مراقبه گروهی جذب خواسته ها

راستمرد بار دیگر در نظر دارد تا مراقبه ای گروهی پیش از شروع سال نو و قرن نو برگزار کند.

مراقبه گروهی جذب خواسته ها

از همه شما دوستان و همراهان عزیز راستمردی تقاضا داریم تا در روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹ (۱۸ مارچ ۲۰۲۱) ساعت ۱۰ شب به وقت ایران به همراه اعضای خانواده و دوستان این مراقبه جمعی را انجام دهید تا به امید پروردگار در سال جدید علاوه بر درخواست تحقق خواسته های شخصی، اتفاقات خوش و صلح و امنیت و دوستی و آبادانی را برای ایران زمین تقاضا کنیم.

این مراقبه را تا آنجا که میتوانید به اشتراک بگذارید تا با کمک نیروهای افراد زیاد شرکت کننده، ارتعاشات مثبت و سطح بالای قدرتمندی بیافرینیم تا گره گشای مشکلات خود و کشورمان باشد. 

مراقبه هدایت شونده جذب خواسته ها با صدای آقای کاظم پور به شکلی ساده و روان آماده شده تا برای همگان قابل اجرا باشد.

دانلود مراقبه جذب خواسته ها

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

2 نظر در مورد “مراقبه گروهی جذب خواسته ها

دیدگاهتان را بنویسید