مراقبه صلح دسته جمعی راستمرد

مراقبه صلح راستمرد

دوستان عزیز و همیشه همراه راستمردی

این بار مراقبه ای ویژه و متفاوت با هدف برقراری صلح در دنیا بخصوص در ایران و خاورمیانه تهیه کردم که امیدوارم از آن نهایت استفاده را ببرید. در این مراقبه به نوعی یکپارچگی با جهان (وحدت وجود) را تجربه خواهید کرد و با اتصال به خود برتر و روح و منبع نور درونی خود به ارسال ارتعاشات صلح و عشق و آرامش خواهید پرداخت.

بعلت طولانی بودن مراقبه، در ابتدای این فایل به آرامسازی زیاد نپرداختم. پس اگر نیاز به آرامش ذهنی بیشتری دارید، قبل از شروع از سایر فایل های مراقبه و یا هر روشی که میدانید، به آرامسازی خود بپردازید.

این مراقبه صلح بصورت جمعی امشب پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۰ ماه می) راس ساعت ۱۱ شب به وقت ایران انجام میشود.

هزینه این مراقبه رایگان است ولی هزینه معنوی آن اشتراک با حداقل ده نفر از دوستان و اطرافیانتان است تا به کمک هم ارتعاشات صلح و آرامش را در منطقه بالاتر ببریم.

برای گوش دادن آنلاین به مراقبه PLAY کنید.

 

لینک دانلود مراقبه (پس از باز شدن صفحه روی علامت فلش رو به پایین سمت راست PLAYER کلیک کنید)

سخنان استاد کاظم پور در مورد لغو برجام و نگرانی از تهدیدات کشور را از اینجا بشنوید:

هزینه این مقاله رایگان، اشتراک آن از طریق دکمه های اشتراک پایین مقاله (در فیس بوک و تلگرام) و... با دیگران است. به این صورت با نشر آگاهی انرژی و کارمای خوب به زندگی خود شما نیز جذب خواهد شد!❤️

تاریخچه Roni.Shiny

روناک سالها علوم معنوی مختلف را مطالعه و تجربه کرده و در زمینه گسترش آگاهی و مهارت های زندگی سالم به فعالیت و آموزش پرداخته است. او معتقد است که سعادت حقیقی انسان مدرن در بازگشت به طبیعت و ارزش های اصیل انسانی و نیز درون نگری و خودشناسی است. همچنین دارای مدرک انرژی درمانی است و با یوگا و سنت های طبیعتگرا آشناست. روناک متخصص تهیه فایل های صوتی خودهیپنوتیزم است و مشاور راستمرد در موارد گفته شده میباشد .

7 نظر در مورد “مراقبه صلح دسته جمعی راستمرد

دیدگاهتان را بنویسید