مراقبه پیشرفته مقابله با نیروهای منفی – فیلم و جزوه


همه ما هرروزه با انواع انرژی ها و نیروهای منفی در مواجهه هستیم، گاهی اوقات حجم این نیروها و تاثیرات آنها بقدری زیاد می شود که زندگی، روابط و حالات درونی ما را تحت الشعاع قرار میدهد. 

اگر شما نیز در زندگی خود دچار مشکلاتی جدی و گره هایی هستید که حدس می زنید ناشی از انباشت انرژی های منفی در اطرافتان است، اگر ناراحتی، غم، سستی و نگرانی هایی بی دلیل احساس میکنید که انرژی حیاتی شما را کاهش میدهد، و اگر دست به هر کاری می زنید مانع و گره در آن می افتد، این مراقبه پیشرفته مقابله با نیروهای منفی مشکل گشای شماست. 

لینک دانلود :

خرید با امتیاز:

محتوای ویژه

برای خرید با امتیاز در سایت لاگین کنید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید

خرید مستقیم:

۹۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید


همراه گرامی،
دقت کنید که این مراقبه پیشرفته، تنها یک قطعه از پازل است. برای نتیجه گیری صد در صد نیاز است که روی محیط و ناخودآگاه خود نیز کار کنید. با تهیه بسته جامع مقابله با نیروهای منفی بجای این فایل مراقبه میتوانید همه محصولات لازم برای حفاظت (جزوه pdf، فایل صوتی خود هیپنوتیزم و این فایل مراقبه پیشرفته) را یکجا داشته باشید. پس 
قویا توصیه میشود بجای تهیه این مراقبه، بسته جامع  که محصولی جدیدتر؛ موثرتر و بصرفه تر می باشد را تهیه بفرمایید

تاریخچه بهنام کاظم پور

بهنام کاظم پور بخش اعظم عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و تمرین مباحث خودشناسی کرده و حتی در این راه سفرهای مختلفی داشته است. او مهمترین هدف انسان بروی زمین را خودشناسی می داند و بیش از یک دهه است که می کوشد دانش خود را طریق وبلاگها، وبسایت ها یا جلسات حضوری با مخاطبان پارسی زبان به اشتراک گذارد. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی عمومی است و پایان نامه خود را در زمینه روانکاوی عمقی یونگ به پایان رسانده و معتقد است نظریات کارل گوستاو یونگ خصوصا ناخودآگاه جمعی و کهن الگوها به او در شناخت خود و کمک به مراجعانش بسیار راهگشا بوده اند.

17 نظر در مورد “مراقبه پیشرفته مقابله با نیروهای منفی – فیلم و جزوه

  1. ممنونم روناک عزیزم. راستش من بدون انجام دفع دو روز پیش دعوت رو انجام دادم و حالم خیلی بهم ریخت حالا نمیدونم ماله اون بوده یا نه. حالا که شما گفتی دیگه اکثرا دفع انجام میدم و شاید هفته ای یه بار پشته دفع دعوت رو انجام میدم. ممنونم از راهنماییه خوبت عزیزم

  2. سلام استاد و ممنون از این مراقبه.
    من الان یه هفته اس که مراقبه رو انجام میدم و بعد از انجام مراقبه حسه خوبی بم دست میده. فقط تا الان فقط دفع عناصر رو انجام دادم میخواستم ببینم میشه الان یه شب دعوت و یه شب دفع عناصر رو انجام بدم؟
    بعدشم اگه اون مراقبه ی الهی رم بذارین خیلی خوب میشه
    در پناه حق باشین

دیدگاهتان را بنویسید