهی به سایت اصلی در وبلاگ یا وبسایت خود استفاده کنید. لطفا از طریق تماس با ما، اسم و لینک مقاله را به ما اطلاع دهید تا متن مقاله با فرمت ورد برای شما ارسال شود.

افزایش سطح انرژی

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

19 نظر در مورد “واقعیت پشت پرده زندگی

  1. با تشکر. ویدیوی تکان دهنده ایست که عمق دردناک و حزین مردم امروز را در بر می گیرد این ماشین جهنمی, جغرافیا و قوم و قبیله و دین و خدا نمی شناسد اگر بتواند با توهم زندگی لوکس و راحت مرا فریب می دهند و اگر از طبقه محکومان در دیگر سوی جهان باشم حاکمان با خدعه دین های ساختگی و خرافات و جهل به بردگی می کشانند همه در سراب این زندگی با هم به خدایان زر و زور خدمت میکنیم فقط نوع زنجیرهایمان اندکی با هم متفاوت است. سوالی که در ابتدای ویدیو مطرح شد خیلی اساسی بود “که اگر در انتهای زندگی دریابید همه مسیر را اشتباه امده اید چه؟؟؟”

دیدگاهتان را بنویسید