tabligh-shoma
amuzeshgah

نحوه ذخیره کردن انرژی در مرکز ثقل بدن + کلیپ تصویری (۵۰ امتیاز)

بسته جامع خودهیپنوتیزم بسته های جامع رفع اضطراب، افسردگی؛ دفع انرژی منفی، آموزش کامل تای چی، هوروسکوپ و...

اگر شما هم به طور منظم به مراقبه یا یوگا و… می پردازید اما از پیشرفت خود راضی نیستید و حس میکنید تلاش هایتان موثر نیست احتمال دارد که به درستی در مورد کیمیاگری درونی و کار با انرژی های درونی آموزش ندیده اید و انرژی تولید شده رو در مخزن انرژی بدن (دان تین Dan tien) ذخیره نمی کنید.

برخلاف تصور عموم مراقبه یا تولید انرژی به‌تنهایی کافی نیست و اگر شما با تمرینی مشخص این انرژی را در خود ذخیره نکنید پس پایان یافتن تمرین، هنگامی که به  سراغ کارهای روزمره می‌روید این انرژی هدر می‌رود، درحالی‌که آگه نحوه کنترل و ذخیره‌سازی انرژی در دان تین را یاد بگیرید در مدت‌زمانی کوتاه چندین برابر پیشرفت خواهید کرد.
dantian

درصورتی‌که به منابع معتبر مکتوب یا استاد این رشته دسترسی دارید می‌توانید از نحوه‌ی ذخیره‌سازی انرژی در دان تین پایینی سؤال کنید. اما اگر به چنین منابعی دسترسی ندارید، می تونید کلیپ ۷ دقیقه‌ای زیر را مشاهده کنید که من به‌صورت تصویری یکی از بهترین و مؤثرین روش‌ها را برای ذخیره انرژی توضیح داده‌ام.

مشاهده ویدئو:

بیداری کندالینی

برای مشاهده لازم است وارد سایت شده و امتیاز لازم را بپردازید. 

برای باز کردن لینک باید وارد سایت شوید، یا اگر عضو نیستید در سایت ثبت نام کنید. همچنین میتوانید فایل را قدری پایین تر از طریق دکمه خرید مستقیم، بدون نیاز به ثبت نام و امتیاز خریداری کنید.

👈 رفتن به صفحه ورود/ثبت نام

خرید مستقیم 👇👇

اگر عضو سایت نیستید دکمه خرید مستقیم را کلیک کنید.

۵۰,۰۰۰ ریال – خرید مستقیم

زمانی که بتوانید به خوبی انرژی را در بدن خود ذخیره کنید، برای انرژی درمانی آماده اید.

برای مشاهده دوره مربوطه روی عکس دوره کلیک کنید.

برای مشاهده دوره مربوطه روی عکس دوره کلیک کنید.

آخرین کسانی که این مطلب را دریافت کرده اند:

تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل کامبیزتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ساشاتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل depelinkتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Nafasتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مسعودتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مهردادتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل پارسا۸۸تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Siavashتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Sinaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ساراتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahrokhتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Elishaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ghosts kingتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل RAHMANتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل m_iarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل مصطفیتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Sagharتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Ebrahimتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل zonicتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Abouzarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل moriiتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mostafa1تصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Sara nتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Alirezaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل GrandFatherتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل warتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل vahidتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل yavarتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mohisتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل kavehتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Behzadتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Ramilaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mahتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Amirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل soliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل ashurتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Raspinتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل Telmaتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل emirتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل artemisتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل aliتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل mosaferتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل nargesتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل arminavmتصویر پروفایل بانکدارتصویر پروفایل rojan9887
هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک بالای مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

Related Post

تصویر پروفایل بهنام کاظم پور

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی از جمله کندالینی یوگا، کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند. از اینجا می توانید برای صحبت با او وقت مشاوره بگیرید.

36 نظر در مورد “نحوه ذخیره کردن انرژی در مرکز ثقل بدن + کلیپ تصویری (۵۰ امتیاز)

 1. سلام و درود
  استاد ببخشید ولی تا اونجا که بنده مطلع هستم دست راست میشه یانگ به نشانه همان مردانگی
  از طرفی هم یک بار فرمودید خلاف عقربه ساعت بچرخونیم ولی چرخوندن شما خلاف نبود
  و سری بعد خلاف شد ! برای همین متوجه نشدم که سری اول این کارو کنیم یا سری دوم !
  و یک چیز مهم تر بنده وقتی چی کنگ کار میکردم استادم گفتن که برای دریافت انرژی فقط نیم ساعت مانده به طلوع آفتاب ونیم ساعت بعد از طلوع آفتاب به دلیل انرژی های مثبت و الهی ! البته تکنیکش با این تکنیک شما متفاوت بود .
  در مورد این هم توضیح بفرمایید ممنون میشم

 2. انرژی عظيم زمانی در من شکوفا و پدیدارگرديد که تمامی تکنيک ها ، متدها، کتاب ها ، استادان، و خود دروغين را به يکباره فرو ريختم و رها کردم و تنها يک چيز از کائنات دریافت کردم و آن صدای بود که ” حقيقت هيچ يک از تصورات تو نيست ”
  در رهايي، انرژی عظيمی پنهان است که با درک آن تغيير آنی در تمامی و کل ذهن من و تو بوجود خواهد آمد.

 3. با تشکر از کلیپ بسیار آموزنده و کاربردی شما
  سوالی داشتم در خصوص اينکه با وجود انرژی زياد در شما و اينکه انرژی را در دان تين خود ذخيره می نماييد چرا در هنگام صحبت از عدم آرامش و دل اطمينان نبودن از گفته های خودبرخوردار هستيد و همچنان ناآرام و دچار ترس و اضطراب زياد هستيد؟
  البته قصد من جسارت و توهين به شما انسان محترم نيست . بلکه با توجه به تجربه ام (۱۵ سال در مديتيشن و هيپنوتيزم سريع و پيشرفته ، فرا روانشناسی و همچنين شناخت دقيق زبان بدن و امواج موجود در طنين صوت شما )چنين برداشتی از اين کلیپ کردم و اين سوال برايم پيش آمد.
  با تشکر از لطف شما

  • با سلام خدمت دوست عزیز جناب مهدی خان
   بسیار خوشحالم که مدت زیادی را به مطالعه در این زمینه علوم روانشناسی و معنوی پرداخته اید ولی از جواب شما نسبت به کسی (جناب کاظم پور) که در این سایت زحمت بسیاری برای اموزش انسانها می کشند چند نکته را یاد اوریم فرمودید که بسیار سپاس دارم. اینکه خواندن حجم زیادی از کتاب بدون توجه به اگاهی که می دهند تعالی ان شعر مرحوم سپهری است که می گوید : “در چمن زار … را دیدم که کتاب حمل می کرد”.
   از رهایی فرمودید و فراموشی از خود, که “شعار” نیستند (مطابق فرموده خودتان) بلکه دست شستن از خودخواهی و نفس در عمل است و هنگامیکه نفس ناپدید می شود دیگر قضاوت, ممنوع و بی فایده است (تو بهتر میزنی, بستان بزن) این سایت برای تجربه شما, میدان عمل است یا علی… (البته بی در و پیکر نیست).
   در تفکرمن “توهین” نه شاخ دارد و نه دم. هرگاه من انسانی را به ناحق زیر سوال ببرم و به جای گوش کردن به حرف هایش و نقد انها, چیزی بگویم که چیزی گفته باشم. به ارتکاب عمل عبث توهین متهم هستم.
   در اخر معنای اسامی بردن دوره ها و سالهایی که در این زمیته, تلف فرموده اید را متوجه نشدم پس با اجازه سوال میکنم ایا شما با این علوم هم هویت گردیده و به انها مفتخرید یا اموزش دیدید که فردی مفید برای خود یا دیگران باشید؟ متصورم و امیدوارم اشتباه کرده باشم که از ان اطلاعت برای شناساندن خود به دیگران (که این منم= غرور) و مرعوب کردن دیگران استفاده می کنید که بسیار از انچه فکر می کردم دور و در جهت عکس است.
   در اینکه شما استادی شهیر و من یک بیسواد فقیر هستم تردیدی ندارم پس عفو فرمایید یا بفرمایید از انچه خوانده اید چه فرا گرفته اید که ما هم استفاده کنیم. ممنون.

 4. سلام استاد کاظم پور

  ممنون بابت توضیحات شفافتون . خیلی خوب نحوه ذخیره انرژی رو در دانتین یاد گرفتم. من خیلی در طی روز انرژی از دست می دم. امیدوارم با این روش جلوی نشت انرژیم رو بگیرم.

  ممنون لطف بیکرانتون

 5. سلام ، توی نت جزوه هایی با عنوان تمرینات مانیه تیزم هست. این تمرینات یکی از راه های ذخیره انرژی در دان تین است؟
  سوال دوم ، چجوری میشد از این انرژی استفاده کرد؟ مثلا یه جا دیدم استاده از دور ضربه زد به شاگردش. از این انرژی میشد برای هیپنوتیزم کردن افراد هم استفاده کرد؟

 6. سلام و روزتون بخیر…
  ممنون از زحماتتون ، کلیپ جالب و آموزنده بود ، اگر امکان داره یکم در باره اینکه چرا باید انرژی رو در دانتین ذخیره کرد و چه کاربردی داره میدید..؟ من تازه با مقوله دانتین آشنا شدم و اطلاعات زیادی در این رابطه ندارم…
  ممنون از شما..

 7. سلام آقای کاظم پور من یک سوال داشتم و آن هم این است که آیا نامه نوشتن به فرشتگان درسته و جواب میدهد؟ با توجه به اینکه آنها موجوداتی از قسمت پایین منطقه ناآشکار بهشت (سوارگا ) واز سلسله مراتب کمترین موجودات ناآشکار مثبت هستند آیا انسانها میتوانند با آنها از طریق ضمیر ناهوشیار ارتباط برقرار کنند؟
  بعضا در بعضی از سایت و حتی در کتابهای کاترین پاندر هم آمده که به فرشتگان نامه بنویسید مثلا فرشته فراوانی ثروت (میکائیل و آریل)
  ممنون میشم که پاسخ بدهید

پاسخ دهید